Windows 10 Mobile - podíl na trhu [OT]

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 5. 9. 2016 06:47

„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 8. 9. 2016 21:53

Je to hotovo http://smartmania.cz/microsoft-vyprodava-vlajkove-lumie-a-pridava-k-nim-display-dock-zdarma/
Co na to automechanik HTC?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 9. 9. 2016 20:38

Myslím že nenapíše vůbec nic možná později jeho styl, jako jeho optimismus bych chtěl mít, stále věří ze se to změní, ale ibti největší fandové mobilních win uznávají ze to není dobré.
Ten sys je dobry, mám dvě zkušenosti kdysi 520 a před třemi měsíci 640ka, tehdy poslední finální build w10m uz byl relativně v pohodě ale zabíjí to nedostatek kvalitních aplikace nezájem vývojářů a prakticky žádné telefony, navíc se nezdá ze by se to v nejbližší době mělo nějak změnit.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 9. 2016 19:29

melipa píše:Romo: Ok, driv to totiz vyvijel MS, tedka je to jinak, uznavam.
oooooooooo: jo, máš pravdu, 99% sw problémů se dá na androidu vyřešit, a't už custom rom, rootem nebo dalšíma věcma, u win je člověk nahranej, viz teďka začíná být problém AU u 635, kde to zlobí snad všem, reportovali to a nic se neděje a hádám, že ani dít nebude :-) Stejně je možný dostat snad jakýkoliv android (verze a úprava) do snad jakéhokoliv telefonu a jako bonus navíc to bude fungovat, což u WP nefungují ani "oficiálně" podporovaná zařízení, která měla mít přechod na desítky bezrpoblémový.

Btw.: Když už mluvíme o tom podílu na trhu: "Kdo chce stále koupit L 950, tak ať si pospíší, jelikož jeji výroba je buď u konce, nebo dokonce skončila. A z čeho tak usuzuji? Chtěl jsem si ji vyzkoušet u Vodafonu, nejlevnější varianta a to ještě na měsíc, ale ? Již není v nabídce,od září ? A to jako proč? Asi proto, že se už jen doprodávají. Vypadá to, že L950 čeká stejný osud jako L1020, která se po krátké době přestala vyrábět a bylo to opravdu rychlé. Je to jen můj názor. Kdo chce, tak si to dohledá. Já jsem našel dokonce, že ji přestal vyrábět již od června, tak to se nemůžu divit, že někde již není." (Zdroj: dkdesign, WMM)

Takže problém so zobrazováním u L635 sa riesi, nový insider ho má odstraneny. Nevykaslali sa na to jako si myslel
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 23. 1. 2017 12:16

Byl jsem na smartmánii - ale už nejsem - za kritická slova a dokonce za citace místních uživatelů se rozdávají BANy stejně za citace článků které nechválí dlaždice.
Moderátoři s guru HTCJirkou nastolili tvrdý režim.
Pokud se chcete podívat na fanatiky
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=39995

Za odkaz
o podílu systému na trhu by tam stavěli toho kdo to poslal před popravčí četu

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-ww ... -2012-2016

protože to haní / pomlouvá
Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
systém který má HTCJirka, který sem raději neleze .
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 23. 1. 2017 17:56

A to ti tady máme pofoukat bebí?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 23. 1. 2017 21:38

Kdepak .... jen jsem to přidal aby se ti moudří pobavili hloupostí a omezeností jiných - myšleno majitele systému který se řadí mezi .... ostatní.... kteří neustále věří že nastane den D
Aby se moudří pobavili jak jinde mažou veřejně známé věci a žijí v představě že mají dokonalý systém ....
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 23. 1. 2017 22:15

Zkus na android foru dokola psat o tom, ze Android je sileny a nestabilni system, ktery se postupne zpomaluje a WP nebo iPhony jsou podstatne lepsi. Nebo na nejake Iphone forum dokola psat, ze to jsou predrazene kramy a cinsky telefon za tri tisice umi to same. Schvalne za jak dlouho dostanes ban :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Egee 23. 1. 2017 22:35

zivan
ale ono to je smartmánia a ne dlaždicofórum takže všem stejným metrem
Jen se sám tam podívej do vláken že jsou tam zastoupeny všechny systémy
zjistíš sám že nejvíc vláken tam je o problémech s :
Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu

Ale to se nesmí připomínat a vvooo tom to je
Ani já si nedovolím psát že mám nejlepší systém ale dovolím si napsat že ten můj je prodávanější a ve statistikách nahoře a mám přehlížet slova že android je samozasírací reklamosystém a podobně?

Píšu to jen pro pobavení a o skutečnosti kam zavede lidi fanatizmus - když dojdou pravdivé argumenty tak se to smaže a dá ban ..... jak snadné ale samotný problém systému to nevyřeší.

Je ale zajímavé že moje informační vlákno o hodinkách s androidem má velkou návštěvnost - přece by mi to měli smazat - nejsou to dlaždice - bohužel ani to neumí microměkký systém vyrobit pro své uživatele.
Naposledy upravil Egee dne 23. 1. 2017 22:41, celkově upraveno 2
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 23. 1. 2017 22:37

Zivan opravdu ti to trochu kulhá, smartmania se prezentuje jako web o mobilech ne jen o Windows founech.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 24. 1. 2017 14:29

Neni to fuk? Proste kdyz nekdo dokola prudi tim samym, tak dostane upozorneni a pak ban :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 24. 1. 2017 16:13

Ne opravdu to není fuk.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Egee 24. 1. 2017 16:53

Proste kdyz nekdo dokola prudi tim samym, tak dostane upozorneni a pak ban

že se tak ještě nestalo v případě :
samozasírací reklamosystém a Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu


a aby ti bylo jasněji
GURU je i zde
viewtopic.php?f=12&t=1230063&st=0&sk=t&sd=a

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 3. 2015 20:12

Pozor na uzivatele mipsulin, jeho naplni je spam a klamani uzivatelu.
Navíc s timto systémem nemá jedinou zkušenost.
MOBILNÍ WINDOWS - NEJRYCHLEJŠÍ A NEJSTABILNĚJŠÍ OS NA TRHU


Takže jaká je budoucnost systému který je už jen ,,, ostatní,,,
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 27. 1. 2017 11:14

Jen pro dokreslení jak to vypadá na smartmánii
velmi smutné :
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=41005&sid=b9ac6109b8aa8a6c05916f1f1a34abe5

Prostě na dlaždice se musí pět ódy a chválit jinak místní modeři se postarají o vše - moje texty jsou mazány i pod články

Platí - když kůň chcípá nejvíc kope a tím koněm je systém v mobilu - škatulka ostatní

jak asi zareagují na tento článek
http://smartmania.cz/microsoftu-pres-vanoce-narostly-trzby-i-zisk-telefony-jsou-minulosti-surface-se-dari/#comment-220537

O telefonech prakticky nemůže být řeč, Microsoft se jejich výroby v loňském roce zbavil a pouze doprodává poslední zásoby; v minulém čtvrtletí prodal méně než 1 milion Lumií, tržby z telefonů poklesly o 81 procent


Jak to je jen možné když :
Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
tvrdí guru HTCJIrka pár let
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 27. 1. 2017 13:03

Tak třeba ti "nezaujatí" přejdou k nám ;-) .
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků