Byl jsem okraden o 50 kč s kreditu

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 26. 7. 2016 16:51

Zdravím
Do mobilu se mi dostala ani nevím jak jakási aplikace bohužel nevím jak se jmenovala protože jsem si ji odinstaloval byla to jakási hra a po její spuštění mě to okradlo o 50kč dostal jsem tyto SMS
90309030 Nakoupili jste Daily Apple za 30CZK. Dekujeme Vam! Podpora plateb: c@globalpay365.com
9030920 Nakoupili jste Daily v Apple za 20CZK. Dekujeme Vam! Podpora plateb: c@globalpay365.com
kde si mám stěžovat? díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 7. 2016 17:03

V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 26. 7. 2016 19:10

Nadávat si můžeš jen ty sám sobě. Snad odpovědnost za svůj mobil máš v rukou ty a co tam instaluješ je na tobě.
Pochybuju, že to bylo ofiko přes Google Play ...odkud jsi stáhnul dané APKáčko ??
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2016 19:41

Tak to dopadá, když netušíš, co děláš..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 7. 2016 19:49

Daily Apple, to bude neco na iOS ne? :D
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Víťa1 26. 7. 2016 20:23

Asi takto: mám tem mobil od dubna tohoto roku koupený poslední dobou se zdálo že má akumulátor slabou výdrž kde si četl že by pomohlo tovární nastavení tak jsem to provedl a od té doby se telefon zbláznil instaluje si co chce já opravdu jsem si tu aplikaci neinstaloval přeci si nebudu instalovat jakou si pitomou hru :/
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2016 20:28

Po továrním nastavení že by si instaloval SÁM co se mu zlíbí? Ale no tak :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 7. 2016 06:11

Ano jde to a reknu proc.Malware s flagem system - factory reset se netyka zadne ! app s flagem system.Elephone takto cpe malware.Puvodne nic, aktualizace na pozadi a uz to jede.Uzivatel udela factory a ejhle nic.Jedine flashtool, ibjevit perm. manager, nechovat se jako d.bil, jinak si kolecko zopakuje.
Milemu vitovi totiz se aktualizovala nejaka app s flagem sys, ma nejakou mr.ku kde vyrobce ma pochybne partnery, neco ala asus a co instalace to cent za sragoru co tam mate, cinani to vylepsili pusti si tam nekteri kohokoliv, no a ten k 1.7.2016, to je priklad ,posle aktualizacia a z skakacky s flagem sys je agr. malware.App ma opravneni aktaualizace na pozadi, bez vedomi uzivatele.
Kazdyho vec ze nepouziva, nezapne perm. manager, za blbost se plati.Nekdy doslova a v konkr. castkach.Jinak vita je exot, pc, tablet, telefon, nekonecna serie problemu - kdyz mu reknes kup si - dam prikad nexus, zjistis ze za stejny prachy koupil sencor, radu neinstaluj kdejakou blbost si vylozi jako mel bych mit dva antiviry a 3 baterysavery atd atd
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 27. 7. 2016 07:37

Tak at napise co ma za mobil.
petyo
Junior


Odeslat příspěvekod Víťa1 27. 7. 2016 08:29

ALIGATOR S4060 Duo ,proč to někdo chce zamknout to nechápu :hm a pro uživatele oooooooooo to jsou slova která jsem chtěl slyšet to vysvětluje vše
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 27. 7. 2016 08:46

Dost mozna ten malware muze i a tu vydrz baterie
viewtopic.php?f=10&t=1252745&start=0&st=0&sk=t&sd=a
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 7. 2016 08:51

hodnota pro ostatni uzivatele nula :-)
99 procent sice netusi ze factory reset neresi nic co ma opravneni system, takze bych tady nechal prispevky jen a pouze typu - co bude mit vetsi vydrz ? telefon s baterii 5000, HD, 5 uhlopricka, nebo 2300 baterie,5.5, fhd, stejnej procak ? Na tento typ dotazu mne totiz vypnuli google i mozek takze potrebuji radu- cca 95 procent obsahu fora :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 7. 2016 12:19

O: Naprostý souhlas. Ale lidi degenerují, tak už nemají kapacity na normální thready.
Pokud si někdo neumí ani sám vybrat telefon...
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2016 14:41

Já chtěl zrovna minulý týden založit téma ,,Bylo mi přidáno 500kč kreditu'' ale čirou náhodou jsem zjistil, že podobné téma zde již existuje, jen pod jiným názvem… 8-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků