SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 7. 2017 21:06

Tak o to sem rád přišel. Odpočívám v Nice, tak si to ještě kazit místním výkvětem. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 10. 7. 2017 09:42

Můj problém to taky není.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 12. 7. 2017 09:10

opasino píše:Bez urážky vůči němu, ale myslím, že na to už je pozdě. ;-)
Celkově je ale spíše zbytečné reagovat na jakékoliv jeho příspěvky, bych řekl.


Rozhodně ano, ale vždycky mě zajímalo, kde se berou tihle "borci", co mají čas věčně něco takového postovat na fórum ... to musí být strašný ztroskotanec v reálu :-)


Pokud by to šlo, rád bych se setkal osobně a pokecal, probral huawej, ženský, a vnitřní motivaci. :D


@dejv, co teď používáš za plácačku? Jen se ptám ze zvědavosti, kde jsi skončil po WP / WM. :-]
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 7. 2017 20:10

2Loader: Mám krám S7. Je to v mobilech tragédie. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 13. 7. 2017 10:37

Tragédie to není, stačí správně vybrat, možností je mnoho.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 13. 7. 2017 11:29

Vždyť jsou ty telefony stejné jako vejce, vejci. Co chceš na tom vybírat? dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 7. 2017 11:52

BlackBerry KeyOne je jako vejce vejci? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 13. 7. 2017 19:08

Originální, avšak zlobí optimalizace systému a občas se utrhne displej.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 14. 7. 2017 07:09

Ta místní stará komunita odpadla, jak se změnil svět mobilů. Mě bavěj pořád, ale přece jenom jinak, než to bejvalo dřív. A hlavně je jen hrstka telefonů, co mě nějak zaujmou, a pak moře od sebe nerozeznatelnejch placek. Pro běžnýho konzumenta je to asi dobře, protože vyloženě špatnej smartphone už se dneska skoro nedá koupit… ale pro nás nadšence to hlavně po masivní čínský invazi ztratilo duši. :-)
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 7. 2017 18:59

dejvidek píše:2Loader: Mám krám S7. Je to v mobilech tragédie. dejv



Já jsem si zvykl od OnePlus na čistej svižnej telefon, řekl jsem si, že je čas na upgrade, šel se podívat na Galaxy S8 a skoro jsem to nerozdejchal. Ten novej Touchwiz ( :-D ) mě prostě strašně odradil. A nový OP5 se mi nelíbí, není to takový upgrade ...

Takže já mám v ruce taky starší železo, ale safra, tenhle rok se s TOP modelama moc nepovedl. Kdybych koupil cokoliv, pohorším si. [Až na Google Pixel]


Majku, máš pravdu ...
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 14. 7. 2017 19:23

Ten posun prostě není - lowendy jdou sice nahoru, ale chybí inovace jinak než výkonnější procesor.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 7. 2017 19:28

Jako takhle, voděodolnost a nahrazení fyzických tlačítek haptickou odezvou je ok. Zrychlování nabíjení taky dobrý. Ale zbytek ...


Co říkáš třeba na to, že Jawbone to zabalil? Jestli ti to teda něco říká ...


A ještě tu máme závody "chytrých asistentů" - já bych řekl, že stačí velká trojka, ale pak přišel Samsung a udělal to crazy speciální tlačítko ... a blokuje jeho remapping na něco jiného ... kde to žijeme :oboze
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2017 19:40

Naecken píše:Ten posun prostě není - lowendy jdou sice nahoru, ale chybí inovace jinak než výkonnější procesor.

HTC U11 má třeba ovládání mačkáním hran smartphonu, to jistá inovace je..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 7. 2017 19:46

... podle mě to HTC stejně nezachrání. :D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2017 19:50

To ukáže čas, zatím je HTC co se týče zisku, vymačkaný jak citrón :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků