doporučte budík

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 4. 11. 2012 11:34

Ženě v Nokii 5230 vestavěný budík nevyhovuje, protože nejde nastavit hlasitost buzení.

Doporučte prosím budík třetí strany.
Požadavky: freeware, česky, aspon 3 samostatné budíky, lze regulovat hlasitost buzení, user friendly a spolehlivý.

děkuji. Ano mohl bych najit nějaký, ale bude to půl dne hledání a testování. Já mám zas ve voku android a windows mobile. Symbian ne.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosek824 4. 11. 2012 12:10

Best Alarm, Alarm Pro
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 4. 11. 2012 19:38

oboje není freeware. já bych rád freeware. děkuji. jedná se o operační systém symbian 5th.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 4. 11. 2012 21:17

Máš moc požadavků, buď slevíš nebo asi neseženeš, Best Alarms neznám ale v Nokia židovi stojí upocených 30kč.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 4. 11. 2012 22:26

30 kč mám, i přes paypal.com. Ale nemám jistotu, že mi program bude vyhovovat. Pokud ten obchod nokia neumí paypal.com, zřizovat si kvuli tomu další platební brány se mi fakt nechce, částečně nedůvěřuju platbám po netu a je pro mě pohodlnější warez. Ale i na to nemám čas, proto jsem doufal v freeware jako u androidu. Tak si ty poznámky o ceně laskavě nechte.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 5. 11. 2012 05:31

Tady s tím souhlasím, systém Nokia žida je na dvě věci a když si něco koupím tak to chci mít a ne jen nainstalovat a to ještě jen několikrát. Já Nokia žida ani nemám v telefonu ale platba by měla jít přes tel. účet nebo kartu. Jinak např. Best Profiles sem si koupil přímo u výrobce, stál mě sice místo 50kč jednou tolik ale mám jeho instalačku napořád u sebe a u jde to i přes PayPal, ten budík tam stojí 4.99$ a aplikace od smartphoneware mají trial takže před koupí lze jednoduše vyzkoušet jen ale jejich apps nemají češtinu (budík třeba jo), zmiňovaný Profiles sem si kvůli tomu přeložil. S češtinou jsou apps od epocware (Handy).
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků