LG G3 AR

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bernash 24. 10. 2017 07:29

Dobrý den,

prosím o pomoc. Manželka má telefon LG G3 a já mám Huawei P9 Lite. Jde mi o to, že ona má v telefonu AR a já ne. Myslím si tedy, že problém bude v AR.
Jde o to, že když máte takové ty aplikace na focení, které Vám například přidají brýle nebo opičí hlavu, která se hýbe jak Váš obličej (nyní je to i na Messengeru od Facebooku) no tak problém je v tom, že u mě je to ok, prostě dám cokoliv a hýbe se to se mnou a s mým obličejem, ale u manželky když tam dá cokoliv tak ji to jakoby chytí obličej, ale pak se to nehýbe s ní nebo musíte mít mobil ve správné poloze, aby to sedělo na Váš obličej. U mě to sedí i když hlavou hýbu do stran otačím pořad to sedí přesně na mém obličeji a s telefonem vůbec nehýbu, ona musí s telefonem hýbat a najít přesnou polohu jak vzdálenost tak pohybem do boků, aby ji to na obličeji sedělo a stejně je to takové průsvitné a nefunguje to prostě :-D
Dá se to nějak řešit? Například jak vypnout AR jestli to pomůže?

Děkuji moc za odpovědi.
bernash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 24. 10. 2017 09:53

vzal bych manželku někam do přírody za ruku a tam ji políbil pod nějakým pěkným stromem, když to nepomůže tak za chvilku je ježíšek a obdarovat ji modernějším přístrojem
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Tergan 24. 10. 2017 10:29

Bože lidi, tohle opravdu řešíte? Posíláte si fotky s opičí hlavou nabo psíma ušima? Já už se dneska asi ničemu nedivím. Dříve to bylo o tom, že člověk většinou za své peníze chtěl co nejlepší výkon, ale dneska se, očividně, posouváme do roviny, kdy chci za peníze to, aby mi můj mobil uměl přidělat opičí hlavu, která se pohybuje v závislosti na pohybu hlavy.
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod bernash 27. 10. 2017 06:16

No jen pro zajímavost mě a manželku neznáte. Takže bych prosil o radu a ne o kecy děkuji. Narazil jsem na tento problém asi po 2 letech co má ten telefon tak jsem se chtěl zeptat co a jak víc nic. Takže děkuji.
bernash
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků