Aplikace pro blokaci sms

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Brrabuzz 13. 9. 2018 15:34

Zdravím.
Doufám že jsem nezvolil úplně špatný topic a teda otázka je taková banální, ale....
Má momentálně hodně *****á přítelkyně tvrdí že neví když jí píšu sms protože to má bloklé prej.
Ovšem mě pořád chodí doručenka od každé sms a i její i můj operátor mi na infolince tvrdí že pokud by to bylo zablokováno tak by mi žádná doručenka nepřišla.
Zablokovat hovory a sms z určitého čísla jde i v samotném android ale pak samozřejmě sú určitě i nějaké aplikace které do dokážou.
Otázka teda zní, je možné buď (spíš) aplikací nebo jakkoliv jinak, zablokovat příchozí sms aby se vůbec nezobrazovali ale s tím že odesílateli dojde doručenka??
Moc děkuji za odpověď
Brrabuzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 14. 9. 2018 08:16

Muze je neco mazat/preposilat, treba "vir", ktery ceka na potvzovaci SMS z IB :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 14. 9. 2018 09:29

Tak ať si tě odblokuje ne? Copak má, droidíka?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2018 10:00

Chlapče, chlapče ... tvoje, teď už bývalá přítelkyně se peleší s jiným kořenem a ty jsi ňouma co řeší "nedoručené" SMS.
anonymni

Odeslat příspěvekod Brrabuzz 15. 9. 2018 18:00

Má android. Pelešit se zatím nepeleší, jen je proste *****á...když za ní dojdu tak se se mnou jakž takž baví. Jen nevím jestli jí chodí ty sms, tváří se že ne. Ostatně, to mě tady zajímá, jestli jí ty sms chodí nebo ne, když dostanu doručenku.
Brrabuzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 15. 9. 2018 19:35

A je problém to vyzkoušet, když jsi s ní?
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2018 10:49

Tady se z toho stává poradna pro náctileté ? :D
Za našich dob jsme četli "Bravíčko", ale to ještě nebyli mobily.
anonymni

Odeslat příspěvekod Brrabuzz 18. 9. 2018 12:02

Chápu že si ze mě děláte ***** a rešíte co bych měl udělat a podobne....
Ale co tak kdyby se našel někdo kdo zná odpověd na mou otázku? Díky
Brrabuzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2018 12:15

Jdi za přítelkyni a pošli ji SMS. A hned uvidíš...
anonymni

Odeslat příspěvekod aje1 18. 9. 2018 12:34

Hovory jdou zablokoval tak že o nich vůbec nevíš i když to treba volajícímu vyzváni. Ale sms se mě v žádné aplikaci nepodařilo zablokovat tak aby nezůstala v mobilu ( aplikace to může blokovat teprve když je doručena na mobil jestli to už umějí i rovnou smazat tak o tom nevím ale je to možné tim padem ti prijde doručenka )sice se přesunula do blokovanîch a tom že mě přišla jsem nevěděl, ale v aplikaci na blokování sms mě zůstala. Může to zablokovat jen operator aby vůbec neodešla s centra sms u opa pak by ti ale myslím nedošla dorucenka
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 19. 9. 2018 08:24

Tak jak to dopadlo?? Všichni jsme napjatí.

Už je to týden co jsi založil topic. To je takový problém si vzíj její telefon a vykoumat to sám?

Pokud je to problém, tak..

handyouch píše:Chlapče, chlapče ... tvoje, teď už bývalá přítelkyně se peleší s jiným kořenem a ty jsi ňouma co řeší "nedoručené" SMS.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků