mobily-oblibene-jsou-tyto/sc-3-a-1357434/default.aspx" style="text-decoration:none!important;">Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745091909, 'reklama19_webu_cz10' => 1713559514, 'reklama19_webu_cz5' => 1713559517, 'reklama19_webu_cz3' => 1713559521, ) ?> E71 Čeština do slovníku - MobilMania.cz

E71 Čeština do slovníku

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wortelus 29. 8. 2016 15:41

Dobrý den, mam Nokii E71 a mám tam slovník. Přímo odtamtuď čeština nejde stáhnout, tak mi prosím někdo pošlete odkaz na soubor, děkuji. Popřípadě jak ho nainstalovat :)
wortelus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Physeter 29. 8. 2016 17:23

To je uzasne, ze ti ten telefon jeste funguje. Mival jsem ho taky. Se slovnikem poradit neumim.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 30. 8. 2016 10:40

Ještě před necelým rokem (září 2015) to bylo tadyhle:

https://www.microsoft.com/en/mobile/sup ... ictionary/

Ale M$ to už zjevně vypnul, takže oficiálně už asi těžko. Co takhle zada do Googlu "Nokia_Mobile_Dictionary_cs.sis" a vyběhne Ti asi 200 odkazů?
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wortelus 30. 8. 2016 15:17

Dík, já nevěděl jak se ten soubor jmenuje, takže "nokia czech dictionary" bylo těžké hledat ten správný, tak proto.
wortelus
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků