silvercrest sird 14 c2 custom rom

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vrrrrr 4. 2. 2019 12:39

Ahoj,
mám 3 internetové rádia silvercrest sird 14 c2 (z lidlu), vyrábí se i pod značkou Hama asi o 1500kč dražší.
Problém je v tom že při přehrávání jakéhokoliv internetového rádia se nepoužívá buffer, (je jedno jaká stanice a jaký datový tok nebo formát)
Buffer ukazuje že je plný a při vytažení LAN kabelu se radio sekne okamžitě.
Mám přípojku přes 5Ghz wifi na odloučené lokalitě takže jinou neseženu. Tato přípojka se občasně sekne asi na sekundu nebo dvě, ale radio se sekne asi na 4 sekundy a pokud to dělá každých 5 minut tak to začne být nepoužitelné.
Aplikace na starém mobilu (tune-in) si dělá i 15sek. rezervu a hraje mi i přes wifi naprosto plynule.
Stejný problém má i kolega ale ten má optickou bezproblémovou přípojku ale mezi modemem a radiem v kuchyni velmi zarušené pásmo wifi a také se mu to seká naprosto zbytečně.

Prostě potřebuji donutit aplikaci co to přehrává aby používala a dělala větší buffer.
psal jsem anglicky německému distributorovi a servisu ale ten mi napsal že žádne 2nd menu zařízení nemá a že se to nedá nastavit a jiný ROM k nahrání prostě není.

tento problém se týká asi 8000 zařízení jen v ČR.

Dokazal by někdo z vás dát dohromady upravenou ROM s jiným přehrávačem popřípadě přijít na to jak to nastavit na stávajícím?
Nebo na koho se obrátit? Děkuji.
vrrrrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 2. 2019 17:24

Nesmysl, smeťák a příště nekupovat takový hnůj a koupit něco kvalitního a připlatit si.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrrrrr 4. 2. 2019 17:52

Hama a Pioneer mají tu platformu uplně stejnou, takže klid, nejsou o moc lepší a konkretně na Hamu nadávají všichni ještě mnohem víc...
Jinak byla tvá odpověď velmi nápomocná.
vrrrrr
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků