SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 14. 7. 2017 19:58

Ano, jeden nový způsob interakce, ale bude to mít delší životnost než 3D telefony nebo bezdotykové ovládání? Když to tak vezmeš, tak je to jenom kombinace detekce dotyku a příčný tenzometr.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 7. 2017 20:09

Ach, vzpomínky, HTC EVO 3D a jak potom spadla cena, seter si ho přece koupil :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 14. 7. 2017 21:22

EVO 3D, Optimus 3D a další. Cena padla jen aby se vyprodaly zbytky ze skladu... Nahradil tím N900, což byl také unikátní stroj.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 15. 7. 2017 13:08

Jo, N900 byla unikátní, ale také jen pro nadšence. Evo 3D byl kvalitní kus HW, ale souhlasím s tím, že cena padala protože HTC. Jinak samotné HTC je docela tragédie, občas něco zajímavého vymyslí, ale už asi před dvěma lety jsem říkal, že se budou muset s někým spojit, nebo že je v mobilní divizi čeká čím dál těžší práce.

Naecken píše:Ten posun prostě není - lowendy jdou sice nahoru, ale chybí inovace jinak než výkonnější procesor.


Ano, zaměření pouze na více RAM, výkonější procesor, víc Mpx, moc posun není.

Majkl píše:hlavně je jen hrstka telefonů, co mě nějak zaujmou ........ ale pro nás nadšence to hlavně po masivní čínský invazi ztratilo duši. :-)


Občas je něco zajímavého, ale souhlas.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loader 15. 7. 2017 13:21

S tou mobilní divizí máš recht, jejich VR/AR divize zatím vypadá ok
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 15. 7. 2017 13:50

opasino píše:Občas je něco zajímavého, ale souhlas.

Občas jo, třeba ten zmiňovanej BlackBerry KeyOne. Ještě zajímavější by byl, kdyby Blackberry měl vlastní operační systém; na Androidu, ještě navíc čistým, není moc co objevovat.

Je pravda, že pro mě dopadla ta transformace na dotykový zařízení ještě dobře (v porovnání s Dejvem aspoň, jak se zdá) a já jsem značně spokojenej uživatel. Mobilní jsem od r. 2000, tak holt jsem taky nostalgickej, ale nepálí mě to. Jen už prostě není moc telefonů, o kterých bych aktivně dohledával recenze (max. když si někdo něco koupí a já podle názvu skoro ani nevím, o co jde).
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 15. 7. 2017 16:15

Pánové,
když vám skočím do toho vzpomínání - nemá někdo nějaké info o tarifu, který má neomezené volání + SMS do všech sítí, bez internetu?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 21. 7. 2017 16:47


příspěvekod opasino 21. 7. 2017 17:01
Xr33 píše:
K čemu čtečka? Jen Otravuje

Nepiš hlouposti, jestliže otravuje tebe, neznamená to, že ostatní ji nevyužívají k plné spokojenosti. A s tou vydrží bych byl také opatrný.



Tak jsem ti odpověděl, ale nějaký Xiaomi agent maže prispevky, tak víš houby, ale nic se neděje, on si nic pořádného stejně nezaslouží... :-))
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 21. 7. 2017 17:06

Tak mě tak napadlo, proč ty si do popisu nedáš např.: "Propagátor zn. Huawei a Honor" ??
IMHO by to spoustu věcí ulehčilo.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 7. 2017 17:10

Založte Ramesovi speciální vlákno na stížnosti :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 7. 2017 22:13

se na to zrovna díváš? :) ale že jsi teda znalec, to ti povim :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2017 10:57

@opasino,

v diskuzi o LG G6 jsem četl, že máš negativní zkušenosti s řadou G a V, jen mne zajímá, jaké?

Nechtěl jsem to někde dohledávat .. jen mě to zajímá, nebudu tě ukamenovávat za nic, chci si jen rozšířit obzory :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 8. 2017 23:46

Ahoj drahouškové.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 13. 8. 2017 01:23

No nazdar :-) si se probudil v mašině? dejv

-- 13. 8. 2017 02:23 --

No nazdar :-) si se probudil v mašině? dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků