Obchod >> Mobilní data vypnuta

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nofu 31. 3. 2012 09:51

Dobrý den,
máti dostala v práci telefon a na mě padlo jí to nastavit a vysvětlit. Dostala Nokia 500 a aktualizoval jsem ji na Belle. Mám problém vstoupit do Obchodu, přestože je telefon připojen na wifi, stále píše že Mobilní data vypnuta a do obchodu prostě nevleze (datovej tarif nemá a v práci jí ho nedaji). Všiml jsem si, že mě při vstupu do obchodu odhlásí z wifi, ale ani její opětovné zapnutí a mi nepomůže. Nastavení připojení jsem několikrát prošel, vůbec nevím, co tam můžu mít špatně :(

Co s tím?
nofu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 3. 2012 10:47

Ja ked na na97 mini nastavim vo vstavanom webovom prehliadaci nastavenia/vseobecne/miesto pristupu/ziadat, tak sa ma na miesto pristupu pyta aj v aplikacii obchod.
Alebo mozem vo webe nastavit aby sa bez pytania pripajalo na wifi.
Treba si najprv vytvorit v cieloch miesto pristupu wifi a to potom vo webe nastavit.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofu 31. 3. 2012 11:47

Tak tohle nepomohlo.
nofu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 31. 3. 2012 12:19

Pokud máš v Cílech vytvořen přístupový bod k dané WiFi jak se k ní připojuješ? Na net se přes WiFi a prohlížeč dostaneš? Máš nastaveno výchozí připojení? Nastavení - Připojení - Nastavení - Síťové cíle - Volby (ty tři čárky vpravo dole) - Výchozí připojení - Internet.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofu 31. 3. 2012 12:49

Dík za navedení na řešení!

V cílech jsem měl jako výchozí zatrženo WAP, zatrhnul sem internet a Obchod jede, aneb jak takej malej háček dokáže znepříjemnit život :)
nofu
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků