Jaký máte držák mobilu do auta a proč.

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Držák na mobil mám:
Značkový 5 %  41%  [ 5 ]
Neznačkový 7 %  58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Odeslat příspěvekod Petr Hudec 17. 3. 2017 19:46

Nevím, čím jsem Vám tím nahrál na smeč. Držák, který jste mi vyfotil odněkud je jiný než je náš držák. Ten Váš má úchyty plastové, náš pogumované, aby lépe držel a tlumil vibrace. Je to jak s těmi nabíječkami... můžete si koupit nabíječku v Číně za 20 centů a jinou za 4 dolary, prostě jde o kvalitu, dodavatele a použité materiály. Každopádně je obecně známo, že marže v businessu mobilních telefonů jsou nízké. Běžně prodáváme mobilní telefony v hodnotě 20000 Kč s marží třeba 1%, to je 200Kč. Naopak na příslušenství jsou marže násobně vyšší a dohromady se to jakž takž zprůměruje.

Jak jsem psal v příspěvku výše. Vy si koupíte jednu věc s dotovanou dopravou a klidně vám přijde věc za 45Kč s dopravou zdarma. My, když vámi odkazovaný držák nakoupíme třeba v počtu 1000ks, tak dopravu již nikdo nedotuje. Pokud přivezete letecky 1 tunu zboží, zaplatíte třeba 100.000Kč jen za tu dopravu. Poté to zboží musí dojet na letiště někdo proclít, toho člověka musíme zaplatit, někdo to doveze k nám do firmy, to stojí peníze, poté to zboží někdo musí vybalit, přepočítat, to také stojí peníze. Poté to zboží musí někdo nafotit, udělat k tomu popisky, to také stojí peníze. Eshop běží na nějakém serveru, software někdo programuje, udržuje, to také stojí peníze. Poté ten produkt musíme promovat (heuréka, adwords), to také stojí peníze. Pak když někdo zavolá k nám nebo napíše email, tak na naší straně někdo sedí, kdo mu telefon zvedne nebo odpoví na email a to stojí také peníze. Pak když si to zákazník objedná, tak to také musí někdo zabalit a odeslat a to také stojí peníze. Když se to někomu nelíbí a pošle nám to zpátky, tak tu musí být někdo, kdo to přijme, vystaví dobropis a zaplatí tu marnou přepravu a to jsou také peníze. Pak na ten produkt držíme 2 roky záruku, to stojí také peníze. To, že to zboží leží na skladě a je v něm hodnota peněz, které vám třeba banka úvěruje, to jsou také peníze. A v neposlední řadě si uvědomte, že v ceně výrobku je 21% DPH.

Opravdu ještě chcete porovnávat jabka s hruškama?

PH
Petr Hudec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 3. 2017 20:03

Hele, máš tu reklamu na svůj kvelb dohodlou s adminem?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Hudec 17. 3. 2017 22:24

Pane roy1,

1) nevim, ze bychom si spolu tykali
2) diskuzi zde vedu s jinym uzivatelem POUZE jako reakci na jeho zminku o nasem obchodu, vice zde diskutovat nepotrebuji, neb na to nemam cas
3) odpoved na dotaz jaky drzak osobne pouzivam neni reklama, nybrz uzivatelska zkusenost
4) pokud by admin mel neco proti uzivatelskemu odkazovani mezi jednotlivymi uzivateli, jiste by tuto moznost zakazal a naopak by v odpovedich z plaintextu nedelal href odkazy
5) pokud by admin shledal mou odpoved jako cilenou propagaci, jiste by me upozornil a prispevek by odstranil
6) kdyz si prectu uroven a kulturu vasich odpovedi zde na foru ostatnim uzivatelum, ani osobne s vami dalsi diskuzi vest nepotrebuju

Doufam, ze jsem vam tim dostatecne odpovedel a preji pekny vikend

PH
Petr Hudec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 3. 2017 22:45

milý PH, jsme na internetu, na diskuzním fóru a tady si tykáme, jestli s tím máš problém, tak sem nelez, tomu co tu provádíš se říká skrytá reklama, dost blbě provedená. Snad se místní moderátoři proberou a tu tvou nepovedenou masírku brzy zatrhnou.
Pěkný víkend.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Hudec 18. 3. 2017 01:01

Mily roy1,

komunikovat se da slusne a zdvorile vcetne tykani. To je Vam bohuzel asi cizi. Skrytou reklamu zde neprovadim a asi byste si mel nastudovat poradne co to je vlastne skryta reklama driv, nez budete nekoho poucovat. Ja jsem vystoupil na zaklade monitoringu odkazu na nas obchod a odpovedel jsem na primy dotaz uzivatele. Nevim jak jinak bych mel odpovedet na otazku jaky pouzivam drzak, aby se vam odkaz libil. Pouzit to jak to delate Vy ve svych prispevcich, tzn odkazat na cajnamobil, na ebay, na alzu, aliexpress atd? Pak by to v poradku bylo, protoze Vy mate patent na to hodnotit, ktery odkaz je povolen a ktery ne :)? Nebo snad citite vnitrni potrebu komentovat kazdy prispevek, ktery se zde objevi a pourazet zde kdekoho? Mozna by bylo vhodnejsi si zamest pred vlastnim prahem, precist si pravidla tohoto fora, chovat se podle nich a teprve pak moralizovat ostatni.

Dekuji za ucast a tim bych tuto konverzaci uzavrel
PH
Petr Hudec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 18. 3. 2017 01:05

Majitel obchodu dá link na své zboží, promiň to je reklama, dál se s tebou zabývat nebudu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mople71 18. 3. 2017 07:58

To jsou mi problémy. :-))
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 3. 2017 08:43

Petr Hudec , já se ti divím že vůbec reaguješ. Vždy se najde pitomec který si objedná z číny nabíječku s nápisem Samsung za 1dolar a pak si myslí jaký je to král , přitom to je jen obyčejná kopie. Ale takovým lidem to nejde vysvětlit a z takové srážky s blbem vyjdete vždy jako poražený, blb si o sobě vždy myslí že není blb :D
anonymni

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 10:23

On i ten original se vyrabi v cine a pravdepodobne ve stejne fabrice jako ta kopie.
856428
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 18. 3. 2017 15:32

handyouch
Dobré, dík za tip

tak jsi ocenil zboží z Aliexpresu ... takže si to koupíš?
Nevím proč máš potřebu se navážet do někoho, mnou počínaje - nikde jsem nepsal o držáku za dolar - nevím proč to sem taháš. Ten držák je za 15 Dolarů stejně jako ten co jsi ocenil jako TIP
Proč neryješ do ostatních že mají obyčejný držák - možná hledáš zákazníky kteří si za x tisíc nechají do auta držák - přece jsi to nabízel že
Kód: Vybrat vše
Pochopil jsem že máš nějakou nižší výbavu, takže jedině s servisu dodělat. Což jde, ale bude to stát nějaké peníze, asi nemalé ...
Jestli chceš, tak Ti to u Nás v MB domluvím s nějakou hezkou slevou.


Kolik lidí je ochotno dát za držák mobilu nemalé peníze.
Prošel jsem si ze zvědavosti parkoviště a zaměřil se na drahá auta - držáky mobilu a asi by ti jeblo z toho co mají .
Platíš někomu to zboží ? Tak co se staráš o to co si kdo kupuje - starám se já o tvé věci? Je mi to u řiti.
Pokud máš potřebu moralizovat - založ vlákno Proč nekupuji v Číně a jak je tam to či ono špatné - jistě se orgazmus dostaví.
A věz mě nase.e jen inteligent a tobě to bude trvat pěkně dlouho než se ti to podaří.
Divím se že máš starosti o ostatní - jsme na fóru a jde o předávaní informací.
Takže se starej o sebe a opakuji - je ti ***** do toho co si kupuji a kam si to dám v autě a může ti být i jedno jaké má kdo auto.


Petr Hudec
tím porovnáním těch obyč držáků - i ten můj je pogumovalý ale jde o to že oba plní to co mají rozdíl je v ceně za kus.
To jak se co dováží a co to obnáší je mi jasné.

-- 18. 3. 2017 15:15 --

roy1 píše:Majitel obchodu dá link na své zboží, promiň to je reklama, dál se s tebou zabývat nebudu.

Aby bylo jasno - já jsem dal link na ten obchod - a jsem rád že přišla reakce a odpověď na co jsem se ptal.
Šlo hlavně o porovnání.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 21. 3. 2017 12:28

Pro nebohaté a mající hluboko do kapsy -
http://www.ebay.com/itm/371633988010?_t ... EBIDX%3AIT

jen tak za 25 korun, magnetický držák - skládá se ze dvou částí

Obrázek
mám doma - je nenápadný a drží -

Obrázek
Obrázek
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 24. 3. 2017 18:51

Jenom lehce pro nemajetné
magnetický držák s přísavkou na sklo
můžete si vybrat z dvou plošek které dáte na záda mobilu ( nebrání bezdrátovému nabíjení)

Obrázek

http://www.ebay.com/itm/162200994209?_t ... EBIDX%3AIT

66 korun

magnetický bez přísavky na sklo
značkový
https://www.czc.cz/aukey-magnetic-air-v ... 10/produkt
neznačkový
http://www.ebay.com/itm/New-Auto-Car-SU ... 5731.m3795

Obrázek
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 16. 1. 2018 18:10

Dosud jsem používal Samsung EP-HN910IBUSTA Wireless Charging Vehicle Dock (Qi) a byl jsem naprosto spokojený. Aktuálně držák již nepotřebuji. Kvůli vypalování displeje na Samsung Galaxy S7 Edge jsem koupil plnohodnotnou navigaci. Kdyby měl někdo zájem, je zmiňovaný držák za 990 Kč k mání.
https://www.samsung.com/us/mobile/mobile-accessories/phones/wireless-charging-vehicle-dock-qi-w-2a-cla-ep-hn910ibusta/?redir=ep-hn910ib
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků