Navrh na hlavni banner

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 12:22

Jen takovy navrh pro hlavni banner. To je jen tak muj predbezny navrh. Leve logo MM by odkazovalo na forum a prave na MM. Potom jsem si predstavoval, ale nemel jsem na to cas, plynuly prechod barev car. Myslim tim ze, od leveho modreho loga by sly modre cary, ktere by se cca u prostred plynule premenily v oranzouvou resp. v takovou barvu, jakou by bylo i prave logo. To je jen takovej navrh, takze na nej neberte nak velke ohledy.
A ten banner: http://gloe.wz.cz/headermm.bmp
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivo M. 2. 4. 2005 13:08

Problém je v tom, že plynulý přechod vyžaduje minimálně formát JPG a ten je docela náročný na objem dat. Ideální je GIF - jen si srovnejte velikost svého obrázku a současného loga.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 13:10

A tak za pokus to stalo a co to dat ve stejnych barvach? Ze by to pravy logo nebylo oranzovy ale ve stejny barve.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 4. 2005 13:17

Jejda, 171,32 KB není zrovna málo a pro uživatele s pomalejším připojením by to mohl být problém... Každopádně je to zajímavý nápad a nějaký podobný obrázek by se v GIFu dal udělat.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ivo M. 2. 4. 2005 13:18

Nejsem tu sice administrátor, ale myslím, že by se to hodně pletlo. Každopádně nad tím, kam umístit zpětný odkaz na hlavní stránku MM už přemýšlíme docela dlouho.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 4. 2005 13:27

Ivo M. píše:Nejsem tu sice administrátor, ale myslím, že by se to hodně pletlo. Každopádně nad tím, kam umístit zpětný odkaz na hlavní stránku MM už přemýšlíme docela dlouho.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 2. 4. 2005 13:41

Souhlasím s ConPowerem - tak by to podle mě bylo nejlepší...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 2. 4. 2005 13:42

A co tohle:
GIF, 7kB
:)
Naposledy upravil jenda.69 dne 2. 4. 2005 14:18, celkově upraveno 1
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 2. 4. 2005 13:45

Souhlasím s ConPowerem - tak by to podle mě bylo nejlepší...
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 13:47

jenda.69 píše:A co tohle:
GIF, 7kB
:)
To je ono, nak takhle sem si to predstavoval. Akorat by chtelo, aby jsi to kluci udelali sami a meli ten pravej oblouk hezky hladkej a dali tam svoje vlastni logo v tech barvach, protoze ja jsem ho jenom napsal v Adobe Illustrator a taky tam sou ty odchylky vydet. Ale jinak pekny.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ivo M. 2. 4. 2005 13:49

Zajímavý návrh. Pokud budete mít další, můžete je zde také zmínit. Prodiskutujem, porozmýšlíme a třeba se pro některé rozhodneme.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 14:06

Ve finale by to mohlo vypadat asi takto: http://gloe.wz.cz/screen.htm
P.S.: Funguji i ty dva odkazy.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 4. 2005 15:01

Problém grafických banerů, dalších věcí je také v počtu stylů, které jsou na fóru, ono předělávat to pro všechny styly je docela práce, aby se to sladilo s koncepcí toho a toho stylu. Nejlepší je mít 2-3 styly, jeden tmavý a jede světlý + originál phpbb.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 15:35

dejvidek píše:Problém grafických banerů, dalších věcí je také v počtu stylů, které jsou na fóru, ono předělávat to pro všechny styly je docela práce, aby se to sladilo s koncepcí toho a toho stylu. Nejlepší je mít 2-3 styly, jeden tmavý a jede světlý + originál phpbb.
dejv
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zwick 2. 4. 2005 15:49

M2 se to víc líbí tak jak to je.... Žádný vaše patla matla předělávky...
Na to si zvykej.... :D
Zwick
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků