Windows Phone 8.x - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrej190 24. 9. 2013 21:47

To jste mi nasadili brouka do hlavy.Nemam snad ten Huawei Windows vratit????
No snad neee....
Ono za 3,8 koupit Android s 4 palcema,nezasekavajicim se hardwarem,krasnym displejem ,vydrzi a kvalitnim zpracovanim neni samozrejmost.
Ale ..... fakt si nejsem jistej,jestli jsem udelal dobre......
?
ondrej190
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 25. 9. 2013 06:40

Huawei W1 je povedený telefon a to, že je Huawei s jeho prodejností a pozitvní odezvou spokojen potvrzuje i model W2 a informace o modelu W3. Telefon by měl mít dost dobrý dislej, je vcelku zajímavé srovnání mezi Huawei Y300 a Huawei W1. W1 vychází v recenzích lépe, ale Y300 je telefon, který běžným uživatelům funguje dobře. K W1 pokud jsou tam nějaké problémy jen s konkrétní stránkou, zkus stáhnout jiný prohlížeč, případně napiš na jakou webovku se loguješ, na www.ebay nebo mobile.ebay. na této adrese http://mobile.ebay.com/ si můžeš stáhnout aplikaci pro ebay na všechny běžné OS.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod steelspace 25. 9. 2013 08:57

karBoss píše:Koupil jsem nasim letenky, vygeneroval si pdf na strankach ryanair. Chci si je ulozit do telefonu, nejde. Tak sem vyndal pametovku, dal ji do historickyho htc wildfire a ulozil. Dal kartu zpet do wp8, potrebuju to pdf poslat nasim ze svyho mejlu na seznamu, a ono to nejde. Dal sem kartu opet do wilfire a odeslal. Jak sem to mel udelat? Trivialni zalezitost sem s wp8 nezvladl, mozna s tim neumim, nevim


Aplikace PDF Reader, kde se pdfko otevře má funkci Share. Soubor se nahraje na SkyDrive a v emailu se odešle link. Je to trochu jinak, ale výsledek je stejný.
steelspace
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 26. 9. 2013 13:35

Koupil jsem dnes pritulce Lumii 720, takze me tahle problematika take zajima.
Kazdopadne jak tak ctu, tak system jakym WP8 obsluhuje napr. prilohy do mailu je opravdu dost krkolomny.
steelspace píše:Soubor se nahraje na SkyDrive a v emailu se odešle link. Je to trochu jinak, ale výsledek je stejný.


Je rozdil mit v tele emailu prilohu nebo odkaz na prilohu nekam na skydrive. Pokud je skydrive tak dokonale propojen, ze kliknutim na tu prilohu se stahne automaticky ze skydrive, pak je to ok. Ale pokud by se mi mel otevrit skydrive a zde si to stahovat ci nacist pro prohlednuti, tak to je docela hodne krkolomne.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigi 26. 9. 2013 14:26

Já to zrovna včera zkoušel a funguje to tak, že po kliknutí na odkaz se rovnou PDF otvírá, takže v tom nevidím problém.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod steelspace 26. 9. 2013 16:01

Problém příloh je v tom, že aplikace běží v sandboxu a nemají k souborům jiných aplikací přístup.
steelspace
Junior

Odeslat příspěvekod karBoss 26. 9. 2013 21:12

Chci mit sve pdf ulozene ve svem telefonu a na svem mejlu, ne u ms na skydrive.
dnes sem delal v praci fotky, potrebuju je poslat kolegovi na mejl a ono to nejde.
pro me je to zatim hlavni duvod k opusteni wp.
karBoss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garioncz 26. 9. 2013 22:17

Karboss: asi s tím neumíš. Fotky lze přikládat standardním způsobem. Píšeš mail, dole klikneš na sponku, zaškrtáš kolik fotek chceš a odešleš.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod karBoss 26. 9. 2013 23:05

Ze s tim neumim je mozne, nicmene na seznamu pri psani mejlu zadnou sponku nemam.
dale mi to nezvlada zobrazit nektere stranky, naposledy vcera platebni prikaz u fio a dnes online platbu visa debit kartou u Barclays. V obou pripadech sem to musel udelat znovu na starem htc wildfire.
mozna je s wp nekdo spokojen, ja sem zklaman.
karBoss
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karminkotak 26. 9. 2013 23:50

Nestastne odosielanie priloh v maili ma tiez dost potrapilo. Fotky z telefonu a 1 mail 1 fotka. Hroza. Ked som ich dal viac, tak miesto fotiek prisiel divny text. Chore :( No aj tak ma oslovila 925, tak dufam, ze to bude dobra volba, rychlost a stabilita systemu mi maximalne vyhovuje.
karminkotak
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 27. 9. 2013 07:42

Já to musím zaklepat, ale s přílohami ve WP8 jsem zatím na problém nenarazil. I fotek přiložím kolik chci a odešlou se. Asi záleží na tom, jaký mail člověk používá. Já mám gmail přes vestavěný klient a vše bez problémů. I když jsem měl ještě nedávno Sony Xperii V, bylo vše ok a v diskuzích si stěžovali i u androidu na problém s poštou na seznamu.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod garioncz 27. 9. 2013 12:00

Teď jsem zkkusil si poslat mail se dvěma pdf přílohami. Mail do telefonu přišel. Obě přílohy šly otevřít a ani dál nebyl problém tento mail přeposlat i s pdf přílohami dál na další mail. Nepřišly žádné odkazy na skydrive, jak tady někdo psal, ale přímo dva pdf soubory. Můžete mi znovu napsat, co vám nešlo?
Taky jsem znovu zkusil z telefonu přímo z mailu napsat zprávu, dát dole připojit a v nabídce fotek vybrat pět fotek a poslat. Posílá se jeden mail s pěti obrázky najednou a ne po jednom, jak tady taky někdo psal.

Používám vestavěného klienta, mám účet u hotmail.cz, nemám ještě Amber. Mám 720ku. Je možné, že při používání jiného poštovního klienta nemá možnost vkládat přílohy. U toho vestavěného to jde.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod steelspace 30. 9. 2013 15:32

Jak jsem psal výše, všechny aplikace na WP běží v sandboxu, tedy mimo jiné mají přístup jenom na soubory, které samy vytvořily (stáhly).
Výjimkou jsou videa a fotky, na které je zvláštní přístup.
steelspace
Junior

Odeslat příspěvekod cwoook 18. 10. 2013 19:23

Já přidám taky také nováčkovské dotazy, ať nezakládám další vlákno:
1)Při přehrávání hudby se mi nezobrazuje obrázek alba, i když mám obrázky ve složce alba (*jpeg)
2)Existuje nějaká dlaždice(shortcut) na vypnutí vyzvánění (příp. vibrací atd.).
cwoook
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stein 18. 10. 2013 21:12

1) Doporučuju aplikaci MPAtool. Stáhne ti obrázky alb i umělců. Pochopitelně musíš mít mp3 správně otagované. Obrázky alba ve složce přehrávač nebere.

2) Jestli ti jde o přepínání vibrací a zvonění, tak stačí zmáčknou tlačítko hlasitosti a tapnutím na symbol se přepneš do druhého stavu :-)
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků