Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze (OT)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 20. 4. 2017 15:59

Tady píší něco jiného....
https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/04/20/iphone-7-plus-vs-samsung-galaxy-s8-lg-g6-google-pixel-oneplus-3t/
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 20. 4. 2017 16:01

To by me zajimalo jak to ten Iphon dela :D to je masakr to nacitani
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 20. 4. 2017 17:11

Karl Kopfrkingl píše:Tady píší něco jiného....
https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/04/20/iphone-7-plus-vs-samsung-galaxy-s8-lg-g6-google-pixel-oneplus-3t/
http://www.youtube.com/watch?v=OX4JucpvbJM

Pouze další stupidní test. Jinak ten single core už snad samsung nemůže myslet vážně (a qualcomm), kolem 2000 mám na S7 s exynosem, multicore je mi na mobilním OS k hounu. Pak se díví, že to dostane na frak od 7+, když ten má pomalu 3500.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 4. 2017 19:43

Karl Kopfrkingl píše:Tady píší něco jiného....
https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/04/20/iphone-7-plus-vs-samsung-galaxy-s8-lg-g6-google-pixel-oneplus-3t/


Mě už přijde trošku trapné toto řešit.
To je jak onanovat nad tím, že na mnohem slabší konzoli jede nějaká hra lépe jak na stejně či mírně lepším PC.
Snad každému trochu inteligentnímu dojde proč.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 20. 4. 2017 20:04

Nemám pocit, že by na tom videu šlo o hry. Ale chápu, když nevyhraje modla S8, tak je to onanování. Když ale Samsung ukáže antutu, tak každý zvlhne, jako volič ANO, když Bureš ukáže pindíka. Já tomu rozumím a jsem schopen to brát s nadhledem. Na rozdíl od jiných, že? 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 20. 4. 2017 20:34

Přijde mi idiocie na větu o tom, že S8 působí rychleji (což je logické), reagovat, že na lsa píší, že iPhone je rychlejší v testu, který nikdy nikdo v reálu nevyužije. Tvrdil tady někdo něco jiného? Potřeboval sis zvednout ego? Já nemám nic proti ničemu, mám oba systémy, ale tvoje počínání v této diskuzi je trapné. Ostatně jako vždy.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 20. 4. 2017 21:09

Jo, není nic lepšího než oponenta označit za trapáka a své názory prohlásit za geniální! To je úrověň 4.A. Ale proč ne - každý, na co má.
Ten odkaz jsem sem postnul jenom proto, že ten výsledek je krapet jiný než ke kterém se dopracovali jiní. Inteligentnější jedinec si z toho vezme to, že test dopadne vždy tak, jak tester chce. Ten duchem slabší kolem sebe začne kopat nožičkama.
Z tvého oznamu, že používáš oba systémy, si na zadek nesednu - nejsi totiž jediný.
BTW: myslel jsem si, že fórum je určeno k diskuzi a ne k tomu, abychom se modlili k S8 a když si někdo dovolí jinak, bude jeho post označený za idiocii, atd. Ale jak jsem už psal - každý, jak umí.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 20. 4. 2017 21:36

Nikdo se k ničemu modlit nemusí, já S8 nijak neuznávám, vůbec se mi nelíbí. Teď už to neobkecáš, žes to tu dával jen tak. Pokud by jsi to tu dal s textem "Pro zajímavost" nebo něco podobného, já bych se vůbec neozval, iPhone očividně asi rychlejší je. Ale napsat na osobní zkušenost o rychlejším telefonu oproti přechozí generaci "tady píší něco jiného" a postnout video, kde vůbec předchozí generace není a očividně ti jde o vyvolání flame, protože vítěz je Apple, je už prostě trapný.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 21. 4. 2017 06:34

Alpha8520: no to teda rychlejsi asi fakt je co video to win :) moje S7 je tim padem total low :D testy jsem nikdy nberal ale tohle me prekvapilo
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 21. 4. 2017 07:58

Ja myslim ze tohle srovnani nema cenu. Kazdej kdo se zajima o telefony nebo i o PC HW/SW vi ze vetsinou zalezi na odladeni SW (viz optimalizace her)
iPhone ma proste uzavreny system na par zarizeni s presne urcenym HW.
Proto je optimalizace vyborna.
Neznam presne android jako system (co je v nem atd) ale kdyz se na to kouknu jako "lajk" tak to proste zere HROZNE RAM...
Kdyby mel iPhone se svym HW android tak si neskrtne pac se hned zaseka...

Ale jasny pro nekoho kdo honi cislicka a vterinky tak pro toho bude presne tohle video pac iPhone "je" 2x rychlejsi :-D
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 4. 2017 09:35

kdyby měl to nebo tamto... Je to tak jak to je. Že někdo prohlásí test za blbost, ještě nijak nedegraduje výsledek toho testu. I zdejší rádobyredaktoři první, co udělají, je test Antutu, apod. Běžnému uživateli je to k ničemu, ale všichni hýkají nadšením.
Je mi vcelku jedno, jak to vnímá děcko Alpha a co tady plká za blbosti - jak se pravilo v jednom filmu: ať si pindá...

Srovnání foťáků:
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 4. 2017 10:14

Karl Kopfrkingl píše:Nemám pocit, že by na tom videu šlo o hry. Ale chápu, když nevyhraje modla S8, tak je to onanování. Když ale Samsung ukáže antutu, tak každý zvlhne, jako volič ANO, když Bureš ukáže pindíka. Já tomu rozumím a jsem schopen to brát s nadhledem. Na rozdíl od jiných, že? 8-)


Ať hodi kamenem ten, kdo zde vlhne z antutu. :roll:
Jinak kdo bojuje s pikosekundama ať se podle toho řidi a zařidi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 4. 2017 10:28

Přesně, až bude Apple vyrábět desítky modelů, tak takovou optimalizaci určitě mít nebude.
Jinak onanování to je...můj telefon má super reakce, tak mi může být úplně jedno, že iPhone něco otevře o pár desetin sekundy rychleji.

Obě zařízení mají tolik výkonu, že ho ani nedokážou využít.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 4. 2017 12:41

Samozřejmě, že to je o tom, ale není důvod to brát jako mínus pro Apple. I Samsung má možnost vymyslet si vlastní prostředí a optimalizovat jej pouze pro svůj HW.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-HURD (novy) 3. 5. 2017 09:59

Ahoj,
nevíte jestli jde různě nastavit barva okraje obrazovky? Chtěl bych mít nastavené různé barvy na různé notifikace u aplikací. Případně jestli je app, která to umí? A hodila by se i funkce na časové zobrazení, jak dlouho chci, aby to takhle blikalo :D
X-HURD (novy)
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků