Sport tracker - problém

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 7. 2012 17:51

Jak má bez GPS poznat, kolik jsi ušel kilometrů?!

Mapy se tam dávají nějak exoticky, nebere si to mapu z Nokiácký navigace, pohledej na fóru, taky jsem se tu kdysi na to ptal. Nicméně já vycházím z domu, on se zeptá na připojení, já ho nechám připojit na domácí wifinu, on rychleji chytí satelity a načte mapu a já pak normálně vyrazím a on si stáhne široký okolí, takže se mi ještě nestalo, že bych se dostal někam mimo mapu. Ale stejně mám většinou k tomu ještě spuštěnou Nokiáckou navigaci, ta mapa v ST je stejně jen do počtu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nokia 700 11. 8. 2012 13:52

Zdravím všechny,
mám takovej problém se sports tracker.Mám nokii 700 a již jednou sem měl tuto aplikaci nainstalovanou a vše mi šlapalo jak mělo.Nějakou dobu jsem ji nepoužíval a nyní ji nemůžu spustit.Zkoušel sem ji i znovu nainstalovat(několikrát),vždy instalace proběhne bez chyby,ale telefon to nedokáže otevřit.Chvilku načítá a pak načítat přestane....nevíte někdo kde je problém...dík schovisch
nokia 700
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2012 22:36

stani píše:Zdravím,

mám takové dotazy-problémy:

začal jsem trochu chodit(musím, protože nemám jinak pohyb) a chtěl jsem si vždy změřit kolik ujdu km. Na radu jsem si před pár dny stáhl Sports Tracker(mám Nokii 5800).

Jo, dobrý. Ale vůbec se mě nezobrazuje mapa(jako tady na obrázku), ačkoli mám nastaveno v General Setting: Map material - Phone.
Jinak normálně používám Nokia Mapy(samozřejmě pouze offline).
Soudím, že nepoužíváte interner v mobilu. Sport-tracker ale nevyužívá Nokia mapy.
Pokud byste přeci jen chtěl nějaké mapy offline dostat, pak doporučuji pročíst vlákno
http://forum.nokiamania.mobilmania.cz/v ... t&sd=a&sid
=


Další věc je nastavení krokoměru. Jak ho nastavit? Přeci každý nemá stejný krok a frekvenci.
Mám dojem, že Sport Tracker používá k počítání kroků pohybového čidla mobilního telefonu, ale nejsem si úplně jistý. V takovém případě by se tedy logicky krokoměr nenastavoval.. ;-)
A také když mám vypnuté GPS a jen zapnutý krokoměr, tak to vůbec neukazuje počet ušlých km( o rychlosti ani nemluvě).
GPS určitě vypnuté nemáte ;-)
Vzdálenost Sport Tracker měrí právě pomocí GPS, ne pomocí délky kroku.


A třetí věc: vždy po spuštění se mě to ptá na Volbu připojení, je to docela otravné, dá se to nějak vypnout?
Asi to vypnout nejde. Mě se ta hláška nezobrazuje, protože mám IVM.
Takže to by bylo řešení.


Jinak to chci používat pouze na chůzi a běh a pouze za jediným účelem: kolik jsme vždy ušel nebo uběhl km a jak dlouho mi to trvalo. Ostatní vychytávky vůbec nepotřebuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod xixao31 3. 4. 2014 20:42

nazdárek,

jen dotaz jestli nevíte ,kde jinde se dá stáhnout Sport Tracker.Mám Nokii E51,a na ovi mě to píše,že Tuto aplikaci nelze stáhnout přes sadu Nokia Suite ..
jiný odkaz na stažení to ale nenabízí.Díky za rady .
xixao31
Junior


Odeslat příspěvekod xxx345 4. 4. 2014 04:02

xixao31 píše:nazdárek,

jen dotaz jestli nevíte ,kde jinde se dá stáhnout Sport Tracker.Mám Nokii E51,a na ovi mě to píše,že Tuto aplikaci nelze stáhnout přes sadu Nokia Suite ..
jiný odkaz na stažení to ale nenabízí.Díky za rady .

Zkus http://store.ovi.com/content/31721/download a potom to převeď na sis přes DM splitter a nainstaluj
ramses33: E51 nemá WP :pozor :-)
Nokia X7 + Nokia Lumia 920 WP 8.1 :)
xxx345
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod xixao31 5. 4. 2014 21:43

xxx345 píše:
xixao31 píše:nazdárek,

jen dotaz jestli nevíte ,kde jinde se dá stáhnout Sport Tracker.Mám Nokii E51,a na ovi mě to píše,že Tuto aplikaci nelze stáhnout přes sadu Nokia Suite ..
jiný odkaz na stažení to ale nenabízí.Díky za rady .

Zkus http://store.ovi.com/content/31721/download a potom to převeď na sis přes DM splitter a nainstaluj
ramses33: E51 nemá WP :pozor :-)


dneska vyzkoušeno a funguje, díky ............ :-) :-) :-)
xixao31
Junior

Odeslat příspěvekod dejvold 23. 3. 2015 20:42

Dá se nějak sprovoznit Sports-tracker na Nokii 6710, dřiv jsem ho používal pak jsem ho neopatřením smazal a ted když ho chci nainstalovat tak mi přes telefon z nokia obchodu nejde i když jsem ho od tud stáhnul a přes kompa také ne.
Dále mam podezřeni že už z nějakého důvodu nelze na telefon nic nainstalovat, píše ni to prošlý certifikát, i když si aplikaci certifikuji tak to nejde dokonce i dříve certifikované aplikace které jsem měl v tel. ted nejdou nainstalovat.
používáte ješte někdo tyto dinosaury ze symbianem? a jdou vám inst. aplikace?
dejvold
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spata 24. 3. 2015 10:39

Když jsem nedávno používal nokii e90 tak jsem změnil datum dozadu treba na 2013 misto 2015 a pak to šlo. Občas se miselo hledat ale vždy jsem to takhle vyřešil.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 24. 3. 2015 13:53

dejvold píše:i když si aplikaci certifikuji tak to nejde dokonce i dříve certifikované aplikace které jsem měl v tel. ted nejdou nainstalovat.

Certifikáty = platnost 3 roky. Možnost instalace kdykoliv = hack nebo patlanice s posunem času kdy ani to nemusí vždy zabrat.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvold 24. 3. 2015 18:49

Tak problém vyřešen, opravdu stačilo posunout datum na 2013, když jsem telefon zapnul tak tam byl nastaven automaticky datum 2010 to už bylo asi moc dlouho. Ješte jsem teda musel hledat správnou verzi, protože v3.51už je zastaralá a v5.4 neni kompatibilní, ale nakonec jsem našel nejakou v4.22 a ta jde. Tak jsem rád že mi telefon ještě dobře poslouží :D
Díky za pomoc.
dejvold
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků