Telefon pouze pro jednu aplikaci

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 3. 2018 02:45

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit, který telefon je podle vás ideální na používání pouze Spotify.

Dělám dvanáctky, a můj iphone celou směnu nevydrží, když na něm jedu hry, messenger, instagram a spotify. Největší spotřeba se mi ukazuje za spotify, tudíž bych tento problém rád vyřešil a pořídil si nějaký, ideálně levný telefon pouze na to. Ne zas nějakej úplnej *****, ale opravdu něco ideálního pouze na přehrávání písniček 5x v týdnu po 12 hodinách.

Předem díky za rady! :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2018 10:20

Moto E Plus 4th Gen. (Moto E4 Plus), mám, nízká cena, výdrž baterie přímo královská
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 22. 3. 2018 00:13

K tomu Motu bych přiřadil jako protikandidáta Redmi 4X 3GB/32GB. Je od 3200 kč(https://www.sunnysoft.cz/zbozi/078ZXI-0 ... 0cQAvD_BwE)
Podle testu baterie přehraje v kuse video 7h45minut, takže hudba na 12hodin by neměla být problém.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 3. 2018 01:06

Oboje mi přijde zbytečně drahé, já ten telefon na nic jiného využívat nebudu.

Myslím, že 12h, když na tom nebudu dělat nic jiného, navíc bude po většinu času vypnutý displej, zvládne dnes každý smartphone.. Hledám ideálně nejlevnější variantu telefonu, který zvládá spotify, takhle bych asi změnil mou původní otázku.

Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 22. 3. 2018 10:09

https://www.shopcom.cz/tp-link-neffos-x ... 4eu-d34906
Výhodou je české zastoupení a podpora, pravidelné aktualizace a za ty peníze slušná kvalita.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 22. 3. 2018 21:48

Aplikace Spotify se mi zobrazuje i pro tablet s Androidem 4.4, tak pokud to ma byt minimalni cena...zeptat se znamych, v rodine, jestli se jim v supliku nevali nejaky stary kram s Androidem a k tomu dokoupit bud druhou baterii nebo placatou powerbanku?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 23. 3. 2018 00:03

Chápu Tě. Doma mám v kuchyni starý telefon s připojenými repráky a spotify. Na tom telefonu je fakt jen spotify, ale stejně mu to dává zabrat, je to stařičký acer Z200 s androidem 4, 512mb RAM apod. Takže cokoliv v této relaci, vytáhnout ze šuplíků, koupit za pár stovek v bazaru a jedeš...

Na druhou starnu, pokud to budeš poslouchat 12 hodin, tak to prostě telefon nedá, tohle dávám tak max 2 hodiny a častoh ho nabíjím. Upřímně, 12 hodin provozu Spotify na wifi da zabrat i novému telefonu, vždyť právě to je ten důvod Tvého dotazu. Takže bych koupil starý křáp a porstě ho měl snad v nabíječce, neočekával rychlou odezvu a počítal s nějakým tím restartem, nebo prostě koupit nějaký low-end ze současnosti, který je ale drahý, je to o kompromisech
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 23. 3. 2018 00:28

Já osobně bych koupil nějakou starou bazarovku, vyměnil tomu baterku a koupil k tomu powerbanku. Takový iPhone 4s a ještě dostaneš excelentní audio čip v telefonu.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 3. 2018 11:06

Mám taky podobný problém ale už jsem ho vyřešil mám nějakou bazarovku LG Optimus L4 II :D a jsem happy jak tři grepy.. :D Baterka drží jak fík. A pohoda :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sirThommas 23. 3. 2018 12:48

Tak to je divné. Spíš bych zauvažoval o výměně baterie v tom jablku. Jestli už nemá nejlepší za sebou. Sice nemám iPhone, ale spotify skoro u mě nic nežere i když používám BT sluchátka
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 3. 2018 00:46

Zdravím,
rád bych si nechal poradit od někoho, kdo opravdu rozumí telefonům.

Sháním do občerstvovacích podniků telefony, ideálně za co nejmenší cenu, ale aby byly schopné fungovat 12 a více hodin denně. Telefony budou zapojené celou dobu v nabíječce pouze se z nich bude pouštět hudba přes aplikaci Spotify, či youtube. Nikdy nebudou využívány k hovorům, focení apod, budou sloužit jen jako spouštěč hudby.

A já teď nevím, zda nakoupit nové levné telefony, nebo např. staré iphony jako jsou modely 4/4s, 5/5s s poškozeným displejem apod., které se dají koupit za celkem slušnou cenu a možná budou ještě výkonnější než nové levné smartphony.

Doufám, že tentokrát už jsem dotaz položil správně a dostane se mi odpovědí, přímo na můj dotaz.

Ve finále mi je jedno, zda to budou iphony nebo samsungy či něco jiného, jen aby to zvládalo svůj účel, který jsem popsal výše.


Předem díky za vaše rady
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 26. 3. 2018 07:05

Jestli by nestačily nějaké levné tablety?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2019 22:26

Tablet mě vyjde levněji než telefon?
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 1. 2019 08:54

Ty to ještě pořád řešíš po roce?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků