Jak propojit Nokia Lumia 520 s pc?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Julca.od.potoka 18. 9. 2013 21:17

Heeelp!!! Mám pocit, že už jsem vyzkoušela všechno, hraju si s tím dva dny a nic :oboze
Julca.od.potoka
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Julca.od.potoka 18. 9. 2013 21:45

No po připojení k pc to chce něco instalovat, pak to hodí chybu a nakonec to nefunguje nemůžu si z pc do telefonu přetáhnout hudbu...
Julca.od.potoka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladin2 18. 9. 2013 22:57

co to chce instalovat? , v pc by se l520 mě ukázat jako dalši hardisk
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 18. 9. 2013 23:04

jaké máš PC? Myslím tím operační systém..
"to chce něco instalovat" - co?
"to hodí chybu" - jakou?
Když chceš poradit, musíš uvést přesně co se děje.. Když řekneš "je to rozbitý", těžko odhalíme příčinu.. :-)
mimonaut

Odeslat příspěvekod Julca.od.potoka 19. 9. 2013 07:07

A joo :D no myslím že to chtělo instalovat nový hardware, když jsem dala storno řeklo mi to že došlo k chybě a nový hardware pravděpodobně nebude fungovat zprávně, když jsem dala instalaci, později mi to napsalo že operaci nelze dokončit, každopádně teď už to po mě žádnou instalaci nechce a pořád to nefunguje. Mobil se mi zobrazuje jako foťák a fotky je jediné co se dá stáhnout ale dostat něco do telefonu ...nic. Co se týče pc tak mám xp...
Julca.od.potoka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 19. 9. 2013 08:01

Jestli máš WiFi doma, jisté řešení je tahat vše přes cloud SkyDrive. Nepotřebuješ k tomu kabel, jen si najdi info o tom, jak SkyDrive funguje a budeš mít po problémech s počítačem. Ale jak říkám, ke nutné mít WiFi doma.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fred 19. 9. 2013 08:07

Julca.od.potoka píše:A joo :D no myslím že to chtělo instalovat nový hardware, když jsem dala storno řeklo mi to že došlo k chybě a nový hardware pravděpodobně nebude fungovat zprávně, když jsem dala instalaci, později mi to napsalo že operaci nelze dokončit, každopádně teď už to po mě žádnou instalaci nechce a pořád to nefunguje. Mobil se mi zobrazuje jako foťák a fotky je jediné co se dá stáhnout ale dostat něco do telefonu ...nic. Co se týče pc tak mám xp...

A proc klikas na storno při instalaci zarizeni? :-P Pripoj telefon k pc, vypni ten telefon a znovu zapni. Instalace zarizeni by mela proběhnout znovu, pokud ne zkus jiny USB port. Jinak musí byt PC pripojene k internetu, protože WXP tusim nemaji potrebne ovladace integrovany...
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 19. 9. 2013 08:33

Tak já se přidám. Brácha má Lumii 520 a na Windows XP SP3 prostě nefunguje, nebo se nám ji alespoň nepodařilo zprovoznit. Připojeni k internetu jsme byli, Windows XP ji naleznou ale jako použitelné zařízení se prostě pod Windows XP Lumia 520 zkrátka neobjeví. Ovladač nenajdou.

Pod Windows 7 v pořádku - zařízení se objeví, lze přistupovat do složek telefonu, ale nejde do nich kopírovat. Možná něco děláme špatně. Zkoušeli jsme do Ringtones přetáhnout MP3 soubor a objevilo se přeškrtnuté černé kolečko, jakože operace není možná. Totéž témata xap, také nic.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 19. 9. 2013 08:40

K instalaci správných MTP ovladačů pro WinXP ti může posloužit stáhnutí a instalace WindowsMedia Playeru v11. Ten obsahuje kompletní MTP (media transfer protokol) drivery a mělo by to umožnit přetahovat do telefonu i hudbu přes normální průskumník.

jestli umíš anglicky, zde je o tom něco napsané: http://www.ekoob.com/fix-windows-xp-vis ... e-8-12227/

Obávám se, že jestli to nezabere, moc dalších řešení není, kromě update operačního systému na windows 7 / 8 v počítači. Uvědom si, že WindowsXP jsou 12! let starý operační systém, takže člověk nemůže čekat, že na něm poběží bez problémů všechny moderní technologie..

na XAP soubory a jejich kopírování do telefonu rovnou zapomeň. Jediná možnost, jak instalovat (pro neodemčené vývojářské zařízení) je windows phone store.
mimonaut

Odeslat příspěvekod Julca.od.potoka 19. 9. 2013 11:12

fred píše:
Julca.od.potoka píše:A joo :D no myslím že to chtělo instalovat nový hardware, když jsem dala storno řeklo mi to že došlo k chybě a nový hardware pravděpodobně nebude fungovat zprávně, když jsem dala instalaci, později mi to napsalo že operaci nelze dokončit, každopádně teď už to po mě žádnou instalaci nechce a pořád to nefunguje. Mobil se mi zobrazuje jako foťák a fotky je jediné co se dá stáhnout ale dostat něco do telefonu ...nic. Co se týče pc tak mám xp...

A proc klikas na storno při instalaci zarizeni? :-P Pripoj telefon k pc, vypni ten telefon a znovu zapni. Instalace zarizeni by mela proběhnout znovu, pokud ne zkus jiny USB port. Jinak musí byt PC pripojene k internetu, protože WXP tusim nemaji potrebne ovladace integrovany...



Jééj při instalaci jsem storno nedala ;-) dala jsem ho ve chvíli kdy se mi objevila tabulka pro instalaci, protože prakticky by se nic instalovat nemělo, psali to na chytrých stránkách...

-- 19. 9. 2013 12:14 --

mimonaut píše:K instalaci správných MTP ovladačů pro WinXP ti může posloužit stáhnutí a instalace WindowsMedia Playeru v11. Ten obsahuje kompletní MTP (media transfer protokol) drivery a mělo by to umožnit přetahovat do telefonu i hudbu přes normální průskumník.

jestli umíš anglicky, zde je o tom něco napsané: http://www.ekoob.com/fix-windows-xp-vis ... e-8-12227/

Obávám se, že jestli to nezabere, moc dalších řešení není, kromě update operačního systému na windows 7 / 8 v počítači. Uvědom si, že WindowsXP jsou 12! let starý operační systém, takže člověk nemůže čekat, že na něm poběží bez problémů všechny moderní technologie..

na XAP soubory a jejich kopírování do telefonu rovnou zapomeň. Jediná možnost, jak instalovat (pro neodemčené vývojářské zařízení) je windows phone store.


WindowsMedia Player 11 jsem zkusila, vůbec to nenačetlo můj telefon...

-- 19. 9. 2013 12:14 --

koblih.jr píše:Jestli máš WiFi doma, jisté řešení je tahat vše přes cloud SkyDrive. Nepotřebuješ k tomu kabel, jen si najdi info o tom, jak SkyDrive funguje a budeš mít po problémech s počítačem. Ale jak říkám, ke nutné mít WiFi doma.


Zkusím díky :)
Julca.od.potoka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pájava 17. 6. 2017 00:26

Zdravím,

jde to. Mám legální XP Home Edition 32 bit a mobil Lumii 550 s WIN 10. Jak se sem dávaj screenshoty? Pokud to jde. Jinak udělám návod a hodím to sem. Mobil byl s kompem propojen kablíkem.

-- 17. 6. 2017 01:30 --

Posílám slepený screenshot.
Přílohy
Slepeno.png
Pájava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pájava 18. 6. 2017 17:39

Zdravím,

zasílám obrázkový návod.
Přílohy
Návod.png
Pájava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků