Navigace Sygic pro WP

Diskuse o Windows Phone 8.x a Windows 10 Mobile

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr311 19. 12. 2017 12:33

Zdravím. Mám dotaz, jestli je možné nějakým způsobem naplánovat trasy v počítači - nejlépe na Seznamu Mapy.cz a pak nějak exportovat do mobilu do navigace Sygic? Jestli to jde, mohl bych poprosit o přesný postup, jak to provést, případně odkaz na netu, kde je postup podrobně popsaný? Zajímá mě postup na nejnovější verzi Sygic. Předem děkuji.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod handyouch 19. 12. 2017 20:18

Vždyť je to jednoduché i v telefonu, naplánuji trasu a pak jedním klikem přidávám průjezdní body, když jich bude 20 tak mi to zabere minutu .
Již před několika lety spustil sygic onlinemapu s plánovačem a následnou synchronizací do telefonu, stále jim to nefunguje a kašlou na to, možná to funguje už jsem to dlouho nezkoušel :-)
https://travel.sygic.com

Prostě jezdím podle waze ...
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Samsung Galaxy S8 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone 8 s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 19. 12. 2017 21:10

Zkoušel jsem to plánovat v mobilu a mně to přijde dost komplikované. Přeci jen je to mnohem pohodlnější právě např. v Mapy.cz, kde si na velkém monitoru podrobně trasu naplánuji, prohlédnu si třeba místa, kde se chceme stavit apod., tohle prostě v mobilu nejde, a pokud ano, tak se nedá mluvit o nějakém komfortu....

Tu jejich mapu jsem zkoušel a tam plánovat, respektive poslat na mobil nejde... :-(
petr311
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor