Reklama?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek16 12. 5. 2006 14:45

co si myslíte o takzvaných reklamách na tomto fóru????
dal jsem sem odkaz na jednu stránku a hned mi přišla soukromá zpráva že jestli to sem eště jednou dám tak mě odcaď vykážou....
byl to odkaz na stránku jako každou jinnou. naprosto nezisková,neztrátová dobrovolná akce...
jednalo se o takový to že v jednu chvíli viskočí co nejvíc lidí a způsobená energie vychílí zemi z dráhy(malinko) a tím se zlepší klimatické podmínky....
třeba mě tady za ten článek nevyhodí a jestli jo tak aspoń uvidim jak to vypadá....
radek16
Junior

Odeslat příspěvekod Kail 12. 5. 2006 14:57

Z toho si nic nedělej,oni si tady moderátoři totiž rádi hrajou na důležitý,připadaj si potom jako "nadlidi" :-D...
..::P900 FOREVER::..
..::BMW FOREVER::..
Kail
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek16 12. 5. 2006 14:59

a to oni prohlíží všechny fóra a dívaj se kde se co objevilo nebo na to maj nějakej filtr kterej jim to prohlíží automaticky....
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Junior

Odeslat příspěvekod radek16 12. 5. 2006 15:01

filtr by šel obejít....
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 5. 2006 15:24

Při registraci do tohoto fóra jste potvrdil svůj souhlas s určitými pravidly. Tato pravidla tady nejsou proto, abychom buzerovali zdejší uživatele. Slouží k tomu, aby fórum bylo přehledné, aby se diskuze týkala vyhrazeného tématu, aby jeden pitomec nezničil činnost mnoha stovek lidí.

Pokud vám tato pravidla nevyhovují, neměl jste s nimi souhlasit a registrovat se. Reklama zde na fóru nemá co dělat, nerozlišujeme, jestli je komerční nebo nekomerční. Pokud chcete propagovat svoji nebo cizí stránku, využijte jiné možnosti: placená reklama, výměnné reklamní systémy apod.

Při dalším pokusu o porušení pravidel vás skutečně čeká ban.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek16 12. 5. 2006 15:49

hmm. drobátko nechápu.
1) pravidla sem zatím porušil jednou.... a proto nechápu proč po mě jdete tak důrazně....
2)je to odkaz jako každý jinný. je jen na člověku jestli to považuje za reklamu nebo ne....
3)od čeho je smetiště???
.
.
.
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 5. 2006 15:58

Nejdeme po vás nijak důrazněji nebo méně důrazně než po jiných uživatelích, kteří nectí pravidla. Na rozdíl od většiny, která jednoduše uzná, že si pravidla neuvědomila, ale vy stále hledáte nejrůznější skuliny.

Jestli se něco považuje za reklamu nebo ne, je skutečně jen na člověku. V případě tohoto fóra na jeho administrátorech a moderátorech.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 12. 5. 2006 18:01

radek16 píše:jednalo se o takový to že v jednu chvíli viskočí co nejvíc lidí a způsobená energie vychílí zemi z dráhy(malinko) a tím se zlepší klimatické podmínky....k/quote]
:mrgreen: Ale nakonec se z toho vyklubal pěkný umělecký hoax.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 12. 5. 2006 18:17

radek16 píše:hmm. drobátko nechápu. ./quote]

To se tu akorat urciti lide snazi udelat z tohodle webu jakysi profi forum :D
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Pade 25. 6. 2006 21:18

Je to tak 50:50 - Svoju pravdu ma aj ADMINISTRATOR aj UZIVATEL. Nechajte to proste tak.
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 6. 2006 13:13

Já reklamy přímo nenávidím k smrti, stačí si zapnout televizi, koupit noviny a samá reklama, koupím si konzervu a na mne vyskočí reklama. Aspoň, že na mobilmanii zarazili reklamu. Reklama má totiž jeden cíl, oblbnout důvěřivé lidi, vytahat z jejich kapes co nejvíc peněz, vygumovat lidem zdravé mozky, reklama je něco jako mozková lobotomie. Člověk, který nesleduje reklamy si ještě zachová zbytek zdravého rozumu. Vždyť to vidím v obchodech, děcka se koukají na reklamy a pak žebrají po svých rodičích ať jim koupí tyčinku za 15,- Kč, když stačí koupit obyčejnou tyčinku za 4,- Kč, ale protože to děcko to vidělo v reklamě, tak musí mít zrovna tu nejdražší a o tom to je, oblbnout lidi a vytahat jim peníze z kapes. Já být takový rodič, tak děcka ani do obchodu netahám. Jsou příliš ovlivněni reklamou, nemají zdravý úsudek a často dělají k vůli reklamě svým rodičům ostudu.
Já bych normálně v této zemi zakázal vysílat reklamy před 22 hodinou, je to stejné jako erotika, morální a psychický vývoj dítěte je reklamou systematicky narušeno.
CRAP
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 27. 6. 2006 21:06

To je dobrý názor, žilo by sa lepšie.
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 6. 2006 07:25

Určitě by se žilo lépe, protože televizi bez reklam by si každý musel platit jako třeba HBO, a tak by jí 3/4 lidí neměli vůbec. :)
Nebo si někdo myslí že televize bude vysílat zadarmo ?
Jsou jen dvě základní varianty buď neplacená = s reklamou nebo placená = bez reklamy, případně něco mezi tím ( ČT )
U ostatních médií je to stejné.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod noker1 28. 6. 2006 10:07

ale ČT ja dotovana statom
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 6. 2006 10:10

U ČT bych zrovna reklamy nedovolil, uz tak se plati za ni vic, nez co mi nabizi...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků