SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 11. 2018 21:03

Marek Lutonsky prislibil, ze moderatori s tim neco udelaji, tak snad konecne zacnou konat, misto prehlizeni. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2018 08:17

Můj odkaz na Aliexpress je takový jaký mi vytvořila oficiální aplikace Aliexpress po kliknutí na tlačítko sdílet.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 12. 2018 11:33

Optimisto...(nebo spis naivko)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2018 22:30

Loader píše:Pánové, nerad opět čeřím vodu, ale napsal jsem p. Lutonskému ohledně mých obav, že uživatel zumzumzum sem postuje odkazy, které trackuje, analyzuje a možná i monetizuje. (bit.ly, goo.gl) - pro neznalé, jakmile kliknete na tento odkaz od zumzuma, ví o vás, na co klikáte, jak dlouho jste na stránce atd, s tím že sesbíraná data může prodat či na nich přímo vydělává tím, že službu užívá. Rád bych, abyste to věděli.

Navrhl jsem trvalý BAN a opatření do budoucna.

Co se týče uživatele Nick Cave, navrhl jsem pouze napomenutí s tím, že Nick nejspíš nepoužívá žádné nekalé techniky (Myšpulíne, tvůj s.click odkaz na Aliexpress mne taky nepotěšil), ale pro mnoho z nás nepochopitelně postuje odkaz na každou kravinu, která je na internetu dostupná - tedy obyčejný posthunter, jak již bylo zmíněno.

Všem takovým uživatelům bych rád sdělil, že tohle je fórum, kde se diskutuje. Vaše odkazy ničí podstatu fóra. Vaše motivace je mi neznámá a rád bych, kdybyste se k tomu vyjádřili - ať už mě do SZ či veřejně.

Budu rád, pokud budete odkazovat pouze nějaké užitečné odkazy, nikoliv titulek článku a jeho URL. To je nesmysl.

Je dobře, že se snažíte tento nepříliš dobrý stav vylepšit, takříkajíc vlastními silami. Tedy... někdo se konečně rozhoupal a něco sepsal. Skutečnost je, že zumzumzum měl být už dávno jasně a jednoznačně napomenut. Jeho odkazy jsou vlastně „nečitelné“, a když to přeženu, nikdo neví kam a proč vedou. To, že na nich může cosi získat, je další věc.

Co se týká uživatele s přezdívkou Nick Cave a případně dalších lidí dávajících odkazy - uvědomte si, že jsou zde uživatelé, kteří prostě uvítají mít veškeré dostupné informace v jednom vlákně, třeba i s odkazem na další fóru, weby. Původní záměr SF nepovolit linky nikam platí, nicméně odkazy se tolerují, protože moderní fórum, které má fungovat a jeho osazenstvo dobře poradit, potřebuje využívat i informace z dalších zdrojů a předat je tazateli.

Nikdo, opakuji nikdo by neměl zapomínat, že na fóru není sám. To, že někteří zdejší dlouholetí a zkušení uživatelé to mají jinak, neznamená, jak moc se jedná o správný stav. Bohužel některým spíše než linkování vadí, jak někomu rostou příspěvky, zatímco mu tolik ne. Nehloupněme. Arogance (a zde vulgarita, či hádky) vám také k lepšímu fóru zcela jistě nepomůže. Jen otrávíte nováčky, či méně zdatné tazatele a můžete si zde nakonec notovat v počtu menším než malém. A co tím získáte? Nic, jen fórum definitivně ztratí uživatele a půjde skutečně do kytek. Nemyslím, že by cosi podobného bylo pro majitele, resp. hlavní vedení fóra výhodné. Uživatelé jsou fórum.

Jinak souhlasím s tím, že by se Nick Cave měl v linkování omezit. Což, když se někdy podívám na jeho příspěvky, už tak-nějak činí. Osobní antipatie k určitému člověku není na místě. Při hodnocení, byste si měli zachovat objektivitu a odstup. BAN a trest by měli dostat někteří zdejší křiklouni a obstarožní bonzáci, či chytrolíni. Možná právě oni jsou jakousi žábou na prameni, která neustále čeří vodu agresivity a arogance, a ta pak odrazuje nové diskutéry. Fórum, samozřejmě, potřebuje tazatele, ale i rádce. Bez adekvátní symbiózy stav nestabilizujete a nic nezískáte.

Nejlepší cestou k úspěchu a vylepšení je, aby si každý nejdříve zametl před vlastním prahem. Sebekritika však není moderní. Navíc pro některé se jedná spíše o nemoc, kterou trpět v žádném případě nechtějí.

Ne, nemám potřebu se vám do proudící diskuze motat, nicméně jsem cítil nutkání se po delším čase vyjádřit. Ano, chápu - některým to po chuti rozhodně nebude.

//mimochodem - mám trochu pocit, že zde dlouhodobě nefunguje viditelnější vedení administrátorem, a to je chyba.
Když k tomu přidám nevhodné vyjádření moderátora ve formě
milanBrno píše:Optimisto...(nebo spis naivko)
a pár dalších drobků, kdo chce, má mozaiku seskládanou.
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 12. 2018 11:49

Novy admin Loader, tak snad se neco zmeni. ;-) To vypada konecne nadejne, ne jako kdyz napise samotny moderator, ze je druhy naivni, kdyz on sam za forum zodpovida.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 13. 12. 2018 16:06

Ano, šlo o jednoznačný fail moderátorského týmu s adminem v čele, za což se bych se chtěl všem přítomným z pozice administrátora upřímně omluvit. Nereagoval jsem na některé podněty včas a za zmíněnou situaci tak nesu plnou zodpovědnost. Podnikl jsem určité kroky, aby již k podobné situaci v budoucnu nedošlo.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 24. 12. 2018 15:41

Pánové,

přeji klidné prožití Vánočních svátků a bohatého Ježicha! :-)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 24. 12. 2018 17:04

I já se přidávám, tak klidné svátky a šťastný nový rok.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 24. 12. 2018 22:35

o<:)
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 12. 2018 23:29

Ty vole Loader se nezná, měl by všechny ty předchozí moderátory vyházet do jednoho! Takhle sprasit fórum se nepovedlo ani seterovi, když byl asi 12 minut adminem :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loader 26. 12. 2018 09:01

WTF :hm
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 27. 12. 2018 15:14

12 minut? To jak se povedlo? :D

Jinak taky hezke svatky vsem. :)
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 27. 12. 2018 17:06

este ze ma pred asi 10 rokmi nemenovali za moderatora... to by len bolo dopadlo :D ...
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 27. 12. 2018 22:13

Seter začal řádit :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stm01 29. 12. 2018 16:34

S předstihem Všem nej nej do Nového roku. Hlavně zdraví (vím o čem mluvím) a nějaký ten telefónek. ;-) :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků