Symbian 9.x - certifikácia aplikácií, Symbian Signed, hack

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukasnoe 18. 1. 2012 14:19

Nevím jak je tento návod starý, Já jsem loni čekal 14 dní než mi přišla licence, ale k tvému postupu bych podotkl že ja vcelku dobrý, ale mě je teď na nic. Koupil jsem si nový mobil a samozřejmě že taky potřebuji certifikát, JENŽE - na stánce pro cetifikace jak jsi uvedl tak v žádosti o přidělení klíče kolonka pro tel. číslo není!!!!!! takže ho nemůžu ani zadat, tak nevím jestli to bude fungovat. Dej mi vědět, jestli mám dobrou stránku, nebo dělám něco blbě. byl bych rád. E-mail: lukas.noe@seznam.cz
dík
lukasnoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 1. 2012 20:35

opda uz certifikaty nevydava a jedina moznost je nahrat hacknuty firmware cez phoenix
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 18. 1. 2012 21:24

Není to jediná možnost :pozor Kdo nechce upravený FW tak na hack stačí metoda s antivirem, jednodušší a rychlejší. Momentálně asi nejspolehlivější na Hack symbianu Norton Security ;-)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 8. 2012 06:37

Kód *#7370# zformátuje telefon? Nebo použít něco jiného?
Chtěl bych dostat telefon (e52) do stavu, jako když byl nový.
Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod Naecken 26. 8. 2012 15:32

Ano.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 8. 2012 16:08

pre istotu sprav aj trojhmat. * 3 zelene sucasne a zapnut telefon.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 17. 10. 2012 15:21

Norton na fp2 nefunguje.Je potřeba použít toto:****.Ale mě se to nějak nedaří.Nejdříve nešel nainstalovat x-plore(poslední verze) a když se to povedlo,tak mi zas nejde nainstalovat RomPatcher+ :hm
Naposledy upravil Kniter dne 27. 11. 2012 20:18, celkově upraveno 1
Důvod: odstraneny odkaz na warez stranku
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 17. 10. 2012 15:43

Jak to "nejde" tak se nedá radit.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 17. 10. 2012 15:55

No,hlásí chybu certifikátu.Takže je mi jasný,že se něco s tim "antivirem" nepovedlo.Prostě disk C je sice přístupný,ale nejde do něj nakopírovat(a přepsat) ten soubor.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 17. 10. 2012 16:23

C: je přístupný pořád mimo private, sys a nemožnost editace v resource. Jak ti "nešlo" nainstalovat X-plore? To je signed, takže jde normálně pokud se nejedná o nějakou srágoru. Nechceš to zkusit po česku nebo slovensku? Jestli ale rozumíš perfektně EN tak je to zbytečný a děláš někde kopanec.

Edit: tak perfektně EN není třeba, jsou tam screeny.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 17. 10. 2012 16:37

X-plore nešlo nejdřív,protože to byla stará verze.Teď se v něm dostanu na C i do systémových složek,ale nejde tam nic kopírovat(mazat...),což měl právě umožnit ten antivir.A dělám to přesně podle těch screenů.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků