Sim nenalezena - pouze jeden operátor

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Quitore 10. 10. 2017 14:35

Ahoj,

asi 3 roky zpátky jsem si koupil telefon Samsung Galaxy S4 a používal sim kartu T-mobile. Následně jsem odjel do zahraničí a v telefonu používal zahraniční SIM. Po mém návratu do ČR jsem se začal setkávat s problémem, že pokud vložím do telefonu SIM od T-mobile, vše funguje v pořádku, ale pokud vložím kartu od Vodafonu telefon zahlásí SIM karta nenalezena. Vyzkoušeno na více SIM. Tyto všechny SIM normálně fungují v ostatních telefonech.

Zkusil jsem víceméně všechny možnosti co jsem nalezl na internetu (několik restartů, hraní se SIM, flight mode, factory reset a podobně) a problém je pořád stejný. Občas (což mě zaráží ještě víc) se SIM chytne a funguje třeba půl dne, ale poté opět odejde a SIM opět nerozezná.

Nemáte někdo s podobným problémem zkušenosti? Podle mě nemůže být problém v SIM, ty fungují v ostatních telefonech bez problémů. Na druhou stranu nevím co by mohlo být špatně s HW u telefonu když ten bez problémů čte ostatní SIM také. Jediné co mě napadá je něco v nastavení, ale za boha nevím co by tomu mohlo vadit.

Díky za případně názory.
Quitore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cactuz 11. 10. 2017 15:20

Pokud jsi opravdu udelal Hard Reset (Factory Reset), tak nemuze byt problem v nastaveni telefonu.
cactuz
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků