Symbian - vymazanie jednotlivych poloziek v protokole

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vanak 16. 2. 2011 17:40

Zdravím

-- 16. 2. 2011 18:45 --

Zdravím ,ještě jednou :-))

mám dotaz, lze v Symbianu v protokolu mazat jednotlivé položky?? V přijatých a odchozích to lze, ale protokol jako takový jen vše nebo nic. Zatím jedu 6230i, ale už dosluhuje mám tu na stole C7, E52, 5230, 6303i a všechny takhle stávkujou...
Díky

PS: By mne zajímalo, jestli ajťáci od Nokie někdy měli milenku???
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 2. 2011 20:21

Na symbiane s60 5th (nokia n97 mini) co mam teraz v denniku hovorov ide zmazat aj po jednom odchadzajuci, prichadzajuci, aj nepriaty hovor.
Mam moznost dennik/trvanie hovoru/volby/vynulovat merace/zadam ochranny kod a zmazu sa vsetky.
Druha moznost" priklad: dennik/posledne hovory(max 20)/nepriate, (alebo priate, alebo volane cisla)/prejdi na konkretny hovor/volby/vymazat. Vymaze sa jeden.

a pamatam sa to aj z nokie s60 3rd (n95) tak isto


Podrobny protokol/volby/zmazat dennik (cely).
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanak 17. 2. 2011 11:22

Ok, díky za odpověď. V odchozích příchozích nepřijatých lze mazat jednotlivě, ale protokol komunikace, kde se ukládá vše za sebou (odchozí příchozí nepřijaté hovory, příchozí odchozí sms) lze jen vše. tam bych potřeboval mazat jen některé, tak aby protokol zůstal.


Díky
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 2. 2011 11:58

V podrobnom protokole daj volby/filter a zobrazi sa len pozadovana komunikacia (napr. len gprs)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 2. 2011 12:07

To nepomuze, ten filtr funguje ciste jen pro zobrazeni vybraneho protokolu, ale jakmile da volbu smazat, tak se vymaze vse, i kdyz ma nastaveny filtr treba jen na zpravy. A jestli je to jenom kvuli zensky, tak si zabezpec telefon jinou aplikaci, aby se ti v nem nehrabala a nesmirovala, komu jsi psal ci volal.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanak 17. 2. 2011 15:21

Zabezpečit jde, ale v té chvíli příjde otázka proč ho mám zamknutej. Neříkám, že by mi v něm hrabala pořád, ale sichr je sichr. Proto kdyby se našel způsob jak vymazat jen co potřebuju, byl bych klidnější... Nebo protokol třeba vymazat jako funkci s tím, že by zůstali jen jednotlivě.... Nevíte tedy někdo jak by toto fungovalo i v jinejch telefonech?? zatím preferuji Nokii, ale s tímhle mne fakt serou.... 9 z 10ti nevěr je odhalenejch přes mobil a oni to udělaj takhle....
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 2. 2011 18:31

Sorry, ale tahle debata je uz trochu OT, resit mezilidske vztahy zabezpecenim telefonu. Pokud ma takovou povahu, ze se ti sama od sebe hrabe v telefonu, pak asi neni neco v poradku. A pokud se obavas otazky, proc mas zamknutej telefon, odpovez ji otazkou proc se ti hrabe bez tveho vedomi v telefonu ... tohle si budes muset vyresit sam.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanak 18. 2. 2011 13:43

Máš pravdu, nechci tu řešit vztahy, jen bych chtěl vyřešit problém (můj) s protokolem. Tak se ptám, jestli to technicky jde.
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vanak 28. 3. 2011 15:24

to Kniter

posílal jsi seznam aplikací pro Nokii, vybral jsem a koupil na Ovi store Call log hider a SMS hider, vyzkoušel.... a nic , nefungují.... skryjí hovor a sms z displeje, ale v protokolu zůstanou. Nakonec jsem si psal s podporou Nokie.... a radši vrátili peníze.
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 3. 2011 19:10

diki za aplikacie, a skusal si aj nejake ine aplikacie Hiden contacts, alebo dalsie co mam v zozname?

Na hacknuty symbian telefon ide doinstalovat patch Logs disable, ktory skryje cely register. A vymyslis si ze nevies preco ti zmizol protokol. ziadne heslo pytat nebude. jednooducho sa pri starte nenastartuje aplikacia protokol. Tak funguju ine patchy. Alebo sa len skryje a bude tajne zaznamenavat a az ked odstranis patch a restartnes mobil sa znovu objavi. Asi nebude zaznamenavat. A komunikaciu kolko si prevolal si pozri na portali operatora cez pocitac alebo mobil. Tak to robim ja.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanak 31. 3. 2011 11:50

to Kniter

Ahoj, nejspíš nemám hacknutej Symbian. A protokol jako takovej občas potřebuju. To bych ho mohl vypnout úplně. Jen bych prostě potřeboval mazat jednotlivě ve všech jeho seznamech, nebo aspoň skrýt detaily komunikace, kde se to sype vše jedno za druhým..

jináč Díky za rady
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neonym 31. 3. 2011 12:05

Sorry za OT, ale co takhle milenku nějak přejmenovat;)?
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod vanak 5. 4. 2011 13:21

to Neonym

to by taky šlo, jen nevím, jak bych případně vysvětlil několik SMS nebo hovorů třeba okolo půlnoci, že bych dojednával kšeft s obchodním partnerem...??? "-))
vanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod desertfox 5. 1. 2012 11:57

Zdar taky jsem to tedka resil jak neco vymazat a nasel jsem primo na OVI store programek Delete Single Log, sice je placeny ale 30 kč neni zas tolik :-) nainstaloval jsem a funguje perfektně..používám na E52.
desertfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karkula 31. 1. 2012 00:42

Ta aplikace na Ovi ***** je za 30Kč díky vydřidušskému systému nenasytné Nokie :evil:

Ze stránky autora lze stáhnout necertifikovanou verzi Delete Single Log zcela legálně zdarma v angličtině nebo čínštině.
Zde je ke stažení opět zcela legálně zdarma necertifikovaná verze v češtině.

@ Kniter: patche se přece do telefonu neinstalují, ale kopírují se do složky Patches ;) . Existuje sice i několik patchů které jsou kromě standardní formy scriptu (což je obyčejný textový soubor) i ve formě instalačního archívu, ale je hloupost je instalovat. Vůbec nechápu, proč je autoři balili do archívu, nedává mi to žádný smysl. Ta instalace neudělá nic jiného, než to nakopírování textového souboru do složky Patches, ale k tomu ještě zbytečně zasviní systém
Karkula
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků