Nok E52-problem s ukazatelem

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rostišrot1 16. 4. 2012 23:35

Vlastním Nokii E52 a do dneška mi klasicky ukazovala po příchozí sms na display jméno, od koho sms přišla. Tak samo nepřijatý hovor na display zobrazoval ihned jméno, aniž bych musel odemknout klávesnici a otevřít, takže už jsem viděl kdo volal/psal. Po vypnutí a následném zapnutí telefonu mi to přestalo ukazovat a celkem mi to vadí :'( Zvykl jsem si na to. Už mi to pouze ukazuje ( 1 přijata zpráva )...a jméno odesílatele nic. A nikde v nastavení nemůžu ani za boha najít, kde funkci opět zapnout. Poradí někdo? Díky moc
Nokia E52 white + MIO A702
HP Compaq Presario CQ60-120ec
Rostišrot1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 4. 2012 05:52

Tak to neviem ci na nokiach E zobrazovalo hned meno. Mne na nokiach n95 a 97mini zobrazuje 1 sprava priata. Ja som to riesil cez aplikaciu best full screen message, alebo existuje aj aplikacie sms preview.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 17. 4. 2012 09:41

Nevím zda je to vlastnost E52 nebo jsi na to měl nějakou app? Kolik sms máš v přístroji? Nesmyslně vysoký počet sms v telefonu dokáže udělat takovéto kousky.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rostišrot1 22. 4. 2012 23:30

No momentalně přesně 2418 sms, ale už jsem cca 100 smazal, protože mě to taky napadlo a nic. Žádna aplikace to asi nebyla, protože to ukazuje i známemu na E52. Nevím no, není to sice nějaka extra závada...hlavně že si přečtu zprávu, ale je výhoda vidět ihned kdo píše aniž bych sms otevřel...
Nokia E52 white + MIO A702
HP Compaq Presario CQ60-120ec
Rostišrot1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 23. 4. 2012 08:34

šulda píše:Nesmyslně vysoký počet sms v telefonu dokáže udělat takovéto kousky.

Tak tvůj počet sms do tohoto určitě zapadá a věřím na 99% že pokud je smažeš bude vše OK. Těch 100 z tak velkýho balíku je plivanec do moře ;-)
Rostišrot1 píše:Žádna aplikace to asi nebyla

Hmm, zda jsem si kvůli tomu něco nainstalil nebo je to vlastnost telefonu bych měl vědět, teda o instalacích určitě 8-)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 4. 2012 18:24

podla uzivatelov co som niekde cital je to ok max do 600sms.
Ale radsej zmaz viac. Zalohuj si ich do pc.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků