Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 9. 2017 12:31

když jsem kdysi býval u vodafonu tak samoobsluha měla odstávku tak nějak pořád.. a byl zázrak když se tam zrovna šlo dostat, oproti tomu ačkoliv časté odstávky jsou jestě dobrý, tohle je věc celého t-m, nejen kaktusu..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rado1423 3. 9. 2017 17:10

Spíše by mě zajímalo, kdy bude HD, poslední byl 11. srpna. Samoobsluha sice ukazuje hlouposti, v reálu je ale vše OK. Ověřeno
Naposledy upravil rado1423 dne 3. 9. 2017 18:09, celkově upraveno 1
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod Bassmann 3. 9. 2017 17:24

Jak to myslíte, že fyzicky nikdo o nic nepřišel? Jako že máme všichni všechny údy a tak? No to máme a co z toho?

A že je něco špatně indikováno, no to je snad pointa celé věci, ne? Jestliže se mi například neobnovil datový balíček dat jak měl, počet dat ukazuje nesmysly, to celé trvá týden, jak mám vědět, kolik tedy vlastně mohu utrácet a kolik ne? A kde jinde než v samoobsluze to mám zjistit? Když je tedy tak dětinské do ní nahlížet? Poradí pán?
Bassmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado1423 3. 9. 2017 17:31

Bassmann > to, že sámoška ukazuje blbosti nemusí znamenat že ukazuje pravdu. Ty utrácíš podle toho co vidíš v sámošce? Já podle toho, jak potřebuji, svatá prostoto....
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod Bassmann 3. 9. 2017 17:48

"...to, že sámoška ukazuje blbosti nemusí znamenat že ukazuje pravdu." Pozoruhodný konstrukt. Bravo!

A představějí si, že mám k dispozici omezený počet dat, jejichž vyčerpání chci zabránit třeba dokoupením dalších dat. A to zjistím třeba právě v samoobsluze. Představujou si to? Zvládají to?

Zatím ještě ne, stále ve druhém stupni. Tedy blahoslavený, prosím jich.
Bassmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado1423 3. 9. 2017 17:53

Stejně tak je pozoruhodný konstrukt opak, tzn brát jako bernou minci evidentně mylnou informaci v samoobsluze....
rado1423
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků