Android - reklamosystém?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Je android reklamosystém?
ANO 10 %  43%  [ 10 ]
NE 13 %  56%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 23

Odeslat příspěvekod renek1 30. 9. 2017 16:47

oooooooooo píše:Blablablablabla.....

Opět po třech řádcích jsem ztrati nit, přestalo mě to bavit číst a došel k závěru, že se strašně rád posloucháš a z ostatních se snažíš dělat blbce. Jsi asi profík přes IT a tak odpusť nám milionům tupců, že vůbec používáme mobilní telefony a PC bez tvých znalostí. :tleskani
Note 8 Black N950F
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 30. 9. 2017 17:24

Přemýšlím, jestli tohle téma nezamknout, nebo vám stále přijde diskuze konstruktivní?
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod MrFail 30. 9. 2017 18:28

Samotný názov témy vyzýva k nekonštruktívnej diskusii
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 30. 9. 2017 18:30

Proč zamykat? To že tu ooooooooooooooo píše romány se dá přehlédnout a dále pokračovat v názoru na android jako systém.
MrFail
Pokud nemáš nic k tématu, pak mlč :potichu
Note 8 Black N950F
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 30. 9. 2017 18:38

dockalacek píše:Přemýšlím, jestli tohle téma nezamknout, nebo vám stále přijde diskuze konstruktivní?

Ahoj, já jsem to založil a jak čteš stále jsem se nedozvěděl zda je reklamosytem, ale podívej se kdo útočí. Kdo má potřebu provokovat a kdo to chce zamknout.
Egee
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Reku 30. 9. 2017 19:43

Nezamykal bych tohle téma, ať si tu pokecají, ti co chtějí.... Jen vyložené napadání nebo sprosťárny mazat....
Vždyť je to jedno, co si kdo o systému myslí, podstatné je, zda mi (nebo jemu,.. ) vyhovuje.
Někdo má nejlepší a nejoslavovanější systém Windows a má potřebu rejpat do jiných, a jiný to má jinak ;-)
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod Egee 30. 9. 2017 20:37

Plně s tím souhlasím Reku, pokud o někom/něčem něco prohlásím musím to umět obhájit,dokázat.
Proto dotaz je jasný, neptám se zda je jiný systém takový nebo onaký. Psát o něčím mozku je za čarou. Je jasné komu se to zde nelíbí, těm co nemají argumenty.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Čím kolo u káry horší, tím víc vrže.
Nikdo z uživatelů, ani Milos Posvar mi nebude určovat pravidla a přikazovat co mám a nemám či upozorňovat že něco porušuji,nebo kde nemám co psát.
Egee
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod handyouch 30. 9. 2017 21:25

Egee, nechápu proč tě trápí, že si nějaký Htc Jirka dá do podpisu že Android je reklamosystem.
Tak se spolu chyťte za ruce a řekněte si to v parku mezi 4 očima....
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 30. 9. 2017 22:59

Tak se ho zeptej sám proč to má v podpisu. Mě zajímá zda to je pravda. Když něco tvrdím umím to dokázat. On ale mlčí.
Takže
Reklamosytem to je protože:.........
Máš na to to konkrétně doplnit?
O ničem jiném v tomto vlákně nejde.
Egee
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 10. 2017 04:19

Takže vyvoláváš problémy tím, že nejsi ochotný akceptovat myšlenku, že základní Business plán Androidu je založený na distribuci řízené reklamy a zisku informací od uživatelů. Jednoznačný flame.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 10. 2017 05:32

Osobne nevim co je na tomto byznys planu spatneho..Musite ho odsouhlasit a nastaveni chovani mate mraky,par prostymi kroky ktere zvladne kazdy gramotny clovek ho zcela legalne muzete zrusit,toto chovani.Muzete si koupit stroj s androidem kde nebezi jedina google sluzba a opet po danem chovani ani stopa.Android je system pro svepravne lidi a nikoliv nemyslici opice,dava volbu a moznost zmeny.Kdo to nezvlada ma alternativu.
Ze nakej trouba ma podpis kterej defakto rika,pozor netusim ze na ctyri kliky muzu reklamy odfiltrovat,je spus vtipny..
Neco jako kdyby u win mel podpis - windows maji prilis velke ikonky.
Co se tyce struktury prijmu Google,je koneckoncu dostupna.. :-) Kdo ma v mobilu adwords a podobny veci od nich,google analytics,existuji pro telefon uplne stejne jako pro pc,ví o co jde.Ten zbytek tezko a slovo reklamosystem neni vubec hanlive,coz je holy fakt,jakmile mate gapps a volby jste nevypnuli,nuceny a poviny a nevypnutelny reklamosystem,to by byla jina a navic lež.Nic co by popravdě stalo za diskuzi.Jediny co mne udivilo,ze jsou lidi co s reklamama neudelaj kratkej proces,no na druhy strane,nekdo to platit musi,že jo.
Něco o struktuře přijmu
https://mobilenet.cz/clanky/google-utrzil-z-reklamy-18-miliard-dolaru-experimenty-prodelavaji-30070
Komplet alphabet i se souvislostmi jde najit třeba na Financial Times
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod handyouch 1. 10. 2017 06:50

Egee píše:Tak se ho zeptej sám proč to má v podpisu. Mě zajímá zda to je pravda. Když něco tvrdím umím to dokázat. On ale mlčí.
Takže
Reklamosytem to je protože:.........
Máš na to to konkrétně doplnit?
O ničem jiném v tomto vlákně nejde.

Ty jsi fakt nějaký podivín, proč bych se ho na to měl ptát když píšu, že mě to vůbec nezajímá ???
Nejsem tak slaboduchý, abych měl depresi z obyčejného podpisu co má HTCJirka na foru.
Jestli to čte, tak se musí smát.
Tak já si dám také nějaký podpis a schválně jestli rozpoutáš další diskuzi ......
Utíkej ven, proběhni se, projeď se na kole - vyčistí ti to hlavu a zjistíš že jsou na světě jiné, krásnější věci než řešit dětinské hlouposti.
V tomhle tématu co jsi založil nejde vůbec o to jestli je Android "reklamosystém", ale o to že máš Galaxy S8 a máš hrozný mindrák, že ti někdo chce pomlouvat operační systém. Vždyť jsi na ten telefon šetřil 3 roky a teď sis přečetl že má v sobě reklamosystém. TRAGÉDIE pro celý svět !!!
A tímto se s touto diskuzi rozloučím ...
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Samsung Galaxy S8 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone 8 s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 1. 10. 2017 08:05

handyouch
píšeš já podivín, prostě mě zajímá když někdo 11629 x a 5 386 x něco tvrdí a neumí to dokázat.Ale ono to není jen o podpisu - mám ti to dokázat.
Když o někom napíšu že je zloděj jistě tě bude zajímat jak jsem k té informaci přišel.

Ne nemám S8, chytrý člověk by si našel co mám - takže prostě nyní šíříš nepravdu.
Proč máš potřebu ve foru kde si máme radit o mobilech nechceš znát důležitou skutečnost.
Takže pokud nic nemáš k otázce mlč.
Založ vlákno s podpisem, nebudu ti bránit přece, je to tvé svobodné rozhodnutí a pokud nebude porušovat pravidla a nebude pomlouvat tak směle do toho.
A co mám za mobil?
Mobilní život :
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,
Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,
Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, Samsung Gear S3 Frontier
Nikdo z uživatelů, ani Milos Posvar mi nebude určovat pravidla a přikazovat co mám a nemám či upozorňovat že něco porušuji,nebo kde nemám co psát.
Egee
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Egee 11. 10. 2017 15:33

Je to podivné že autor tvrzení že android je reklamosytem neměl odvahu své tvrzení doložit pravdivými argumenty. asi prostě nejsou. Momentálně jsem v Tunisku, no koukám na mobily místních a žádné dlaždice........
Egee
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Mokashi 11. 10. 2017 19:38

V Severni Koreji asi taky zadne dlazdice a co ma byt? Vadi ti, ze nekomu to vyhovuje a chce to pouzivat?
Resis tady stupidni podpis, ale podivej se sam na sebe, co za lzi tady siris ty a ostatni tobe podobni zoufalci, kteri nic jineho, nez stupidni Android nemaji. Nikoho to nezajima, jen lidi s IQ tykve.

P.S. a opravdu ti nebudu hodinu rozepisovat kazdou blbost, nemam na to cas a ani to neni dulezite.
Nokia Lumia 820 W10M Threshold 2, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2
Mokashi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor