Bezplatná aplikace pro časové odesílání SMS

Diskuze o Symbianu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dockalacek 11. 11. 2015 10:32

Ahoj,

nejsem symbiáňák, ptám se za kamaráda: existuje nějaká bezplatná aplikace typu SMS Timer? Ten se mu líbil nejvíc, ale v základu je osekaná. Jde zkrátka o to, aby se třeba o půlnoci sama poslala SMS. Dik moc.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod pavel..98 11. 11. 2015 11:53

Používám textra sms je český a funguje skvěle
pavel..98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 11. 11. 2015 12:32

A to je i pro Symbian?
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Tonda512 11. 11. 2015 12:44

Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dockalacek 11. 11. 2015 16:36

Nezkoušel. Vím o tom, ale když jsem viděl trial (zkušební verze), rozhodl jsem se to vynechat. Ale zkusit to může.
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 19. 11. 2015 11:34

Co třeba "Flowlight Timing Sms" :?:
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (T-Mobile)
• Sony Cyber-shot DSC-T7 & Sony DCR-SR90E
DaewooMaster
Junior

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení