Kvalita telefonů od Huawei

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marpos 2. 1. 2015 21:30

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je na tom značka Huawei s kvalitou svých výrobků. Nemám s ní ještě zkušenost. Ale četl jsem na ni poměrně kladnou odezvu tak si to chci ještě ověřit. Díky za jakékoliv odpovědi.
Naposledy upravil Fíla dne 9. 1. 2015 13:49, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Marpos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slash26 2. 1. 2015 22:58

Mal som Huawei Ascend G700. Telefón ako taký nebol špatný, ale kvalita spracovania bola slabá - vrzgal zadný kryt už od novoty. Ale to by ani tak nevadilo. Čo je na Huaweji najhoršie je to, že u nich môžeš s 90% istotou zabudnúť na aktualizácie. To je aj problém vačšiny týchto čínskych telefónov. G700 nedostala za rok ani jednu jedinú aktualizáciu, a pritom to bol mid-end.
Je to škoda, lebo ma veľmi zaujal ich Mate 7, ale keďže si to pokašlali, tak to určite nekúpim. Nechcel by som totiž za telefón vyhodiť 400€a zistiť, že nedostane ani len 5.0 lollipop. Teraz mám LG G2, a nemôžem povedať jediné krivé slovko.
slash26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marpos 2. 1. 2015 23:16

No to jste mě tedy moc nepotěšil. Nakonec možná začnu uvažovat nad tím LG. Každopádně díky za radu.
Marpos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 2. 1. 2015 23:41

Brat ma P7 a pritelkyne novou G6. Prvotridni zpracovani u obou i u plastove G6 mnohem lepsi nez na Lg G2, SGS3, SGS4, Xperia X10 t.j. posledni telefony co jsem sam mel. Takze muzes mit stesti na spatnou radu, odhalit se to da uz v obchode, na vystavene kusy porad nekdo saha a jestli to vydrzi tam tak proc ne... Vsechny telefony co jsem vyjmenoval meli konstrukcni problem, at uz neco s displejem (typicky samsungy), tak vrzajici kryty nebo praskle kraje telefonu. A to byli ve sve dobe nejdrazsi telefony, tak si myslim ze si stejne nevyberes. Neda mi nespomenout problemy s praskanim boku telefonu u lg G3...S huawei je to tady na foru velky predsudek...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod slash26 2. 1. 2015 23:47

ona ta G700 mala všeobecne veľký problém s kvalitou spracovania. Ale čo sa týka aktualizácií, sám musíte uznať, že Huawei je na tom veľmi mizerne. Preto Marposovi odporúčam radšej tú G2. Treba pozrieť recenzie a rozhodnúť sa podľa vlastného uváženia.
slash26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 1. 2015 23:54

Kovové Huawei G7 a Mate7 mají výborné zpracování. Kvalitou zpracování je perfektní HTC One M7 a HTC One M8
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Marpos 3. 1. 2015 00:20

A s tou podporou je to teda tak strašné u všech modelů? Zajímal by mně konkrétně Huawei Ascend G620s. Co si o něm myslíte?
Marpos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slash26 3. 1. 2015 00:25

G620 bude na tom s podporou asi ako G700, podla mna ten telefon uz nikdy nic nedostane. Prislubenu aktualizaciu ma Honor 3c, ale ja osobne som v cinanov stratil doveru, ale je na vas ako sa rozhodnete. Oni vedia vyrobit relativne slusny telefon za dobru cenu, ale to je tak vsetko, podpora je velmi slaba, a aj to iba u vlajkovych lodi
slash26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 3. 1. 2015 00:32

G6 by mela dostat update na KK, ale uprimne k cemu? Ten telefon je tak rychly a bezproblemovy, ze ani nevim proc riskovat pripadne problemy s novou verzi, kvuli vyssimu cislu? Najde se spousta uzivatelu co meli po aktualizaci lg G2 z 4.2 na 4.4 problemy a museli cekat na opravy. Ze by se LG pretrhlo s aktualizacemi se taky neda rict a to mam lonskou vlajkovou lod...ted ma prijit 5.0, jestli ale nebude implementovane API 2.0 fotaku jako pravdepodobne u G3 tak vubec zvazim jestli nezustanu na KK, ktery slape paradne.

Slash: kolik velkych necinskych vyrobcu ted slibilo update na vyssi verzi androidu nizsim modelum nez jsou ty tzv. vlajkove lode?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Marpos 3. 1. 2015 00:42

Takže když vezmu Huawei Ascend G620s tak snad chybu neudělám ne? Nezbývá než doufat. Díky za rady.
Marpos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 3. 1. 2015 01:12

Asi ne, ale vzal bych LG G2 mini, ještě lépe LG G3s :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků