Výhra Iphone X

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod špageta 29. 7. 2018 18:33

Dobrý den. Třináctiletá dcera vyhrála v internetové soutěži Iphone X, v jaké samozřejmě neví. V té vyplňovala jméno a příjmení, nepravdivý věk 17, telefonní číslo a odpovědi na několik otázek - prý nic víc osobního. O výhře jí přišla sms a že má zavolat a domluvit se na předání telefonu. Předala jí ho "nějaká paní" na parkovišti před obchodním domem, v originálním balení, podepsala papír o převzetí, nic víc. Když jsem volal na telefonní číslo, ze kterého přišla sms, dovolal jsem se její spolužačce - jak je to možné, nemám tušení. Nicméně telefon je doma. Má někdo podobnou zkušenost? díky za odpovědi.
špageta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 7. 2018 18:50

Pekna blbost, tenhle scifi pribeh ti povedela dcerka? :lol:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JetBlack8 29. 7. 2018 18:51

Fake smazat
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod špageta 29. 7. 2018 19:05

Žádný fake, snažím se dopátrat, co se stalo. Zajít do iwantu, jestli dokáží vypátrat původ telefonu? Jde mi i o to, jestli někdo někdy podobně telefon vyhrál. To že jsem se dovolal někam jinam není až tak důležité.
špageta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 7. 2018 19:30

Podle mne tímto způsobem kamarádka pomohla zlegalizovat pokoutně získaný ajfoun ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 7. 2018 19:33

špageta: Pokud nejsi nějak "postižen", tak ti musí být jasné už bez sepsání dotazu, že takto telefon nevyhrála. Opravdu báchorka, které může věřit někdo tak s 50% IQ a kdoví, jestli to ještě nenadsazuji.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod špageta 29. 7. 2018 20:37

Děkuji všem. Vyřešeno.
špageta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 2. 8. 2018 18:34

Mozno nie som sam, koho by zaujimal povod telefonu. :D Prezradis, o co sa v skutocnosti jednalo? :-D
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 2. 8. 2018 19:53

Předpokládám, že nenapíše.....:-)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod špageta 12. 8. 2018 20:11

Pro uklidnění všech. Není kradený a samozřejmě ani vyhraný.
špageta
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků