SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2018 14:33

Oboje :D
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 15. 8. 2018 14:49

Oboje je pravda a tak dvojnásobná radost.. :tleskani
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 8. 2018 21:50

Nick Cave.. Ty jsi fakt hňup ;)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2018 22:03

No, zrovna od tebe to sedí.. ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 8. 2018 22:08

Na tebe jo. Vidíš, co si i ostatní myslí. Odkazy a odkazy. To může dělat cvičená opica. To ti šlo vždy skvěle. Ale hňupové jsou všude.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2018 22:18

Pravdu díš.. :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2018 08:12

Já nepochopil, proč ty odkazy sem dáváte, pochopím když v odkazu je odpověď na problém který někdo řeší, ale jen tak dávat odkazy na články a recenze nechápu. To si jako Nicku myslíš, že si to lidi jinde nepřečtou kdyý je to zajímá? Že neznají jiné stranky než tyto?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 8. 2018 08:26

On radši dá do jedné diskuze s výběrem telefonu 3x hodnocení eshopu na heurece. To je až k smíchu. Co tě na tom baví? Zkus to vysvětlit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2018 17:40

Možná si myslí, že je jediný kdo zná Google a Heuréku, že si to nikdo jiný neumí najít.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loader 16. 8. 2018 19:56

@NickCave:

Kdyz opomenu vyse uvedene, proc davas link na recenzi LG G6, ktera je rok stara? :-)

V diskuzi LG G6 jsi postnul 8/18 recenzi z 6/17. Nechci do tebe stouchat nebo se obohacovat, ale jen me zajima proc - projel jsem tu recenzi a neni tam zadny update do dnesniho data. :hm

Dal jsi to zrovna mezi borce, co se hadaj, jestli je G6 plecka nebo jestli je to vlajkovka, to je sranda sledovat :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 17. 8. 2018 08:27

Obraťme list.

Pánové, co hrajete poslední dobou? Setere, pořád válíš RR3?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 8. 2018 19:03

Jo, furt. Jen na včerejší noční asi 3 hodinky. Mám tam hodně nedojetého. A v práci byla nuda, tož co. Už sem to rozchodil i na služebním tabletu. Mají to trochu nešikovně vyřešené. Nedá se tam skoro nic, ale když člověk ví, jak na to. Třeba dostanu pojeb :)

Nick Cave: ale i tak bych rád, kdybys to vysvětlil. Radši mlčíš. Už před pár lety si říkám, co ten lofas furt otravuje a jak vidím, spamuješ doteď.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 17. 8. 2018 19:04

myšpulín píše:Možná si myslí, že je jediný kdo zná Google a Heuréku, že si to nikdo jiný neumí najít.

Je to nějaký druh nemoci,nebo poruchy.. :hm zumzumák je v tomhle podobný.. :D
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 8. 2018 19:11

Nebo obyčejný posthunter :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 20. 8. 2018 09:08

seterwohipikule píše:Jo, furt. Jen na včerejší noční asi 3 hodinky. Mám tam hodně nedojetého.



Já se k tomu nemůžu dokopat. Mám oddechovku, Alto´s Oddysey. Zkoušel jsem ten nový Asphalt, ale to není ono. Přechozí Real Racing (RR2) jsem kompletně dohrál, to byla fantastická hra. Škoda, že už jí neoptimalizovali na novější telefony. Další hru, kterou jsem dohrál, byla tenkrát snad jediná autohra Need For Speed Shift. To jsem hrál ještě na Symbianu z dob Nokie N8 :-) .


Edit: NFS Shift jsem úspěšně na Anroidu Oreo rozběhal, ale RR2 už ne. Škoda.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků