No sláva - phpBB!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lord Mystic 28. 3. 2005 14:35

Tak to je super, že jste konečně pochopili jaké fórum je nejlepší. Tím nemyslím technicky, ale celkově. Je jedno z nejrozšířenějších, spousty uživatelů ho již zná a používá - znají tedy jeho ovládání, je přehledné a vcelku rychlé s velkou uživatelskou základnou, mnoha moduly atd.

Přeji ať se to tu pořádně rozjede a nestyďte se dát pořádnou reklamu na tohle fórum, opravdu jste zvolili i příjemnou grafickou šablonu a pokud to budete dobře moderovat, tak by se to mohlo ujmout.
Lord Mystic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod df 28. 3. 2005 14:56

souhlas, konečně pořádné fórum MobilManie :D :D :D
d.f.
df
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 28. 3. 2005 15:08

PHPBB je fakt dobré. To se musí uznat. Má o hodně více funkcí než to staré na MM.cz fakt chválím. :D :D
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 15:30

No, možná by pro takhle rozsáhlé fórum bylo lepší opačné řazení nových příspěvků :?
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod miho 28. 3. 2005 15:48

czechian píše:No, možná by pro takhle rozsáhlé fórum bylo lepší opačné řazení nových příspěvků :?"/quote]


phpBB radi implicitne od nejstarsich k nejnovejsim a podle mne to je i jedina schudba moznost. Priznam se, ze jsem jeste nenarazil na forum tohoto typu, kde to bylo obracene a par desitek jsem jich uz videl... Cist prispevky v opacnem poradi nez v jakem vznikay asi neni tim pravym orechovym. Dostat se na konec diskuze neni problem- staci v seznamu temat kliknout na sipku v sloupci "posledni prispevek"
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 15:52

miho píše:phpBB radi implicitne od nejstarsich k nejnovejsim a podle mne to je i jedina schudba moznost. Priznam se, ze jsem jeste nenarazil na forum tohoto typu, kde to bylo obracene a par desitek jsem jich uz videl... Cist prispevky v opacnem poradi nez v jakem vznikay asi neni tim pravym orechovym. Dostat se na konec diskuze neni problem- staci v seznamu temat kliknout na sipku v sloupci "posledni prispevek"


Mě teda přijde mnohem přehlednější mít poslední příspěvek na prvním místě. Na některých rozsáhlých fórech to tak funguje perfektně (Pražské tramvaje, Pražské metro).
Naposledy upravil czechian dne 28. 3. 2005 17:17, celkově upraveno 1
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 28. 3. 2005 16:54

Obě fóra jsou v něčem lepší... tamto se mi zdálo přehlednější - svým způsobem... ale toto je svým způsobem taky přehlednější... :roll:

Každopádně PHPBB je suprová volba! 8)
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 28. 3. 2005 23:44

take vitam takto zpracovane forum, rozhodne se zprehledni a snad se razeni diskuzi a moderovani zaslouzi o vyssi kvalitu fora...diky
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 28. 3. 2005 23:59

JJ.. taky moc díky, ale asi bych zrušil tamto. Přecijen dvě fóra je zbytečný. Ale supr.. dík :mrgreen:
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 29. 3. 2005 08:22

tOplOaDer píše:JJ.. taky moc díky, ale asi bych zrušil tamto. Přecijen dvě fóra je zbytečný. Ale supr.. dík :mrgreen:m/quote]

Ja bych ho asi nerusil.. podle me, kdyz prijde na mm bezny clovek, co si bude chtit vybrat mobila a mit nejaky dotaz, tak rad vyuzije stavajiciho fora, ktery snad uz nebude tak preplneny, protoze vsichni technoidi se prestehovali sem :)
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Takeru 29. 3. 2005 16:12

Supr. Teď ještě nainstalovat tohle fórum na živě a budu spokojenej :) a byl bych ještě spokojenější kdyby ty fóra sdílely registrace
Get it, or get hit!
Takeru
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 29. 3. 2005 16:15

tOplOaDer píše:JJ.. taky moc díky, ale asi bych zrušil tamto. Přecijen dvě fóra je zbytečný. Ale supr.. dík :mrgreen:e/quote]


Starší fórum zatím necháme. Spousta čtenářů je na něj zvyklá a jen čas ukáže, které bude oblíbenější a vyhraje.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 31. 3. 2005 15:21

No, staré fórum bylo fakt o ničem. Podle mě to nebylo "user friendly" fórum a hlavně třeba já jsem na něj kvůli jeho složitosti a roztahanosti ani nechodil, nevím, jak jiní... :?:

Přechod na phpBB je ta nejinteligentnější věc, kterou jste kdy udělali, takže vám za všechny uživatele a čtenáře děkuji. :mrgreen: Jenom jedna věc mě tak trošku deptá - proč máte fórum separované od webu? Proč není v designu webu? Proč není do webu zapojeno? Nic proti stylu, který jste použili - fajn, ale takhle se mi to moc nelíbí... sorry, ale je to tak :idea: (poučte se ze SiemensManie)
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 31. 3. 2005 15:30

Je to z časových důvodů. Nevylučuji, že třeba někdy nepřipravím šablonu v designu MobilManie, ale zatím se na to nechystám. Teď jde zatím stále o funkčnost.

Navíc design MobilManie je hodně "těžký", je tam zbytečně moc grafických prvků. Myslím, že tato světlejší varianta je pro textové fórum vhodnější.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 31. 3. 2005 16:25

Marek L. píše:Je to z časových důvodů. Nevylučuji, že třeba někdy nepřipravím šablonu v designu MobilManie, ale zatím se na to nechystám. Teď jde zatím stále o funkčnost.

Navíc design MobilManie je hodně "těžký", je tam zbytečně moc grafických prvků. Myslím, že tato světlejší varianta je pro textové fórum vhodnější.j/quote]


No, já názor, že je design (resp. prvky MM) složitý - naopak - jedná se jen o čáry a obdélníky. Jak jsem psal, kdyby to vypadalo jako na SM, bylo by to fajn (stačí klidně jen "nadpis" webu - myslím ten celý horní panel).
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron