Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 3. 2019 16:52

V registrech prejmenujes jen model telefonu na Lumia 950 updaty ti daji az FCU. Pak to prejmenujes zpatky a aktualizace uz ti normalne chodi. FCU jede s 930 skvele, dokonce lepe nez na 950 "podporované". Vsechno samozrejme funkcni.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930 - Windows 10 Mobile - nejlepší OS na trhu
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2019 20:41

Březen a venku update.. ;-)

CU - 15063.1689

FCU - 15254.556
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930 - Windows 10 Mobile - nejlepší OS na trhu
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod svartenatt 2. 5. 2019 15:40

Zaujímalo by mě, jakým způsobem končí podpora WP.
30.4.2019 měl skončit Facebook a stále funguje, messenger stejně tak.
Mám rád WP10 a nepotřebuji nějaký android, tak otázka. Kdy bude WP skutečně nefunkční?
svartenatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 2. 5. 2019 15:51

No ja uz se chystam objednat S10+ pro Chinu, ktera ma Snapdargon 855, misto toho Exynosu. Banka mi totiz zarizla aplikaci SmartBanking, takze uz nemuzu u W10M zustat, ac bych moc rad.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod svartenatt 2. 5. 2019 16:17

Já se stále odmítám vzdát WP, který je dle mě nejlepší OS. Teď čekám na jeho smrt.
Android je sranda sračka OS a iOS je v telefonech drahý za nic.
Stačí mi web a messenger, plus běžné SMS a volání.
svartenatt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 2. 5. 2019 17:22

Tak ja bych se uplne obesel bez FB a Messengeru. Ale ppkud si nemuzu ani zkontrolovat ucet, natoz odeslat mimoradnou platbu, tak to opravdu ne. Jinak souhlasim, ze WP mi vyhovuje nejvic. Nic mi v nem nechybelo. Ale Smartbanking je pro me klicovy a bez toho mi je WP k nicemu. Chtel jsem zmenit banku, ale ten smartbanking zarizli uplne vsichni. Jakoby to bylo domluvene. Coz bych se vubec nedivil. Seberte jim Smartbanking, FB, Messenger a oni odejdou sami a my nebudeme muset vyvijet a udrzovat pro tech par lidi aplikaci.
WP mi bude chybet.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 5. 2019 09:15

WhatsApp ukončí podporu pro Windows Phone

V lednu tohoto roku jsme se dočkali oznámení konce podpory pro některé verze operačních systému u aplikace WhatsApp. Stále platí, že Android verze 2.3.7 a nižší bude podporován do 1. února 2020 a iPhone s iOS verze 7 a nižší do 1. února 2020. Nyní ale došlo na oznámení, že „veškerá zařízení s operačními systémy Windows Phone nebude možné dále používat od 31. prosince 2019“.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
Místní informátor

Předchozí stránka