Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i 19 %  24%  [ 19 ]
Nokia 6234 16 %  20%  [ 16 ]
Nokia N70 38 %  49%  [ 38 ]
Sony Ericsson V630i 4 %  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 77

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 18:30

Takze absurdne dostanu druhy cislo nebo mam smolika? Zbytek rodiny je u VF taky mene nez 2 roky :/
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 18:33

wit.cz: Bohužel. Koupě telefonu za zvýhodněnou cenu je umožněna při zřizování tarifu a pak každé 2 roky. Při zřízení tarifu bez telefonu se musí čekat 2 roky, než si jej můžeš objednat. Nelogické, ale je to tak. Ostatní operátoři umožňují prakticky kdykoli číslo se smlouvou na dobu neurčitou zadotovat (smlouva na 2 roky, měsíční plnění 1 rok) a vzít si zvýhodněný telefon. Vodafone nikoli.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 19:08

Co kdyz si ho veme treti osoba, jde to pak prevest na me? Jinak me asi uz nic nenapada..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2008 19:24

Ale vždyť ti nikdo nebrání v tom, aby sis ten tarif pořídil na sebe. Akorát to bude nové číslo. A ještě se můžeš z toho Odepiše doporučit.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 19:29

Ja prave myslel, ze jen kdyz jsem 2 roky u VF. Tak to je potom dobrý :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 3. 2008 19:33

Myslím že už sám sebe doporučit nemůžeš.
Novým zákazníkem se rozumí fyzická osoba (RČ) nebo firma (IČ), která ještě nemá v Vodafonu aktivovánu žádnou SIM kartu (není stávajícím zákazníkem Vodafonu, s výjimkou předplacené Vodafone karty)l/quote]

http://www.vodafone.cz/consumer/switch/ ... dition.htm
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 19:34

a teoreticky, kdyz jsem doporucil osobu A, muze tato osoba doporucit zpatky me? :)
Naposledy upravil wit.cz dne 22. 3. 2008 19:42, celkově upraveno 1
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 3. 2008 19:42

Snekac: Doporučit sám sebe nelze. Šlo to pouze krátkou dobu v rámci Valentýnského Doporučte a získejte. Jinak musí mít číslo aktivní min. 2 roky, ale to už jsem psal předtím.

wit.cz: Pokud už jsi tarifním zákazníkem Vodafonu, tak nikoli.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 3. 2008 20:13

Jsem zvědavej co bude zítra. Nevíte kdy se to objeví v eshopu?
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2008 20:20

Michal P, esquire: Prosímvás věřte mi aspoň někdy :wink: :D Akce s doporučením sama sebe platí až do konce března. Vždyť jsem se před pár hodinami doporučil!

Pro wita: Pokud máš číslo aktivní méně než dva roky, nemůžeš si na to samé číslo vzít dotovaný telefon. Ovšem to, jestli si pořídíš nové číslo a s ním telefon, tak to Vodafonu opravdu nevadí. A nezapomeň na to doporučení, získáš tím 600 Kč 8)
Naposledy upravil Snekac dne 22. 3. 2008 20:43, celkově upraveno 2
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 3. 2008 20:29

Snekac: dekuji dekuji :)) muzu teda rict uplne na ferovku, doporucuju sam sebe? :)
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 3. 2008 20:33

A dá se doporučit sám sebe i v eshopu?
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2008 20:34

wit: Jasně.

K tomu e-shopu, tam nevím. Jistější je to udělat telefonicky.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 22. 3. 2008 20:40

Doporučení samo sebe je prodloužené do odvolání (takové jsou interní směrnice), zákazníkům se z marketingových důvodů říká, že to jde jen do nejbližšího data, pak se to "náhodou" prodlouží ;-)

Je to prostě tak, že se ta akce neventiluje, aby moc neprodělávali. To samé, stojím na prodejně, přijde chlápek, kupuje si tarif, chci se doporučit, dostane info, že už to nejde, řekne já ho nechci, dostane odpověď tak já vám to zadám :-)

wit.cz píše:Ja prave myslel, ze jen kdyz jsem 2 roky u VF. Tak to je potom dobrý :)>/quote]


pokud máš číslo u Vodafone méně než 2 roky, ale historii účtů máš včas, tedy aspoň 3 faktury, a mobil sis k tomu zatím nebral, můžeš na zákaznické lince požádat o výjimku k objednání zvýhodněného telefonu s tím, že jinak bys to číslo zrušil. Jsem přesvědčen, že ti bude udělena ;-) Je lepší tam volat od 8 do 20, kdy je tam to speciální oddělení.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 22. 3. 2008 21:31

To je dobrý si objednat jen na toho půl roku a zahodit, volání je moc drahý, ale za dva litry je tel. dobrej.
Slávek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků