SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 6. 10. 2018 12:31

Teď se nemoc u zumzuma rozjela naplno..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 10. 2018 20:07

Nick Cave píše:@seterwohipikule: já zas nechápu, jak takový debil jako jsi ty, se tady o mně vůbec zmiňuje..
A na nick mi nesahej!

Tak ty si ten poslední kdo tady má někoho nazývat debilem, z toho jak se tu chováš tak máš buď nějaký osobní problém a nebo si úplně vypatlanej. Podobné individuum tu za těch 12 let bylo jen jedno a to luky7 nebo tak nějak se jmenoval (plus asi 100 alternativ). Jsi zatím druhý v pořadí, brzo ale budeš před ním. Gratuluji.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 10. 2018 01:03

Dejvidku, byl jsi i moderátor (a výborný moderátor) tak jistě svoje mínění přehodnotíš, když se podíváš zpět a zjistíš, že jsem byl dost nevybíravě napaden jako první a zareagoval jsem až po nějakém čase (protože, kdo si nechá jen tak pro nic za nic nadávat, že) kdyby se to stalo tobě, zřejmě bys jednal stejně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 8. 10. 2018 11:47

Mám na to stejný názor a souhlasím s Nickem. Taky bych už něco napsal nevybíravým způsobem, kdyby se do mě někdo takhle navážel. Hele chlapci kluci a chlapy co máte problém s Nickem či zumzumem, udělejte si svou diskusi o 5 členech a tam se podporujte co to půjde. Nikdo vám dotoho nebude kecat. Jak to tu čtu tak to vypadá, že zastupujute názor všech členů fóra ohledně "odkazů". Pokud i admini mají problém s odkazy, tak jak jsem psal výše, udělejte k telefonu jednu diskusi jen na odkazy. Nebo udělejte viditelný dotazník ať všichni vidí jestli to lidem vadí nebo ne. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 8. 10. 2018 12:40

Chlapci, ty odkazy jsou ošemetná věc. Někdy to člověk ocení, jindy ne. Rozhodně není super mít ve vlákně, kde se něco aktivně řeší, mít odkazy s nějakou blbostí (typicky - odkaz na recenzi telefonu napsanou v roce 2017, když už je telefon 10 měsíců na trhu -a recenze není aktualizovaná, takže nulová přidaná hodnota).

Dnes už to také není, co bývalo - chodí sem více laiků než odborníků a podle toho se také oceňuje hodnota vložených odkazů ("proč by se sem měl vkládat každý odkaz, vždyť si to čtenáři najdou přece sami).

Já nepotřebuji žádný odkaz, ale BFU ocení každý odkaz.

To, co naštvalo mě, bylo nepřímé vkládání odkazů přes short URL services jako je bit.ly, protože tracking a monetizace.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 18. 10. 2018 09:34

Pánové, používáte někdo Fénixy?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 10. 2018 19:26

Nick Cave píše:Dejvidku, byl jsi i moderátor (a výborný moderátor) tak jistě svoje mínění přehodnotíš, když se podíváš zpět a zjistíš, že jsem byl dost nevybíravě napaden jako první a zareagoval jsem až po nějakém čase (protože, kdo si nechá jen tak pro nic za nic nadávat, že) kdyby se to stalo tobě, zřejmě bys jednal stejně

Pokud se neumíš ovládnout, tak platí to co sem psal, zpětně sem se nedíval to přiznávám, jako moderátor musíš být jako hromosvod. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 20. 10. 2018 06:44

stm01 píše:Mám na to stejný názor a souhlasím s Nickem. Taky bych už něco napsal nevybíravým způsobem, kdyby se do mě někdo takhle navážel. Hele chlapci kluci a chlapy co máte problém s Nickem či zumzumem, udělejte si svou diskusi o 5 členech a tam se podporujte co to půjde. Nikdo vám dotoho nebude kecat. Jak to tu čtu tak to vypadá, že zastupujute názor všech členů fóra ohledně "odkazů".

+1
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stillmann 20. 10. 2018 09:35

Pokud sem a jinde někdo napíše dotaz k tématu v kterém se zrovna nachází a zde obávaní Cave a zum.. hned na to hodí odkaz nesmyslně co nemá s požadavkem a otázkou nic společného,tak je to pro dotazujícího a příhlížející co také čekají na odpověď smutné..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 10. 2018 09:55

Nedělej z toho kovbojku :-D protože i dotazy bývají často delší dobu bez odpovědi a následující jsou hned za ním, odpovídající může klidně ocitovat dotaz, na který chce odpověďět
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 20. 10. 2018 10:25

Cave a podobní můžou mít stránky jen na odkazy a ostatní s otázkama na dotazy..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 10. 2018 11:10

Ani nemám náladu pročítat ty zaplevelené diskuse, koňak v Gruzii je lepší než ty diskuse :-) dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 10. 2018 11:38

To ani nejsou diskuze, jen odkazovny.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 20. 10. 2018 19:27

No jo, to je starej dobrej dejf......
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 10. 2018 11:48

Odkazovny ještě lepší dno než sem čekal a tady je hezky, dnes neodletím, přebookováno na úterý :-) dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků