Sport tracker - problém

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MMKS 28. 10. 2008 15:25

Mám Nokii E51 + GPS modul. Stáhl jsem si aplikaci Sport Tracker. Nejdřív jsem ji zkoušel na motorce a vše fungovalo skvěle. Průměrný čas, zaznamenaná trasa atd, prostě vše bez problému.
Teď jsem chtěl program vyzkoušet na běhání, ale i když program hlásí připojení GPS modulu a vyhledání satelitů, tak stejně nezačne měřit rychlost, vzdálenost atd, prostě vše závislé na GPS a jediné co mi změří je čas.
Zkoušel jsem i přepínání na jiné profili, třeba na ten na motorku, ale výsledek stejný. Co mám prosím zkontrolovat v nastavení? Není program jen demo (časově omezené)?
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 28. 10. 2008 16:54

Ona někdy ta synchronizace s GPS zazlobí. Používám E65+GPS Nokia LD4W . Pokud se ti to někdy nechytne, sport tracker zavři, vypni/zapni BT a pak zrestartuj GPS. Já vždy používám následujíci postup: Nejdříve zapnu GPS modul, zhruba 15 vteřin poté spouštím Nokia Tracker. Problém je, že nemůžeš současně používat více aplikací, které používají GPS. Mně se nepovede spojit s GPS tak jednou z deseti pokusů. Používám Nokia Tracker více než rok, převážně pěšky a na kole a funguje jinak bez problémů. Poslední akce je tady: http://sportstracker.nokia.com/nts/work ... ?id=500258 :-)
Jirka
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod MMKS 28. 10. 2008 16:58

Dík. I za stránku :tleskani . Když jsem zadával to moto, tak to bylo nějakýc 200km a na google earth to sice trasu zaznamenalo, ale při přiblížení se ztratila a na ostatních stránkách byla trase strašně zjednodušená.
Tu synchronizaci zkusím, protože bylo dost divné, že Tracker se synchronizací otravoval několikrát za jedno otevření, přitom GPS modul v paměti je. Zkusím odstranit, sesynchronizovat znovu a uvidíme.
btw. To že nejde sdílet pro víc aplikací mě štve taky.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod challengex 9. 2. 2011 00:15

zdravim.Mám Nokia E52.
Už jsem si jednou stáhl na nainstaloval Sport tracker.
Po výměně sd karty mi zmizel. Tak jsem si ho chtěl z ovi stáhnout ještě jednou, ale už to nejde.
.po příjmu sms a otevření odkazu mi nejde kliknout na odkaz Stáhnout.
Asi porto, že už je to označené jako Stažený obsah.
nevíte co s tím?
Dík :hm
challengex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 2. 2011 06:52

Tak to stiahni cez pocitac. V url adrese(ked mas vybratu tu aplikaciu) prepis vsetko za tymi cislami na /download. Musis byt na ovi prihlaseny.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod challengex 9. 2. 2011 09:13

Tomu moc nerozumím.
Myslel jsem, že z Ovi lze stahovat pouze pres mobil... (že si to pošlu přes sms na mobil, pak kliknu v sms na odkaz a aplikaci si stáhnu)
Jde to i jinak?

Můžeš mi ten postup trochu upřesnit s tím přepisem url?
Dík
challengex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod challengex 9. 2. 2011 10:51

Tak jsem to stáhl. Dostal jsem soubor s koncovkou .dm

Co s tím dál, jak to nainstaluju do telefonu. Prosím tam tak, abych to pochopil. Stačí to hodit na karku telefonu a pak spustit? nebo nějak přes PC Suite?
challengex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 2. 2011 12:00

Koncovku odstranit. Musi tam byt sis alebo ked nepojde, tak sisx. Hod to potom na kartu a klikni na to.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod challengex 9. 2. 2011 12:12

Tak jsem to hodil na kartu, přejmenoval na .sis a potom na .sisx. A stále to nejde spustit. Stále "Nelze otevřít. Typ souboru není podporován."
challengex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod challengex 9. 2. 2011 22:12

Tak jsem si musel udělat novou registraci na Ovi.
Pak to šlo.
challengex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 21. 6. 2011 00:22

mne po stiahnutí a pred inštaláciou vypíše, že "Sport Tracker... nemá podporu" a ani sa neinštaluje. Pritom som len odstránil koncovku DM a ostala SIS. Ak nainštalujem akúkoľvek inú verziu, ktorú som našiel na Internete, tak mi hneď pri 1. spustení vypíše, že ST 3.10 expiruje o x dní a zavrie sa. Napriek tomu, že inštalujem hoci aj inú verziu, než je 3.10, stále s zobrazí upozornenie s 3.10. Vedel by mi niekto poradiť, ako nainštalovať spustiteľný ST?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kateřina_xyz 25. 6. 2011 20:58

Zkus si to stáhnout přímo v mobilu z OviStore, mně to šlo bez problémů.
kateřina_xyz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavekm 25. 6. 2011 21:58

Take jsem instaloval primo z Ovistore do mobilu. Mam verzi 4.16 a je vse ok.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod TA 26. 6. 2011 01:57

no mne práve verzia 4.16 z Ovi Store vypisuje, že "nemá podporu". Kedysi predtým som už verziu 3 nainštalovanú mal.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2012 22:05

Zvolím disciplínu, chci nastavit cíl, otevřu target, tam vidím none a co dál s tím? Kliknu a zase mě to hodí o úroveň zpět. Na kontextovejch čudlech žádný možnosti.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků