Zkušenost s Britexem

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 3. 2014 13:20

Jojo to byly doby, kdy se běžně opravy dělaly na počkání. Moje časté návštěvy v Cellnetu a nebo ještě v Britexu v Táboře. :-). dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jindrich Zitek 8. 3. 2014 13:35

Zdravim,
ale to prece jde bezne i ted. Je tedy lepsi si pro jistotu predem overit zda nahodou neni problem z nahradnim dilem, ale jinak na vsechny nase znacky jako HTC, Samsung, GSmart, CAT atd se oprava na pockani bezne dela. U Appla je to odlisne, tam dochazi ve vsech servisech k konkretni vymene za 100% renovovany kus a standardne tato operace trva 36 hodin, protoze Apple zasila vymenou jednotku jiz pro konkretni IMEI.

Hezkou nedeli Jindra Zitek
Jindrich Zitek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod faitt 15. 1. 2016 11:51

Tak ja se s vama podelim o svoji zkusenost se servisem Britex.
Mam zakoupeny telefon LG F6 od vodafonu telefon byl od zacatku zadychany a celkem se prehrival asi po roce mi telefon spadl na zem ale fungoval dal ve starych kolejich asi po trech mesicich od padu se zacli stupnovat problemy ktere uz byli pred padem az tak ze telefon se zacal chovat divne zaviral aplikace ktere nebyli ani otevrene zacal se sam vypinat a zase sam najel a to tak dlouho az jedno zustalo v najizdeni jen logo LG a telefon nesel spustit.tak sem telefon odnesl do vodafonu na reklamaci a po mesici mi byl telefon vracen opraveny a cituji :reklamovane vady se projevili provedena oprava bez nutnosti pouziti nahradnich dilu. V reklamacnim protokolu napsane opotrebeni pristroje bezne oderky prskly dis. atd.
Takze sem telefon normalne pouzival ale po trech mesicich uplne stjne zavady jako minule az do doby kdy nesel telefon zapnout tak znova vodafon a servis BRITEX a nyni se mi telefon vratil se zpravou cituji: zarucni oprava odmitnuta z duvodu mechanickeho poskozeni =stopy padu avizovana vada ma primou souvislost s mechanickym poskozenim . oprava na vlasti naklady by stala 5600 bez DPH tak to mne presvedcuje o faktu ze firma BRITEX sou pekni podvonici yjistili ze telefon uz to asi nerozchodi tak hledali mouchy at nemusi uznat reklamaci .
No uvidime telfon poslu na znalecky posudek a verim ze se ukaze ze o byla vada jiz od vyroby.
faitt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 1. 2016 11:59

Nebo spíš napoprvé si nevšimli, že už byl poškozený :-P
Dej vědět, jak jsi dopadl.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 15. 1. 2016 13:09

Proč řešíš reklamaci se servisem? Tvůj partner je prodejce... tady to máte a běží Vám 30ti denní lhůta, maucta....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 1. 2016 11:01

Vždyť píše, že to řešil přes prodejce, nebo neumíš číst?
Ale projevila se klasická česká nátura, když má někdo jiný názor (v tomto případě servis), tak jsou to hned podvodníci. Servisu je zcela ukradené, zda reklamaci uznají nebo ne, opravy telefonů je jejich business, né vypisování papírů, z toho žádnej servis opravdu živ není...
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod d.d.t33 16. 1. 2016 14:18

Bud rad ze ti to nezamitly hned po prve .A kdyz ti poslou zaver reklamacniho rizeni ze se ti to zamita hned to jsou podvodnici ci neco horsiho???A jako sorry ale s prasklym displejem nemas temer nikdy sanci na uspech proste mechanicka vada a divim se ze ti to vlastne poprve vubec vzali :shock: a doufam ze ten znaleckej posudek bude co nejdrazsi a vuci tobe v negativnim smyslu :D a ty si uvedomis jakej jsi o..l
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 16. 1. 2016 15:20

dejvidek píše:Servisu je zcela ukradené, zda reklamaci uznají nebo ne, opravy telefonů je jejich business, né vypisování papírů, z toho žádnej servis opravdu živ není...
dejv

Oj ty naivo... Britex má jasně dané od každého prodejce, jak má postupovat, zvlášť u posledního roku záruky třeba u iPhonů, kde se vymýšlí všemožné teorie jen aby to nemuseli měnit za novou jednotku, kterou musí prodejce zaplatit. Electroworld by mohl povídat...
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 17. 1. 2016 07:45

Alpha8520 > notabene mě baví dotyčného pokrytectví, kdy na všechny zde na fóru dotazy skrze reklamací posílá dotyčné do Arvata Stochov, ale ve zdejším tématu o negativních zkušenostech s tímto servisem nevidíc si do huby píše, že reklamovat by každý měl u prodejce - protože ne zrovna ojedinělá a nespokojenost s Arvatem se mu v daný moment přirozeně (jak už to tak u pokrytců bývá) do krámu nehodila. Toho já už dlouho neřeším :-D
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 17. 1. 2016 08:22

hotovyrado: Už se chováš jako malé dítě, do Arvata "lidi posílám" z jednoho prostého důvodu, spousta lidí má šedivky a v tu chvíli je lepší to poslat do Arvata, než doufat, že to franta z obchodu nějak zbastlí. To že má odpovědnost za vady prodejce sem psal také několikrát, nic co by si protiřečilo.
A co se týká reakce Alpha8520, plácá něco o iPhonech, asi nepochopil, že se o nich zde nemluví.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alpha8520 17. 1. 2016 21:22

iPhone v mém příspěvku hraje zcela vedlejší roli, ale to ty víš, jenom to uboze směřuješ k "iOvcím", aby jsi nemusel reagovat na to podstatné
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 1. 2016 20:50

Nic o iOvcích sem nepsal, patrně máš nějaký problém s psaným textem.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alpha8520 19. 1. 2016 21:54

nápodobně
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 20. 1. 2016 06:47

dejvidek píše:hotovyrado: Už se chováš jako malé dítě...
Omyl, já Ti pouze dávám sežrat, když si evidentně protiřečíš. Ber to tak, že někteří lidé jsou tupé Ovce (bez I) které vlastní názor nemají (a s nima orat můžeš) a pak jsou lidé co 1+1 spočíst dovedou - a mezi ty se počítám já - kteří svůj názor nemají problém říct, byť by byl někomu nepohodlný... Z mé strany k tématu vše
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 1. 2016 20:52

To jsem rád že je to vše, mohl si to ale už poznat dříve, že tu plácáš slámu. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků