Kde jsou vlastně v Android telefonu uloženy kontaky?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Policak 20. 2. 2016 20:43

Ty budeš velký bajkař, jinde tvrdíš, jaký máš super JiaYu S2 Octa-core, ten je na 2 microsim. Nebo budeš spíš trouba, to je pravděpodobnější.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 2. 2016 20:45

To je zlej sen..Pochop ze zaloha na jinou sim fakt zaloha neni u smartu,na to prijdes v okamziku kdy zacnes mit pracovni, zajmove kontakty, tzn. cisla, maily, im atd..V ten moment proste sim je o nicem a to se tyka kohokoliv kdo ma smart jako organizer kterej je porad po ruce.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 2. 2016 21:11

Pochopte, ze kazdy ma jiny pocet kontaktu, jine zajmy a muze mu vyhovovat neco jineho nez vam. Ja vas prece nepresvedcuji, abyste si dali kontakty na SIM.
A ano, JY-S2 ma dve microSIM, muj byvaly operator One Mobile vydaval alespon zezacatku pouze nanoSIM s redukcemi, takze na te jiz neaktivni nanoSIM mam zalohu kontaktu nekde doma ve skrini. Ja v tom zadny problem nikde nevidim.
osobne2
Junior



Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 2. 2016 21:40

Nas presvedcovat nemuzes dat si kontakty na sim, ono to neni totiz jaksi mozne..Nicmene kazdyho vec a svoboda volby..Ze sis zvolil jednoznacne nejhloupejsi zpusob je ciste tva svobodna volba, ale uvadet to jako zpusob zalohovani chce silnou davku neznalosti co musi zaloha splnovat, vzhledem k mediu na nemz to je ,to nesplnuje ani variantu nazvat to archivace, archivace a zalohovani v pocitacovym svete neni totez.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 2. 2016 21:42

Pro me je to dostacujici, vsechno ma sve vyhody a sve nevyhody. Nechapu jen, jak z toho muze nekdo vysilovat az tak, ze me kvuli tomu oznacuje za lhare. :-))
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 2. 2016 00:39

Ano problem ale je ze do diskuze o zaloze kontaktu tvuj prispevek nepatri, za prve zadnou nemas, za druhe by nedejzbuh mohl nekdo to brat jako navod.No a vsechno ma sve vyhody a nevyhody..Ano tvuj pseudopostup - vyhody nula, nevyhod milion.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 2. 2016 05:43

Hele, to je ale primo ze zivota. Vetsina uzivatelu ani nevi, kde kontakty ulozene maji a maji cast kontaktu na SIM, cast v telefonu a cast na Google uctu. Ja je mam vsechny na SIM a vyhovuje mi to. Mohli jste me prece argumentacne presvedcit, abych si je ulozil jinam a zalohoval jinak, zatim jste mi ale zadne rozumne argumenty pro zmenu neprinesli. To ze nemam na SIMkarte emailove nebo facebookove kontakty mi nevadi, kdyz na facebooku nejsem a email pouzivam hlavne na PC. Proste mi jiny zpusob ulozeni kontaktu nic lepsiho pro me vyuzitelneho neprinese. Anebo nechte tech urazek a nadavek, nahodte rozumne argumenty a presvecte me o opaku.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 2. 2016 07:25

argument zaloha na google uctu nestaci ?.a ze se k nim dostanu i na galapagach pokud tam zitra odjedu, na libovolnem pc,muzu je exportnou do pc, na flesku, do nasu, na dropbox, kam chci proste,muzu je zasifrovat, navic pokud si v 18 nula nula pridam kontakt v 18.01 ho muzu pouzit v jakemkoliv zarizeni a libovolnem :-) miste,je ihned synchronizovanej,ty ovsem jedes domu, vytahnes ze skrine sim, vlozis a nakopirujes ho vid ? Kdo nevidi ze je to do oci bijici rozdil je pitomec, pokud chce jeste dalsi argument
Jo a ty vyhody mas i pokud nezalohujes email adresy, im - taky nedocvaklo vid ?
A argument vetsina lidi, s tim na mne nechod, za prve vetsina v tvem okoli, za druhe to ze vetsina to dela blbe neni argument.Logicky uvazovani ovsem od tebe uz fakt necekam.
ani nehledam , ani zbla
Naposledy upravil oooooooooo dne 21. 2. 2016 07:39, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 2. 2016 07:37

A co kdyz je pro me datove pripojeni drahe a mam vypnutou takou funkci jako je automaticka synchronizace? Az jednou bude datove pripojeni levne, tak mozna zmenim nazor. Take bych rekl, ze automaticka synchronizace muze logicky zbytecne vybijet baterii. Zaloha na google uctu take nemusi byt zadna vyhoda, kdyz si clovek nepamatuje prihlasovaci udaje a ma je ulozene tamhle nekde na papirku ve skrini vedle te SIMkarty se zalohou kontaktu. Email u googlu nevyuzivam, takze si nepamatuji presne ani login.
Naposledy upravil osobne2 dne 21. 2. 2016 07:42, celkově upraveno 1
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 2. 2016 07:42

Tak to muzes udelat na wifi, pokud nemas na to abys platil 50 korun mesicne za data, to je kaktus, to jsou dva bochniky hnusnyho chleba, neztracej cas v diskuzich socko a di makat
A co bys rekl je irelevantni, ses bohuzel lehce mimo misu,nicmene diskuze na zive o ssd uz po precteni mne bylo jasny ze logiku ti panbuh nenadelil, to neni o znalostech, ciste o logice.
Zkusim to pomalu - ze si pitomec nepamatuje login a hesla pise na papirek neni argument pro zbytek populace.Prislovi kdo je blbej at se chyti vidli ma jaksi zaklad v techto situacich
Naposledy upravil oooooooooo dne 21. 2. 2016 07:54, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 2. 2016 07:46

Dochazeji argumenty, tak se prechazi na invektivy? :D

Kazdemu muze vyhovovat neco jineho, ja znam vyhody google uctu, ale proste je nevyuziji, je to pro me zbytecnost. Co muze byt pro jednoho vyhodne, muze byt pro druheho zbytecne.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 2. 2016 07:58

jaka invektiva ? ze jsi hloupej o tom neni sporu, koneckoncu jsi to sam sdelil.ze to tak vyhovuje clovekovi jehoz mozkova kapacita nepojme login kterej mimochodem nevyzaduje zad.ej zazrak na zapamatovani - adresaroknarozeni a jenom po autonehode zapomenes, to je tva vec.Ze ovsem moc bystrej nebudes je realita, nikoliv invektiva
ze jsi socka urazka taky neni,50 korun za data a muzes jet synchro celej mesic, tak si tyto kecy odpust kdyz ani toto netusis
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 21. 2. 2016 08:23

Ne, login k emailu, ktery nepouzivam, si fakt nepamatuji, do google uctu jsem se prihlasil naposledy nekdy pred dvema lety. Neni to tak dulezite, abych si to musel pamatovat, staci si to nekam napsat na papirek a ulozit do skrine, az to budu nekdy potrebovat. Nejspis teprve az si koupim novy telefon.
Chytry clovek si takove blbosti pamatovat nemusi, az je bude casem zase potrebovat, tak vi, kde je ma napsane. A nenechavej se tim zase vytocit k nepricetnosti.
:-P
osobne2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků