Šedí operátoři - nabídka tarifů

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jartoo 2. 6. 2017 21:15

dj.kure píše:2jartoo: Nabídku jsem dostal, šel bych do ní, ale omezuje mi fakt, že nepovolí Premium SMS (takže si nezaplatíte ani SMS jízdenku), nemáte přístup do Vodafone OneNetu (takže si nemůžete kontrolovat zbývající data / upravovat nastavení a tak dále) a nezařídíte si ani roamingová data mimo EU1.

Pro nenáročné je to super, ale jinak bohužel :(
Já sháním něco podobného, ale tak, abych mohl být pánem svého účtu. Obzvlášť, když jde žádána jedna platba dopředu, jako tady.


Platba předem myslím litr, no nejdu do toho. Mám něco podobného odsud. 4gb za cca 540, MHD funguje, platba inkasne, a na netu je možné se podívat. Nemám jen přístup do aplikace. To nevadi ničemu. No jsem zvědavej, kdy se tu objeví neco ověřeneho za jine ceny. Měl jsem teď pár měsíců s 10 gb za 699 alw to už jsem nevycerpal. Soma jsem většinou na WiFi.
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 2. 6. 2017 23:11

Jsme na tom stejně :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jartoo 3. 6. 2017 21:20

no pockame si na dalsi, nabidky snad budou )
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod ski1961 3. 6. 2017 21:49

tyhle nabídky jsou dle mého k ničemu..pár jsem jich už oslovil, ale samozřejmě všechno funguje na stejném principu- ztratíte nad svým číslem kontrolu. Bohužel nemůžete své číslo administrovat, protože Vám nepatří a vše musíte řešit přes toho, od koho to máte. Pro mě velice nebezpečná věc, protože se může velice snadno přijít o konkrétní číslo v případě nějakého problému a pokud by jste znovu neobdrželi ČVOP tak pro mě by ztráta čísla byla velmi bolestná.
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod joudaj 4. 6. 2017 01:59

Pokud by ale slo napr. o ciste datovou SIM do dualSIM mobilu, tak by to nevadilo, tam na cisle nezalezi.
joudaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jartoo 4. 6. 2017 17:15

ski1961 píše:tyhle nabídky jsou dle mého k ničemu..pár jsem jich už oslovil, ale samozřejmě všechno funguje na stejném principu- ztratíte nad svým číslem kontrolu. Bohužel nemůžete své číslo administrovat, protože Vám nepatří a vše musíte řešit přes toho, od koho to máte. Pro mě velice nebezpečná věc, protože se může velice snadno přijít o konkrétní číslo v případě nějakého problému a pokud by jste znovu neobdrželi ČVOP tak pro mě by ztráta čísla byla velmi bolestná.


ja naopak v tomto vesele pokracuju uz hezkou radku let, je to taky o konkretni nabidce a overenem poskytovateli. Momentalne mam moznost kdykoliv se informovat a pozadovat sluzby pres jistou formu zakaznicke linky, ale resim zpravidla vse pres email a to i treba zmenu tarifu, ke ktere pred par dny doslo ( prave kvuli tomu ze 10 gb bylo na me uz moc). Vse probiha rychle. Cislo mam porad svoje a nemel jsem nikdy zadny problem, snad ani nebude. Nejsem sice tim panem SIM, ale pro me je to v praxi opravdu jen to, ze nemam v mobilu aplikaci operatora. To neni zadna dan. resp, dan bezvyznamna za financni usporu. Bez zavazku na dobu urcitou, prejit verim nebude take zadny problem. Kdykolov, kamkoliv. Proste se to vyplati a i kdyz to samo neni nejlepsi nabidka na trhu, beru to za podminky lepsi, nez ma kdokoliv v mem okoli v nepodnikatelske sfere, nebo jak to popsat. Krizovy scenar prijit o cislo, nerad bych, ale i tak by se svet nezboril. Rozhodne nemyslim, ze to nastane. Jsem jen trosku skepticky k nabidkam, kde je nula informaci a konktakt typu callfree atd. Navic za nejlepe 4 pausaly predem. Kazdy ma moznost volby. Sleduju tady nabidky uz dlouho, jsem spokojenej. Skoda, ze jich neni tolik, ale v prubehu roku jsem v ocekavani, co prinese revoluce. Zatim ty pultove nabidky trech nasich nejmocnejsich kartelovych kasparu, to je jen k smichu. Bohuzel.
jartoo
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků