Adobe PDF reader

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mettax 5. 2. 2013 23:08

Zdravím, mám nokii 701 s symbian belle. Chtěl bych si dát do mobilu dokument formátu pdf. Ten by měl být v belle podporován a měl by jej číst Adobe reader, ovšem ten já v mobilu nemám. Telefon je uplně nový, zcela aktualizovaný. Poradí někdo, co dělat?

Velmi Vám děkuji.
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 2. 2013 23:34

Doinstalovat ho, hádám.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 5. 2. 2013 23:49

zdravím, našel jsem si stránku, kde by tento měl být, dal jsem instalovat, ovšem napsalo mi, že nelze instalovat, neboť program je již vestavěn, při kliknutí na odkaz v elektronické v přiručce v mobilu, který přímo na adobe reader odkazuje, mi to anpíše "nelze otevřít" Kde může být problém? Děkuji
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 2. 2013 00:04

Znovu aktualizuj firmware.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 6. 2. 2013 00:53

Jak na to prosím? Mobil jsem přeinstaloval, beze změny a ještě k tomu už telefon není česky.

Děkuji.
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 2. 2013 01:13

Tak si kupil sedivku.
Reklamuj, alebo viewtopic.php?&f=1903&t=1105653 zo stratou zaruky. Alebo je aj moznost prehrat firmware pomocou nokia care suite.
Skus zadat *#0000# a volby/preverit aktualizacie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 6. 2. 2013 09:46

Až si flashneš telefon do češtiny tak se vybodni na Adobe, je to děsnej šmejd, najdi si Picsel Smart Office nebo NSR Reader ;-)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 6. 2. 2013 14:36

Zdravím, takže zkoušel jsem flash přes phoenix, stáhl jsem si firmware, ovšem phoenix mi nenabídl žádný EURO 3 , tedy s češtinou, pouze jede, nějaký
059H222: _mea6_dark_steel

poté se však phoenix sám vypne, flashovat jsem ani nezačal.

Vyzkoušíl ještě tu nokiu care suite.


to šulda: nejde ani tak o to, že tam potřebuju ten adobe, ale o to, že bych prsotě chtěl ,aby fungovalo, to co fungovat má, bohužel i další programy původně nefungovali(i jedna hra), ovšem vše vřešeno opětovnou instalací, toten problém přetrval. Každopádně díky za radu.


stejný FW našel i Nokia Care Suit, žádný jiný.

Co teď?
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 7. 2. 2013 02:42

Protože to hledají podle Product code, do Phoenixu si stáhni FW v Navifirm, v NCS je třeba stáhnout pro Product code s češtinou. S tím Adobe to chápu ale Nokia má spoustu SW na dvě věci, Adobe patří mezi ně, naštěstí jdou nahradit.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 7. 2. 2013 14:25

Ale pokud v NCS hledám přesně podle RM 774, tak jiná možnost není, to mám vybrat nějakej jinej kod, kterej ovšem bude EURO 2?

Ten Navifirm vyzkouším. Díky

V tom navifirmu pro můj Product Code je opět jen ten stejný, ovšem pro muj RM 774 a pro mou verzi tu je i EURO 3, ten mohu stáhnout? Mohu stáhnout ten EURO 3, ovšem u kterého je jiný PC?

nezlobte se, že se tak moc ptám, jen nechci něco pokazit a být si jist, že vše udělám správně. Děkuji.
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 2. 2013 18:28

Produkt kod moze byt aj iny.
Typ RM musi byt rovnaky a ciselna verzia firmware rovnaka alebo vyssia.
A stiahni euro 3. Potom cez phoenix nahras ten stiahnuty firmware.
viewtopic.php?f=1903&t=1142869&p=8453699#p8453699
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 7. 2. 2013 20:15

Nefunguje.. Napíše, že chybí v té složce nějaký soubor m008.23emmc.fpsx
Zkoušel jsem FW stáhnout jak NaviFirmem, tak i podle kodu pomocí Phoenixu.
Stejná chyba.

Vyzkouším to pomocí NCS
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 7. 2. 2013 20:57

To je soubor velko. paměťi. Než spustíš flash dej Options a smaž ten soubor m008.23emmc.fpsx, je označen červeně.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mettax 7. 2. 2013 21:32

Takže smazal jsem, spustil flash, naskočila v polovině chyba, cosi s USB, s tím i návod, jak postupovat, poprvé nic, podruhé se telefon chytl a flashování se dodělalo, telefon je česky a vypadá, že adobe je funkční

Jste super, moc Vám děkuji za pomoc a pevné nervy semnou a doufám, že už je to snad vše

Ještě jednou Vám moc děkuji! Kéž by takový přístup měl každý.


Přeji hezký zbytek dne.
mettax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 8. 2. 2013 08:29

Ale alternativu za Adobe vyzkoušej, uvidíš ten rozdíl ;)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků