Ukradený m65

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod giga.hrac 17. 6. 2006 06:48

Ve škole mi čorkli M65 měl jsem tan nastaveny jen tato sim myslíte že to pomůže mu ho znehodnotit????a simka je už bloklá :wink:
giga.hrac
Junior

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 17. 6. 2006 07:15

Abych řekl pravdu, tak si myslím, že kody jsou celkem nanic, protože on zajde do servisu a řekne ať mu ho odbloknout, zaplatí cca 200 - 400 a mobil jede normálně.
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 6. 2006 09:07

Měl bys nahlásit krádež oficiálně a nechat zablokovat výrobní číslo telefonu (IMEI). Znamenalo by to pro současného držícího telefonu další překážku.
Funkce Jen tato SIM nebude s datovým kabelem a nějakým šikovným softem žádný problém, stačí vlastně jen zjistit kód přístroje.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Hondaq 17. 6. 2006 17:19

je to naprosto primitivní věc ... s datovým kabelem to uděláš na dvě kliknutí :wink: takže pro zloděje to nepředstavuje v podstatě žádnou překážku :(
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 17. 6. 2006 18:24

Hondaq píše:takže pro zloděje to nepředstavuje v podstatě žádnou překážku
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 17. 6. 2006 20:53

krtenek: :mrgreen: :mrgreen: tím si taktně naznačil že bych mohl být zloděj ... uznávám mohl ale nejsem jen mám ten samej telefon :mrgreen: :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 6. 2006 08:02

Hondaq píše:krtenek: :mrgreen: :mrgreen: tím si taktně naznačil že bych mohl být zlodějl/quote]
Každý z nás je potencionální zloděj. :nenapadne
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 18. 6. 2006 11:26

No je to škoda. Ale nemusel ti ho zrovna šlohnout nějakej profík. A kabel taky nemá každej při jeho ceně. Určitě si mu to znepříjemnil ale nejlíp bys fajt udělal tim nahlášením na flojdy. Zablokovat telefon přes IMEI už nebude taková hračka na prolomení...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 18. 6. 2006 20:53

IMHO staci vzit nejaky odstaveny Siemens doma a dat mu jeho IMEI (za predpokladu ze to s tim umi, ma kabel a tak)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 6. 2006 14:07

Kdyby ten dotyčnej co mobil ukradl měl paušál , tak se s mobilem třeba ještě uvidíš . :wink:
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 21. 6. 2006 16:07

Jirk4 : Mo to teda nevim, jestli by to prošlo. V IMEI je zakodován i model přístroje, FW, číslo desky a tak...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 21. 6. 2006 21:08

Mne sa tiež dostalo už niekoľko mobilov do ruky ale som ich vždy vrátil, neviem prečo ale neláka ma to mám svoju E398@RokR a iný nechcem a kradnutý duplom nie ;-)
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 21. 6. 2006 22:36

no já mám teď bazarovou nokii 6100 a abych řekl pravdu, tak když nedostanu k mobilu krabici a záručák tak si myslím že je kradenej ;) to ani jinak nejde tolik mobilů :hm
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků