Nejlevnější cena SMS (hromadné rozesílání)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zajDee 23. 12. 2012 16:18

Teoreticky by to mělo jít nastavit na Kartě na míru - http://www.vodafone.cz/osobni/telefony- ... ene-karty/
Stačí mít pravidelně dostatečný kredit.
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod mates118 23. 12. 2012 19:40

takže se každý měsíc automaticky strhne 500kč z kreditu a když je tam nemam tak proste platím třeba 1.50 kč /sms
mates118
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 23. 12. 2012 20:00

Tak nějak. Pokud nemáš dostatek kreditu, balíček se deaktivuje. Pak musíš znovu aktivovat, když máš zase kredit....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mates118 23. 12. 2012 20:53

..a tedy konkretně toho množství SMS je to tedy omezeno na tech 10 000 nebo ne?popřípadě má stím nekdo zkusenosti kdybych zaslal na 100 ruznych cisel stejnou SMS je to duvod ke blokaci?
mates118
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajDee 23. 12. 2012 21:14

Ne, my tady hromadné SMS neposíláme :-)
(ale pro obecní úřad jedné vesnice jsem vyráběl podobnou službu, postavenou nad tímtéž tarifem - paušálním, vedeným na firmu. Využívají to jako "obecní SMS rozhlas", jednou za čas pošlou hromadnou zprávu všem nebo části zaregistrovaných.

VF zatím neprotestuje, a to už to tam běží několik let.)
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod mates118 23. 12. 2012 21:18

no ja studuji nějaké fora a treba tady píšou že je možné odeslat maximálně SMS ana 50 tel.čísel:
https://forum.park.vodafone.cz/showthread.php?t=1224

Ale píšou o parku,to je asi neco jineho ,když si do počítače stahnu nejaky program -že?
mates118
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas.pokorny 5. 1. 2014 01:58

lol7 píše:A co takhle neomezene SMS od vodafone za nekolik stovek, kde soucasti jsou i neomezene sms? pri 250 sms /den a 0.20kc za zpravu bys mesicne platil 1500


I "neomezené" tarify jsou ve skutečnosti omezené a to totožně u všech operátorů - na 10 000 SMS měsíčně.
tomas.pokorny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 1. 2014 02:23

Tak to stejně musí stačit každému. Navíc dnes se spíš komunikuje přes whatsapp a podobné služby, sms jsou na ústupu, v tom budoucnost není. Sms napíšu tak 10 za měsíc, z toho 5 jsou sms jízdenky na autobuse.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 1. 2014 08:09

Zas někdo koho baví vytahovat přes rok stará témata aniž by sám řešil podobný problém a jen přijde s radou kterou už určitě dotyčný nepotřebuje. :oboze
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Terminator3 5. 1. 2014 09:06

tomas.pokorny píše:
I "neomezené" tarify jsou ve skutečnosti omezené a to totožně u všech operátorů - na 10 000 SMS měsíčně.


Ne
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PropaPeta 11. 5. 2018 11:14

Ahoj. Za sebe můžu doporučit GoSMS, sice je o něco dražší, ale s odesíláním a komunikací jsem nikdy neměl problém. Jedu za 0,79 SMS, ale jestli pak budeš posílat větší množství, tak jsem četl, že jdou s cenou dolů. Tak třeba i pro ostatní, kteří chtějí něco podobného, co ty, tak můžou zkusit. Ať se daří a ČUs Peťan.
PropaPeta
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků