Mobil.cz nefunkční M-Platby na google play

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod straces 22. 12. 2017 12:11

Ahojte,
dříve sem normálně užíval M-Platby a nakupoval aplikace na Google Play přes kredit mobil.cz na telefonu. Dnes když sem chtěl zakoupit další aplikaci, mi při výběru platby napíše: "Nesplňuje podmínky"
Nic víc. Nevíte někdo co je to za chybu? Nezařízl google M-Platby? :hm

(Na jaře / v létě to na 100% fungovalo protože sem přes kredit koupil pár aplikací.)

Děkuji.
straces
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 12. 2017 12:27

Kredit máš ten úvodní nebo už tebou dobíjenej? Dřív tam byly ty úvodní kredity normální, dnes jsou, mám dojem, celé bonusové a z toho asi ty platby pak možná nejdou.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 12. 2017 13:46

Google podporuje M-platby pořád, ale musí být v Google účtu aktivní, to samé u operátora, protože oboje jde deaktivovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod straces 22. 12. 2017 14:19

Kredit už několikrát dobíjenej a v nastavení sem nic neměnil. Jen sem změnil mobil, ale vtom by neměl být problém.
Na straně operátora Mobil.cz se zdá být vše ok - povoleno, pro jistotu sem změnil max povolenou cenu a vše proběhlo dobře.
Takže zbývá Google play, musím ještě projet nastavení tam..

Nemáte někdo ještě jiné nápady? Popřípadě kde bych to mohl na Google play hledat?

Děkuji.
straces
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 12. 2017 14:30

Google Play - Účet - Platební metody
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod straces 22. 12. 2017 15:13

Problém vyřešen :!:

Chyba byla vtom, že telefon je dual sim a já sem měl jako prioritní SIM kartu O2 a né Mobil.cz. Kde O2 není svázána s mým účem na Google play.

Sypu si popel na hlavu že mě to nenapadlo hned a všem děkuju že jste mi pomohli přijít na řešení problému.


Vylučovací metodou sem vytáhl obě SIM karty, restartoval telefon a dal tam pouze kartu Mobil.cz najednou to funguje vpohodě. (Mezitím sem si ještě vyresetoval všechna oprávnění, ale co už :-D )
straces
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků