kde zohnat 3.5 predlzovacku o dlzke 0,5 - 1m

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gembler 28. 2. 2007 08:02

v elektre maju predlzovacky od 1.2m a vyssie ale konektor - samica su tam strasne velke a tazke a na krku to stale vytrhava sluchadla z ucha... ja potrebujem taku predlzovacku kde je samica uplne malililinka skratka nieco take velke ako je na obrazku... Obrázek vsimnite si velkost samice a samca na sluchadlach - samica ma rovnaky priemer ako samec na sluchadlah a taku predlzovacku potrebujem co som pozeral tak ta predlzovacka sa dodava so Sony MDR-EX71SL a zopar Philips sluchadlami - ak je niekomu nepotrebna dajte vediet SS dohodneme sa diks
Naposledy upravil gembler dne 19. 3. 2007 05:10, celkově upraveno 2
gembler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 2. 2007 08:36

Zajdi do obchodu a nech si ji udělat, ne? V nějakém s elektromateriálem by ti ji měli vyrobit..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gembler 28. 2. 2007 08:48

to je sice pravda ale sú v tom dve muchy
to si môžem vyrobiť aj sám kablik a jacky si kúpim pajku a cin mám
ale problém je práve v tých jackoch nikde nemajú také malé ake zháňam všade majú také veľké aké sú už na hotových predlžovackach ale to mi nepomôže... skrátka sú to veľké a tazke jacky
gembler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 28. 2. 2007 14:03

A co to udelat jako klips? Proste konec prodluzky pripnes nekam na kosili a mas po problemu.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gembler 28. 2. 2007 14:08

aj o tom som uvažoval... ale aj napriek tomu mi to ten klip neudržal pri prudkejšom pohybe - napr beh :-(
gembler
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gembler 19. 3. 2007 05:08

neviete ku ktorym sluchadlam sa dodava aj predlzovacka? som to pozeral a jedina volba ako taku predlzku zohnat je kupit nejake sluchadla - kratke sluchadla ku ktorym dava vyrobca aj predlzovacku ako je to napr u Philips SHE8500/00 Obrázek alebo Sony MDR-EX71SL Obrázek
tu predlzovacku som videl este u nejakych Philipsov ale uz neviem aky to bol typ... neviete o nejakych znacka/typ co najlacnejsich sluchadlach ktore obsahuju aj predlzovacku? moze byt hocaka znacka o sluchadla mi nejde hlavna je ta predlzovacka jedine kde som ju videl ja boli vsak tie sony za 1800Sk a tie Philipsy sa 650Sk a potrebujem zistit ci sa ta predlzovacka dodava este aj k nejakym lacnejsim sluchadlam ako 650Sk?
gembler
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků