Volné minuty nebo ne?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 20. 6. 2006 17:42

Tak jsem obdržel služební mobil, ale zatím mi nikdo nebyl schopen říci, jaký je tam paušál (Eurotel). Tudíž jsem odeslal stav uctu na 999 211. V příchozí SMS bylo volných 120 minut/20 SMS. No a tak jsem si soukromě několikrát zavolal a odeslal pár SMS. Dneska zjištuju znovu stav účtu, ale nestačím se divit: minuty a zprávy se od volných správně odečetly, ale níže stojí: orientační cena za poskytnuté služby bez paušálu: 73,20 Kč bez DPH.

Kdo mi tohle vysvětlí? :oboze: (s předchozím mobilem a paušálem se toto nikdy nestalo).

Vedení mě určitě nepochválí, i když si to zaplatím... :?
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 20. 6. 2006 17:57

Ta orientacni cena nebere v uvahu volne minuty. Proste ti spocita cenu vseho co jsi pouzil bez ohledu na to, jestli to jde z volnych minut nebo ne.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod Flying Scotsman 21. 6. 2006 14:44

Ono to nejspis souvisi s prechodem ET na novy system, protoze od te doby se nam zacaly pocitat penize, aniz by se spotrebovaly volne minuty.
Kdo hledá, najde...
Flying Scotsman
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 21. 6. 2006 19:22

Tak sem z toho blbej. Asi si počkám na oficiální papíry k SIM kartě.
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 6. 2006 10:03

Flying Scotsman píše:Ono to nejspis souvisi s prechodem ET na novy system, protoze od te doby se nam zacaly pocitat penize, aniz by se spotrebovaly volne minuty.
Asi tak nějak. Protože dneska dorazily papíry od SIM, kde stojí: limit 50 volným minut, což je 400 Kč měsíčně.
krtenek
Mírně pokročilý