E-Ten X500+ (problémy se zvukem a mikrofonem)

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RBoyCZ 24. 1. 2013 21:13

Zdravím vás,
mám takový menší problém, objednal sem si tento mobil před pár dny z druhé ruky, mobil přišel velice zachovalý, až na to že byl v maďarštině, což problém nebyl, podle návodu jsem si jej počeštil a dal do původního nastavení pomocí hard resetu, jenže, když bylo vše v pořádku, nastavil sem hlasitost reproduktoru na maximum, a bylo to neuvěřitelně potichu, skoro nebylo nic slyšet, když mi někdo volal, skoro sem jej neslyšel a do toho mikrofon nefungoval vůbec, teďka se mi vybila baterka, byla tam asi 5-10% a najednou zvuk i mikrofon začal jít, dorazil sem domů dal jej na nabíječku, chvíli zvuk i mikrofon šel, a pak zas ne, nevíte někdo v čem je problém a jak se toho zbavit aby to fungovalo jak mělo??
Díky za odpověď

-- 24. 1. 2013 22:19 --

Ještě bych chtěl dodat že v mobilu je Windows Mobile 5
RBoyCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 1. 2013 22:02

Omlouvam se ze to pisu,ale dnes uz opravdu velka vykopavka,jak kvuli znacce "Eten" snad nejporuchovejsi telefony/PPC,stari a totalne mrtvemu a snekovemu Windows Mobile.Nejlepe udelas ,kdyz to hodis do popelnice ci ulozis do vitriny a zakoupis neco modernejsiho pouzitlenejsiho.Windows Mobile a PPC jsem mel rad,ale ta doba uz je nenavrtane pryc.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 24. 1. 2013 22:10

Zkus jinou ROM, tvůj problém vypadá dost podivně, takže jinou romkou vyloučíš jakoukoliv SW chybu...snad pomuze třeba toto: http://www.evil.cz/clanek/rom-upgrade-v ... -mobile-61
CosiOdvedle
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků