problém s Bluetooth

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ZIZU.w 8. 5. 2012 18:55

Zdárek lidi, chci se zeptat, mam nokii E6, mam jí chvíli a se symbian Belle ještě nemam moc zkušenosti .. když jsem chtěl od kamaráda poslat písničku přes Bluetooth, tak mi naběhlo přijímání 15% a pak najednou chyba přenosu, stejně se mi to ukázalo ikdyž si chci něco poslat z NB přes bluetooth do mobilu. Myslim, že to bude vnitřní pamětí, když dám soubory, tak mi to ukazuje 245 mb volných a když spojim NB s mobilem přes kabel, tak mi to ukáže, že ta nejmenší paměť je uplně plná. Nevim si s tim moc rady. Díky za rady názory :-)
Mobil: Samsung Galaxy S4 Black Mist
NB: HP Probook 4530s
ZIZU.w
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 5. 2012 19:39

Mne sa chyba ze zamrzlo posielanie cez BT vyskytla. Restart telefonu to vyriesil.Ale ak je to pamatou, tak
subory posielane cez BT sa ukladaju do sprav.A ak mas ich ukladanie do vnutornej pamate, tak ju v spravy/volby/nastavenia/ine zmen na E:/

Subory priate cez BT sa nachadzaju v spravach. Aj ked idu otvorit a ulozit do galerie, zostavaju v spravach.
Pomocou aplikacie X-plore ich presun do nejakej zlozky.
Navod MOZNOST 5
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZIZU.w 8. 5. 2012 19:54

právě že když jsem projel celé nastavení zpráv, tak tam nikde nemam nastavitelné úložiště .. to už jsem taky zkoušel
Mobil: Samsung Galaxy S4 Black Mist
NB: HP Probook 4530s
ZIZU.w
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 5. 2012 20:50

a do tej vnutornej pamate C: ide este cez pocitac ukladat?
skus menu/nastavenia/telefon/nastavenia aplikacii/spravy/Ine/ pouzita pamat.

ale v uzivatelskom manuale som ziadne take nastavenia nenasiel. Telefony s belle som este v rukach nemal.
alebo pomazat v priatych spravach vsetky BT subory. Predtym ich presunut na E:/
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZIZU.w 8. 5. 2012 21:26

Právě, že v tomhle nastavení mam iba "uložit odeslané zprávy" a "zobrazit zprávy ve skupinách" a přes telefon jsem ještě žádný soubor nepřijal, protože hned při prvním posílání mi to tohle ukázalo .. do tý paměti jsem ještě nezkoušel nic dát ale počítač ukazuje, že je 0 mb volná
Mobil: Samsung Galaxy S4 Black Mist
NB: HP Probook 4530s
ZIZU.w
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků