BAN pro planetoid_LV426

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jake opatreni preferujete vuci uzivateli planetoid_LV426
Nijake, jeho prispevky se mi libi, jsou prinosne a nevadi mi, ze mluvi jako dlazdic a vsem sproste nadava 5 %  18%  [ 5 ]
Mel by se chlapec zklidnit, k cemuz by mu pomohlo razne varovani a podminka 11 %  40%  [ 11 ]
Mam ho plne zuby, okamzity BAN 11 %  40%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 27

Odeslat příspěvekod Katikakus 16. 10. 2018 07:48

Tento clovek tady otravuje vsechny diskuse uz dost dlouho a znacne vulgarnim zpusobem nadava vsem, kdo maji jiny nazor. Neni nejvyssi cas, aby LV426 dostal BAN nebo alespon varovani od redakce/moderatoru? Zatim s tim nikdo nic nedelal.
Tady par ukazek jenom z poslednich par dni:
- místní idiot, toho neřeš, ten neví nic, jen plácá nesmysly a směje se svojí vlastní demenci, patrně IQ80
- Ticho tam blbečku, šoupej nohama
- Film na telefonu by sledoval jen debil čili někdo jako ty
- nějaká paka tady na foru, které to hrozně sere
- předražené ***** pro paka
- blbeček dorazil a takový dobrý kup idiot jako ty nikdy neudělá
- pičusek jako jsi ty, tak ty debílku, teď čti
- piš debile
- kryplicek bez argumentu
- kokutci jako ty, debila jako ty si nejsem vubec jisty, jestli necemu rozumi, jsi jen takove otravne *****


Na konec prosba - nesnizujme se na jeho uroven a diskutujme v tomto tematu slusne. Ukazme mu, ze nejsme jako on.
Naposledy upravil Katikakus dne 16. 10. 2018 14:44, celkově upraveno 3
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 16. 10. 2018 09:19

technická : co jablkáři? :D 8-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 16. 10. 2018 09:27

Neresim, v kazde skupine najdes blbce, kteri si potrebuji kompenzovat nejakou vnitrni frustraci - viz treba g-sus, ci alien prave mezi jabkari. Dokud to je alespon trochu slusne, tak se jim clovek zasmeje a jde dal. To co ale predvadi LV426 prekrocilo z meho pohledu veskere hranice slusnosti. Nechme toto vlakno tedy pouze pro nej. Diky.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 10. 2018 09:41

V žádném případě BAN!! Protestuji! Jeho příspěvky jsou nezpochybnitelným přínosem pro toto fórum jakož i diskuze na webu mobilmanie, bez něj si vůbec nedokážu představit další existenci tohoto fóra a zvlášťe pak diskuze k recenzím na samotném webu MM by ztratily naprosto smysl a pouhý návštěvník by se tak např. nikdy nedozvěděl, který mobil je na světě nejlepší...

Vivat LG G6 forever :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 16. 10. 2018 10:27

Tento kripl nikdy nedostane ban, protože redakce ví, že v každé diskuzi napíše nějakou sračku o LG G6 a lidí se tam chodí vracet hádat a flajmovat, což je více zobrazení reklam a více prachů za reklamu pro MM. Jednu chvíli jsem si myslel, že LV426 je nějaký člen redakce, protože vždy do hodiny u nového článku napsat nějakou sračku aby donutil ostatní reagovat a vracet se do diskuze.

Já už recence na MM nečtu, protože se to nedá a chodím rovnou do diskuze se zasmát.

Na zive už docela pochopili, že o kapitoly není zájem ale zde bohužel ne.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 16. 10. 2018 10:39

Tady ten člověk přileze do nějaké diskuze, sprostě nadává, uráží, argumenty má nulové a chce pro někoho ban, to je síla :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 16. 10. 2018 10:42

Spíš se podívej na sebe jaký tupý ubožáček jsi. Napsal jsem ti teď pod článkem pár příspěvků tvým stylem (nadávky do kokotů atd) + chtěl po tobě jeden jediný argument a místo toho tu jdeš brečet o banu, ty jsi ta největší špína a nejvíc zbytečný člověk tady na foru, vyřizuju pozdravy od kolegů, kteří se ti tu všichni smějí, dobrá práce :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pelosek15 16. 10. 2018 14:29

Ban okamzite
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 10. 2018 14:33

Pelosek15 píše:Ban okamzite

To říká ten pravej :D :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2018 15:23

Pro mě je planetoid_LV426 velkým přínosem.
Ráno přijdu do práce, otevřu mobilmanii a hned se zasměji.
Díky planetoid_LV426
anonymni

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 16. 10. 2018 15:37

handyyouch není zač, chce to brát s nadhledem a místní trolly sem tam poškádlit, zvláště ty co se chovají tak jak sami popisují, že se chovám já a nikdy si u nich neviděl normální příspěvek, natož nějaký argument, něco k tématu... jediné, co takoví lidi umí je jít do diskuze a začít útočit na jiného člověka, že by něco sami napsali smysluplného k tématu, to nevidíš.. stačí se podívat třeba teď na článek o Mate20Pro, ten pomatenec cardi už tam má asi 5 příspěvků a všude jen šije sračky .... :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panrt 16. 10. 2018 15:44

Ban by měl dostat Cardi, ten člověk je mimo a nemocný furt dokola píše z cesty a ne k článku a když k článku tak nesmysle.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 10. 2018 17:25

A kdo je pro ban pro katikatuse ??? Jeho spamy a urážky jsou také velmi výživné. Trollí i na místech, o kterých nemá ani páru (což je většina). Bude také anketka ?
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 16. 10. 2018 19:28

Spamy a urazky? Myslis to, jak jsem do vlakna o tve milovane G6 napsal sve zkusenosti/problemy s LG telefony, konkretne G3 a G4 i celkove s (ne)podporou LG a ty s LV426 jste mi zacli hned nadavat? To, ze sis tot vzal osobne je ale pouze a jenom tvuj problem.

Ale klidne si muzes zalozit svoji anketu. Jak uz jsem rikal (zrejme ti to uniklo), toto tema je venovane planetoid_LV426.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 16. 10. 2018 19:54

Takhle ne, to je na mě moc i na smetiště, ty Vaše vulgarity. Proto téma zamykám.
Katikakus, zamysli se i nad svými příspěvky. Navíc nemáš pravdu, protože palnetoid má už nějaký čas nastavené schvalování příspěvků a přeze mě neprošel ani jeden, kde někoho vulgárně urážel, ponižoval, atd.
Pelosek15, alias reinkarnace cardi, ty máš ban, tak se nevyjadřuj. Díky za upozornění na nový nick.
opasino
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků