Windows 10 Mobile - obecná diskuze (OT)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 3. 4. 2017 10:01

Ok, a příspěvky Romo jsou v pořádku? Chlape zamysli se. Jsi moderátor, moderuj a neurážej, označení za rejpala považuji za urážku, budeš-li v tom pokračovat obrátím se na administrátora fóra.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 3. 4. 2017 10:05

Pokud tam něco není v pořádku, tak reaguj, ale KONKRÉTNĚ! Začni u sebe, než budeš někomu psát o zamyšlení. Obrať se na koho chceš, když se ti něco nelíbí. Jednám s tebou tvým stylem. Já to za urážku v daném případě nepovažuji. Je to označení tvojí momentální činnosti v tomto vláknu.
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod tetrao 3. 4. 2017 10:13

Nezlobte se, ale co tady předvádíte je ubohost! Prosím Vás zamyslete se nad sebou - VŠICHNI!!!
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 10:17

To ses schválně kvůli tomu před chvílí zaregistroval, aby jsi mohl vynášet soudy? :-D
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tetrao 3. 4. 2017 10:26

Ano! Před chvíli jsem se registroval. Nějaký ten rok sem chodím číst diskuze. Neměl jsem potřebu sem něco psát... ale to, co je tady za výtvor, no to je hnus!!! Nesoudím, jen reaguju na komentáře...
Pro Nick Cave - slušnost je vykáni ne tykání, když se neznáme! Ale dobrá máš povoleno :)
Naposledy upravil Nick Cave dne 3. 4. 2017 10:34, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 10:38

No, je vidět, že moc zkušeností nemáš, když nevíš, že předchozí příspěvek se necituje a dále, na fóru je zcela běžné, že si všichni tykají :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tetrao 3. 4. 2017 10:45

Správně Nicku... zkušenosti nemám, když jsem se před chvíli registroval. Díky za úpravu:)
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 3. 4. 2017 11:47

:D :D :D
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
BAN

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 3. 4. 2017 12:39

Nick Cave píše:No, je vidět, že moc zkušeností nemáš, když nevíš, že předchozí příspěvek se necituje a dále, na fóru je zcela běžné, že si všichni tykají :)

Předchozí příspěvek se samozřejmě běžně, když chci, cituje. Nevím, kde jste na takovou blbost přišli. Ostatně, můj první příspěvek v tomto vlákně, ze kterého jsi udělal příspěvek úvodní, byl právě odpovědí na předchozí příspěvek, což tímto zcela zaniklo. Protestuju proti tomu!
GeneHawkins
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2017 12:46

GeneHawkins: mýlíš se, citovat se může, když na to přijde, pouze jeho část, na kterou chci reagovat, celý ne, je to zbytečné, asi jsi ještě nečet pravidla tohoto fóra..
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tetrao 3. 4. 2017 13:07

GeneHawkins píše:
Nick Cave píše:No, je vidět, že moc zkušeností nemáš, když nevíš, že předchozí příspěvek se necituje a dále, na fóru je zcela běžné, že si všichni tykají :)

Předchozí příspěvek se samozřejmě běžně, když chci, cituje. Nevím, kde jste na takovou blbost přišli. Ostatně, můj první příspěvek v tomto vlákně, ze kterého jsi udělal příspěvek úvodní, byl právě odpovědí na předchozí příspěvek, což tímto zcela zaniklo. Protestuju proti tomu!

Ten příspěvek od Nicka o citacích byl pro mě... Co to zas je?!
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod mposvar 3. 4. 2017 13:57

Egee
https://smartmania.cz/google-postihl-masivni-vypadek-sluzeb-nefunguje-youtube/#comment-227152
Jarica Ti bude vděčný za radu...
mposvar
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 4. 2017 14:05

LOL, a pak kdo tady rejpe....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mposvar 3. 4. 2017 14:11

Má to změnu tématu je to vs.
A pro egeeho to je výzva.
Tobě bych to nepsal.. :-)
mposvar
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 3. 4. 2017 15:36

Nechapu, kazdy OS je jiny. At si kazdy pouziva, co mu vyhovuje...
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka