UPC - nahrávky soukromých hovorů

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod David.S-264 4. 7. 2018 01:18

Dobrý den,
omlouvám se, jestli to sem úplně nepatří, ale řešil jsem s UPC reklamaci a operátor se u toho prořekl, že nahrávají (znělo to jako všechny) soukromé hovorů klientů. A rozhodně to nebyl žádný chvilkový přeřek/omyl, dohromady tak 4-7 minut konverzace. Nechci to tu hned rozpatlávat, případně pak doplním konkrétněji. Zajímalo by mě, jestli někdo máte podobné zkušenosti. (Asi se k tomu nedostane každý, ale docela se mi dělá špatně při představě, že když se tam někdo z určitého oddělení nudí, tak poslouchají velmi osobní telefonáty s rodinou, piny/hesla k účtům...) A mám teď myslíte ještě nějakou jinou šanci dostat z nich původně slíbený záznam hovoru, který jsem reklamoval (pak jsem se ale začal vyptávat a najednou přestal existovat), než přes policii? Moc děkuji
David.S-264
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 4. 7. 2018 01:36

Bezna věc, dokonce, operátor ma povinnost, hovory, sms apod. archivovat. Ted nevim na jak dlouho, ale musí.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod David.S-264 4. 7. 2018 01:43

Hm, tušil jsem to, nepřekvapilo mě to a docela jsem to i u té reklamace uvítal. Začal jsem se rozčilovat až když (evidentně po rozmluvě s nadřízeným) operátor najednou obrátil a byl to omyl a nic se nenahrává a nic neexistuje. :-/

*Jo a netušíte, jestli se z nich tedy dá konkrétní nahrávka dostat opravdu jen přes policii? Naúčtovali mi příšerně dlouhý hovor, který je podle nich legitimní, já bych to ale rád slyšel na vlastní uši, u nás doma totiž 90% trvání toho telefonátu nikdo nebyl. :hm
David.S-264
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 4. 7. 2018 04:24

Operátor nenahrává hovory, ale jen uchovává záznamy o nich - kdo, kdy, s kým...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků