Diskuse KOSS

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gotch 8. 10. 2010 17:38

když nepočítám porty, tak koss sluchátka patří k nejhorším kvalitou zvuku, to že v česku většina lidí nezná jinou značku, to už je věc další... tím samozřejmě nechci říct že kossy jsou šmejdy, jenom prostě jakákoliv jiná specializovaná firma vyrábí sluchátka nesrovnatelně kvalitnější...
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 8. 10. 2010 17:47

Gotch píše:když nepočítám porty, tak koss sluchátka patří k nejhorším kvalitou zvuku, to že v česku většina lidí nezná jinou značku, to už je věc další... tím samozřejmě nechci říct že kossy jsou šmejdy, jenom prostě jakákoliv jiná specializovaná firma vyrábí sluchátka nesrovnatelně kvalitnější...


Milý pane,
pokud si dáme jako příklad Porta Pro, tak tyto sluchátka stála v roce 1992 - 3.350,- a upozorňuji, že tato cena byla jedna z nějnižších. Vybledlý paragón je tomu důkazem. A také si vzpomínám, jak na jejich účet byly psané recenze až do nebe vyzdvihující jejich kvalitu a dle mého názoru ani po 25 letech, co se tento model vyrábí, není potřeba nic na recenzích měnit.

Proto pokud Váš poslechový fond sahá jen k CX300 a zpět, tak bych se zdržel nějakých recenzí a názorů, že firma Koss je špatná. Je to firma jako každá jiná a její výrobky jsou prostě stále kvalitní a žádané. Mám doma Porty, Grada S60, Sennheisery a tuny dalších slcuhátek a mohu s klidným srdcem říci, že Kossy jsou sluchátka z lepší poloviny. Mají svůj charakteristický přednes . A tato firma umí udělat i levná sluchátka, co Vám neurazí hlavu tím, jak řinčí.

Při dnešní ceně pod 1000,- není absolutně co řešit. Pokud bude mít nějaký majitel N8 chuť si poslechnout kvalitní zvuk, tak bych se nebál mu Porty doporučit. Kvalitní, samozřejmě v daných ralacích. A i ostatní výrobky firmy koss uspokojí splní funkci:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 10. 2010 17:53

Byli jsme hodně OT, rozdělil jsem to.

Netvrdím, že Kossy jsou nejlepší sluchátka pod sluncem. Ale myslím si, že některé modely mají jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon vůbec. A hlavně doživotní záruka je naprosto úžasná věc, protože se prostě o sluchátka nemusíš starat, když máš za 50 Kč nové.

Třeba já mám Porty a Jays Q-Jays, což jsou sice špunty, ale cenově někde jinde. A upřímně? I když zvukově Porty lepší nejsou, mám je daleko radši.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 8. 10. 2010 17:57

Ano, je to úplně mimo mísu.

Souhlasím. Koss nabízí poměr cena/výkon úplně někde jinde než ostatní firmy. Ale tím nechci říct, že Senny jsou špatné. Naopak, mají své kouzlo, ale jako posluchač bych si nikdy nedovolil říkat, že je jedna značka špatná, protože každý má jinou chuť. Dle mého bychom tohle OT mohli smazat, protože to nikam nevede:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 8. 10. 2010 18:10

Aniž bych si někdy výrazně užíval sluchátek (vlastně jsem je nikdy neměl rád), jdu si takhle kolem a zahlédl Vaší debatu. Zrovna před chvilkou jsem viděl článek, kterak KOSS je velmi žádaný.

http://pcworld.cz/novinky/spotrebni-ele ... maci-11868
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 8. 10. 2010 18:18

Reklamuješ rozšlápnutá sluchátka, protože víš, že Koss Ti poskytne nová:) u jiných by ses na to vykašlal.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 10. 2010 18:20

Ja uz delsi dobu davam prednost SENNHEISER,konkretne nyni SENNHEISER IE 8.S zadnymi sluchatky jsem zatim nebyl tak spokojen.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DavDavPok 12. 11. 2017 10:36

Zdravím, našel jsem tu, ačkoliv starou, tak zmínku o sluchátkách Sennheiser. Uvažuji o koupi sluchátek Sennheiser Momentum On Ear I M2 Ivory. Jsem kytarista, skládám hudbu, myslíte, že se pro hudebníka taková sluchátka hodí? Procházel jsem si recenze na heuréce, díval se i na různé žebříčky (např. zde https://vas-pomocnik.cz/sluchatka - co myslíte, dá se tomu věřit?), ale to, co potřebuji vědět, se z nich zjistit nedá. Nejradši bych je vyzkoušel, ale s tím mě v obchodě vykopnou :D Takže co myslíte, je tu někdo, kdo s nimi má zkušenost? Doporučili byste mi je?
DavDavPok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 11. 2017 12:58

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků